Sennik Aktorka - SennikOnline.pl

Sennik Aktorka

Nasze interpretacje snu aktorka sprawdzają się w 63%

Znaczenie snu aktorka

  7 10
 • Interpretacja:

  Jakaś zmiana, najczęściej w miłości; Widzieć grającą - oszukanie; Kochać się w niej - zapowiedź niczym niezmąconej zabawy, jak również oznaka miłej i pożytecznej pracy; Martwa - zwiastuje ubóstwo i nędzę, które nastąpi po okresie pozornego szczęścia; Flirtować z nią - to przestroga przed konfliktami z małżonką lub narzeczoną, które będą przyczyną rozstania lub przemijające rozkosze.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 63% Nie 37%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Ahmad (Gość) 23 kwietnia 2013

  BUxFQgpisTn

  BEZSENS!!!!!!!!!!!!!! GŁUPIE SĄ TE ROZSTANIA I POWROTY!!!!!! przecież Leszek miał kocahnkę tak bardzo ją kochał że postanowił zostawić żonę i cf3rkę. I co? tak nagle się odkocha ?? ?? ? i wrf3ci do Ewy ?? a z Kotowiczem co ?? ? niechże ta Ewa wyjdzie już za tego Kota!!! a Leszek niech siedzi z tą kochaną.Głupie są te wątki z Ewą!!!!! dobrze jest jak jej nie ma :) jak dla mnie może już nie wracać ;) tylko Kot niech wrf3ci i niech się zakocha!

 2. Magdalena:) (Gość) 24 marca 2012

  Ja jako aktorka:)

  Śniło mi się, że grałam jako aktorka świetnie mi szło. Byłam zadowolona, wręcz szczęśliwa że gram. Grałam u boku jakiegoś chłopaka byliśmy w przebieranych strojach więc nie widziałam jego twarzy, była scena na której nosił mnie na rękach.. To nie był teatr lecz na świerzym powietrzu w pobliżu mojej szkoły do której chodzę. A w oddali jako widzowie znajdowali się znajomi i chłopak, który mi się podoba (jestem w nim zakochana) od dawna... Co to mogło oznaczać ?? Był to bardzo piękny sen

 3. danusia (Gość) 14 stycznia 2011

  aktorka

  znana aktorka w pięknej sukni, zakupy swetra w kolorze zielonym, matka która czeka przed sklepem i pomoc dla alkoholika

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny