Sennik Anioł - SennikOnline.pl

Sennik Anioł

Nasze interpretacje snu anioł sprawdzają się w 64%

Znaczenie snu anioł

  7 10
 • Interpretacja:

  Anioł - Dosłownie - boski posłaniec, pośrednik między Bogiem i ro­dem ludzkim, który ma moc interweniowania w ziemskie spra­wy. Anioły w snach czasami zjawiają się po to, by wskazać drogę lub udzielić informacji. Są wysłannikami nieświadomo­ści albo wyższej jaźni, kierując ku czemuś świadomą uwagę. Figury w białych, zwłaszcza powiewnych szatach, można inter­pretować jako anioły. Anioły ciemności, uosabiane przez ciem­no- lub czarnowłose osoby albo ludzi ubranych w ciemne ubra­nia, mogą być wcieleniem „cienia".

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 76% Nie 24%

 • Interpretacja:

  Dosłownie, posłaniec Boga. We śnie ma wskazywać drogę lub informować. Są posłańcami z podświadomości albo superego, przynoszącymi różne informacje do obszaru świadomego myślenia. Nowina albo dobra albo zła lub poprawa zdrowia czy twórcze pomysły; Dla zamężnej kobiety - znak, że będzie miała liczną i kochającą rodzinę. Jeśli śni o dwóch aniołach - może mieć bliźnięta. Dla kochającej się pary - znak, że ich małżeństwo będzie bardzo zgodne i będą mieli dużo przyjaciół. Anioł w promieniach światła - zapowiedź bliskiej radości i miłej niespodzianki w rodzinie, a także otrzymania wiadomości od przyjaciół lub małego spadku.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 83% Nie 17%

 • Interpretacja:

  śniło mi się że jestem aniołem czarnym aniołem raz po raz zabiłam jakiegoś człowieka

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

 • Interpretacja:

  śniło mi się że jestem aniołem czarnym aniołem raz po raz zabiłam jakiegoś człowieka

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Alissa453 (Gość) 30 stycznia 2016

  Anioł z CZARNYMI skrzydłami

  Śniło mi się, że siedzę samotna na jakimś wzgórzu. Po chwili płaczu przychodzi do mnie anioł z czarnymi skrzydłami. Ociera moje łzy, przytula mnie i wznosimy się razem w powietrze. Widzę pod nami wzgórza, morze, a potem mój dom ( chociaż w pobliżu nie ma żadnych wzgórz). Czuję się z nim wyjątkowo bezpiecznie. Docieramy nad jakieś pomarańczowe skały wapienne, a na takowym wzniesieniu stoi jakiś budynek z takiego samego materiału. Lądujemy przy pięknym jeziorku, sadza mnie na kamieniu i łapie za rękę. Pytam się go, co to był za budynek, a on odpowiada, że to jest kościół, i że zaraz tam pójdziemy, bo tam będę bezpieczna. Przytulam się do niego, stoimy tak kilka minut , ale potem przychodzą jakieś dziwne istoty, a on wyciąga lśniące ostrze i z nimi walczy. Każe mi wejść do wody, najlepiej na środek. Wykonuję jego polecenie, ale zanim dochodzę na środek, dziwna istota łapie mnie za kostkę. Wtedy widzę sen z perspektywy anioła, czuję, że chce mnie bronić, że nie chce dać mnie skrzywdzić. Bolą go rany, ale dalej walczy, wznosi się w powietrze i łapie mnie w locie. Kiedy jego palce tylko delikatnie dotykają mojej talii, jestem sobą. Okropnie boli mnie kostka, za którą ciągnie mnie tamto coś, ale znów czuję się bezpieczna. Wznosimy się znowu w powietrze, a on szepcze mi do ucha, że nigdy nie pozwoli mnie skrzywdzić. Całuje mnie w policzek i wtedy się budzę.
  Przez kilka następnych dni próbowałam wyśnić tamtego anioła, ale mi się nie udało. Był w moim śnie już kilka razy, zawsze ubrany w czarny T-shirt, czarne spodnie, nie ma butów, a jego włosy są czarne. Tylko oczy ma niebieskie. Nigdy nie udało mi się go wyśnić, pojawia się tylko wtedy, kiedy od dłuższego czasu o nim nie myślę. Żadne znaczenie na razie się nie sprawdziło, ponieważ wszystkie powiązane z aniołem o czarnych skrzydłach są złe, a po tych snach czuję się sczęśliwa i spotykają mnie same dobre rzeczy.

 2. niki (Gość) 24 lipca 2015

  walka

  Mi się śniło , że jestem na basenie . Nagle diabeł mnie ciągnie na dół by utopić , a anioł ciągnie do góry .Wygrał anioł i zabrał mnie do nieba.

 3. xxilaxx (Gość) 24 sierpnia 2013

  Anioł

  śniło mi się że pojawił się przede mną anioł miał wygląd nastoletniego chłopaka i wcale nie pomyślałabym że to anioł gdyby nie jego siwe skrzydła. Ten anioł zakochał się we mnie a ja w nim .

 4. ja (Gość) 11 maja 2013

  anioł

  śniła mi się polana, na której stał posąg anioła z mieczem, który tak jakby pilnował innych posągów, których wystawały tylko dłonie spod ziemi. Posągi te (jak się we śnie dowiedziałam od mojej babci) "wyrosły" same z siebie na miejscu grobów kilkunastu egzorcyzmowanych dzieci.

 5. annonimus (Gość) 18 lipca 2012

  Płonące niebo

  Śniło mi sie że niebo plunęło a z niego spadały czarne anioły z mieczami i mnie ścigały. kto wie co mógł oznaczać ten sen

 6. Michal_RAK 16 marca 2012

  Anioł dłoń zacisnięta mocno stado baranów byków itp.

  Ludzie kochani miałem SEN o Aniole :) )))

  Jestem Michał ur. 09 Lipca 1995r. Znak zodiaku RAK 17 lat

  Miałem Sen o Aniole.

  Więc tak poszyłem przespać się 10 minut drzemki bo byłem zmęczony.

  liczę na sensowną i dobrą oraz szybką odpowiedź :) )))

  Śniło mi się że szedłem ulicą PROSTO przez Świat, byłem odważny w śnie ponieważ otaczało mnie Stado Byków, Baranów, Owieczek i to Całe stado leciało NA MNIE (aż mi się na duchu źle zrobiło ale przejdź my do rzeczy) i Te zwierzęta biegły
  ZA mną a ja się nie bałem szlem odważne Prosto aż TU nagle BIAŁO w oczach Ukazuje się WIELKI ANIOŁ z skrzydłami piór CAŁY Biały był Stanął na przeciwko mnie I Anioł pierwszy wyciągnął dłoń (rękę) i Ja mu podałem tą dłoń moją i Anioł bardzo mocno ucisnął Mi dłoń długo trzymał.
  Anioł-Pościł dłoń moją wtedy kiedy Stado zwierząt między innymi byki barany osły itp. itd. pobiegły dalej były bardzo daleko za mną to wtedy Anioł pościł moja dłoń.

  Anioł jak trzymał Dłoń To bardzo się do mnie uśmiechał :) )))

  Od siebie
  Ja tam w Takie Anioły nie wierze ale to był "Cud na Wisłą"

  Ja jestem odważny i nie baje się nikogo ma silny charakter a Takie sny to nie zdarzają mi się na co-dzień.

  Mała ciekawostka na temat mojego Snu
  "Kiedy Anioł mnie puścił moją zaciśniętą dłoń to odleciał i mama weszła w tym samym czasie kiedy ja się obudziłem".

  W śnie byłem ubrany w Garniturze w Takim jak nosi Barack Obama
  byłem w bardzo fajny Garniturze ubrany i szedłem mocno i odważano przez świat,
  I jeszcze gdy się obudziłem pierw podszedłem do Okna i patrzyłem w Kwiatek a w Oczach miałem bardzo biało

  Rękę którą Anioł wyciągnął była PRAWA a moje ręka którą ja wyciągnąłem też była Prawa - tyle pamiętam


  Narkotyków nie biorę nie pale nie biere nie pije alkoholu co to wo-gule oznacza mój Sen ?? ??

  Licze na szybką odpowiedź z góry dziękuje.

 7. ulalew 2 lutego 2012

  ukazywal mi sie diabel i aniol,ucieszylam sie z obecnosci aniola,czujac ulgé ze béde chroniona,jednak aniol odwrocil sié do mnie i ujrzalam ze ma `zly` usmiech,i tnie sié po dloni,i zamarlam.

 8. evix 6 maja 2011

  Anioł

  Często mojemu sparaliżowanemu Ojcu śni się że stoi nad łóżkiem i widzi siebie spiącego w łóżku

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny