Sennik Amputacja - SennikOnline.pl

Sennik Amputacja

Nasze interpretacje snu amputacja sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu amputacja

  8 10
 • Interpretacja:

  Zapowiada utratę bardzo ważnej w życiu osoby, odejście, wygaśnięcie uczuć.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Amputacja - Odcięcie albo usunięcie czegoś już niepożądanego, niepotrzeb­nego lub niezdrowego. Amputacja jest czynem gwałtownym, często wykonywanym w warunkach polowych. Może wskazy­wać na sytuację poważną lub kryzysową którą należy się zająć.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  Może wskazywać na poważną bądź kryzysową sytuację, którąś należy się zajść. Jest też zapowiedzią śmierci kogoś bliskiego w rodzinie; Na sobie - ostrzeżenie przed wszelkimi niepowodzeniami i kłopotami, jak również kłótniami i waśniami w rodzinie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. NadiaLove (Gość) 4 maja 2015

  Amputacja

  Miałam straszny sen, a mianowicie mój ukochany, nie wiem z jakiego powodu, uczestniczył w walce z jakimś potężnym mężczyzną, który dźgał go nożem, chciałam chronić partnera więc osłoniłam go ciałem i odciagnęłam unikajac cudem pchnięcia nożem. Zaczeliśmy oboje uciekać jednak partner był tak ranny, że napastnik nas dogonił. Chwycił mojego chłopaka i zaczął mu odcinać nożem rękę (ale pamietam już czy była to prawa czy lewa), we śnie działo się wszystko tak szybko, że nie zdążyłam uchronić chłopaka od amputacji i meżczyzna zdążył odciąć mu rękę. Podbiegłam do tego faceta i jakimś przedmiotem uderzyłam/wbiłam mu coś w głowę, przewrócił się i już nie wstał. Bardzo płakałam i bałam się w pobliżu znalazłam taki jakby stół na kółkach gdzie ułożyłam chłopaka i ta odcietą, żeby można ją było przyszyć w szpitalu. Zawiązałam mu jakąś szmatę na amputowanej ręce - żeby krew, aż tak się nie lała. Moje działania mimo stresu i paniki wydawały mi się być przemyślane...w głowie miałam tak jakby plan ratowania, z tym, że niestety się nie powiódł. Wiozłam go na tym stole przez miasto w stronę szpitala i w tym samym czasie próbowałam wykonac telefon na pogotowie i do Teściowej, jednak nie wiem dlaczego nie mogłam wycisnąć żadnego prawidłowego numeru. Bardzo się denerwowałam i chyba z tych nerwów i stresu we śnie nie mogłam zadzwonić po pomoc. W dodatku jadąc do szpitala w swoim mieście w miejscu gdzie normalnie był szpital nie było nic tylko jakies budynki. Szukałam szpitala w pobliżu próbowałam pytać ludzi ale wszyscy wydawali się tak spieszyć, że nikt mnie nie zauważał, nie reagował na moje pytania i wtedy obudziałam się przerażona.

  Bardzo proszę o pomoc w interpretacji tego snu !

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny