Sennik Atrament - SennikOnline.pl

Sennik Atrament

Nasze interpretacje snu atrament sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu atrament

  7 10
 • Interpretacja:

  Trudy i troski; Czarny - Rychłe nadejście kłopotów; Czerwony - oznacza skaleczenie lub zranienie się; Niebieski, różowy lub zielony - jest przepowiednią otrzymania listu miłosnego; Rozlać - wmieszanie się w sprawy, które zakończą się kompromitacją; Na ubraniu - ostrzega przed złośliwymi podłościami ze strony fałszywych przyjaciół; Na palcach - wróżą walkę z konkurentami zakończoną zwycięstwem; Pełny kałamarz - wskazuje na ukrytych wrogów w Twoim najbliższym otoczeniu. Patrz też --> Kałamarz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  pisać piórem i atramentem to zawieść czyjeś zaufanie,

  rozlać go - przykra prawda wyjdzie na jaw

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  Atrament - Widzieć atrament lub nim pisać to rada: należy załatwiać na piśmie to, co ustnie może być potem źle interpretowane. Rozlany atrament oznacza zakończenie korzystnego porozumienia. Kleksy należy tłumaczyć jako korzystniejsze od innych plam.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Sarip (Gość) 23 kwietnia 2013

  mEIBoHiohhpmWNzU

  Witam Cie Liliana serdecznie. Kilka dni temu ponwonie znalazlem sie w Ottawie w hotelu Elgin. Ze wzgledu na swoja prace wedruje po calej prowincji. Ocieram sie o Polakow i nasze losy na kazdym kroku. Probowalem Cie odszukac i zamienic dwa slowa. Natknalem sie na pana Tadeusza, ktory prowadzi sklep z pamiatkami w hotelu Elgin liczac na to ze pomoze mi odnalezc Ciebie i Andrzejka. Poruszylem temat Twojej ksiazki i temat mojej ksiazki p.t. Cena Emigracji , ktora chce wydac. Stan wojenny zastal mnie w Wiedniu i od 1982 roku w Toronto i Mississauga mam baze wypadowa Jestem tez pasjonata zycia. Nie od czasu do czasu. Nieustannie. 6 stycznia znow wracam do Ottawy na chwile. Jesli moglibysmy sie spotkac na pare slow bylbym Ci dozgonnie wdzieczny.Artur Aniol

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny