Sennik Akordy muzyki - SennikOnline.pl

Sennik Akordy muzyki

Nasze interpretacje snu akordy muzyki sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu akordy muzyki

  8 10
 • Interpretacja:

  słyszeć - pogodzenie się

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. aguska412 2 listopada 2012

  Wzmacniacz

  Siedziałam w domu słuchałam muzyki i bawiłam się wzmacniaczem.... Najbardziej w głowie utkwił mi drewniany wzmacniacz :) O co tu chodzi ?? :)

 2. gabrychaaa93 24 kwietnia 2011

  śniło mi się, że jadę w daleką podróż, wspomnienia wracają. czym dalej jechałam widziałam więcej twarzy w głowie. nagle jakaś dłoń zbliżył się do mnie i usłyszałam głos zaufaj mi.

 3. kiniaa118 2 kwietnia 2011

  Kradziesz

  Siedziałam w kolekturze w totolotku. Czerwoną kasetkę z pieniędzmi zamknęłam na klucz i schowałam do szuflady , a sama z niewiadomych powodów poszłam do drugiego pomieszczenia w którym stał rower i komputer. Zaczęłam robić coś na komputerze przy okazji słuchając głośno muzyki, gdy nagle przypomniałam sobie że zapomniałam zamknąć drzwi od kolektury. Kiedy poszłam sprawdzić czy nic nie zginęło okazało się że kasetka którą wcześniej schowałam leży na wierzchu. Podbiegłam do niej i zobaczyłam że wieczko jest podważone, otworzyłam ją a w środku zamiast pieniędzy było tylko parę jakiś kuponów. Cała spanikowana ze strachu (ponieważ to była duża suma pieniędzy w dodatku nie moich) zaczęłam się rozglądać przez szybę , wtedy zobaczyłam żyda który wpatrywał się we mnie ze strachem w oczach wolno przemieszczając się do przodu. Kiedy tylko chciałam zacząć biec w jego kierunku , on dziwnie podskakując w biegu zniknął w tłumie ludzi.

 4. Cyganeczka 16 lutego 2011

  mój

  Dziś śniła mi sie moja szkoła byłam tam z przyjaciółką i kończyliśmy lekcje. Następnie pojechaliśmy do domu. Każda poszła do swojego. Gdy otwarłam drzwi zobaczyłam jakiegoś chłopaka w pokoju ale to nie był jednak mój pokój. Okazało sie że to mój chłopak jest. Rozmwiał z mamą na mój temat i siedział na moim komuterze słuchając muzyki. Potem pokazałam mu zdj.na jednym byłam z innym chłopakiem troche sie zdenerwował na mnie. Chciałam go pocałować ale mama weszła nam do pokoju. Musieliśmy wyjść z domu bo umówiłam sie z przyjaciółka po szkole. Dostałam wtedy od niego kremową róże.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny