Sennik Agata - SennikOnline.pl

Sennik Agata

Nasze interpretacje snu agata sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu agata

  9 10
 • Interpretacja:

  po grecku znaczy "dobra", choć nie jest łagodna i opiekuńcza. Optymistycznie patrzy na świat. Kocha ruch. Nie cierpi nudy. Jest bardzo uzdolniona artystycznie, ze szczególnymi skłonnościami do rozwijania talentu literackiego. Na każdym kroku ujawnia swój twórczy umysł, jest skłonna do dyplomacji. Ma wspaniałe poczucie humoru, co ułatwia jej stosowne wychodzenie z sytuacji życiowych

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. agatawhit (Gość) 20 czerwca 2019

  Agata Whitley chooses Hipdoghomestudy Confederation

  My name is Agata Whitley. And I am a professional academic writer with many years of experience in writing.

  My main focus is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several organizations as a volunteer and have assisted clients in many ways.
  My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a passionate writer who started at an early age.
  I’m happy that I`ve already sold several copies of my works in different countries like England and others too numerous to mention.
  I also work in an organization that provides assistance to many clients from different parts of the world. People always come to me because I work no matter how complex their projects are. I help them to save money, because I feel happy when people come to me for professional help.

  Ghost Writer – Agata Whitley - //www.hipdoghomestudy.com/]Hipdoghomestudy Company

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny