Sennik Anioły - SennikOnline.pl

Sennik Anioły

Nasze interpretacje snu anioły sprawdzają się w 50%

Znaczenie snu anioły

  8 10
 • Interpretacja:

  Anioły - Widok aniołów zapowiada potrzebę pomocy. Kto ujrzy sie­bie jako anioła, będzie musiał rozejść się z kimś miłym lub w wyniku pochwał zostanie przeniesiony do innego śro­dowiska.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. woytek123 (Gość) 8 października 2016

  aniol

  Śnilo mi sie ze aniol wzil mnie na rece i lecial ze mna do nieba do nieba w uszach czulem ciesninie pogodzilem sie wtedy ze smiercia i aniol zrzucil mnie na ziemie spadajac pomyslalem o swojej dziewczynie i powiedzialem ze ja kocham

 2. dolar27 1 marca 2012

  czarny anioł

  objawił mi się w śnie czarny anioł który klęczał na mnie , dał mi czerwoną róże , która mnie zraniła swymi kolcami w dłoń i oblał mnie jakąś wodą z kieliszka , gdy znikął znalazłem się do połowy pod płytą nagrobku , wyszedłem z pod niej i zobaczyłem pare imion i nazwisk które były kompletnie zamazane ale ujżałem jeszcze date 4 2012

 3. Akumu (Gość) 9 lutego 2011

  Anioły

  Widzę anioła z białymi skrzydłami, który uśmiecha się do mnie. Stoi bez koszulki w samych jeansach i jest bardzo przystojny.

 4. sennapani (Gość) 4 lutego 2011

  Anioły, hermesy

  Sniło mi sie, ze widziałam wszedzie anioły. Jednak wiedziałam ze sa to hermesy. Potem w tym samym snie zobaczyłąm wszystkie ich skrzydła odciete lezace na ziemi.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny