Sennik Autobus - SennikOnline.pl

Sennik Autobus

Nasze interpretacje snu autobus sprawdzają się w 57%

Znaczenie snu autobus

  9 10
 • Interpretacja:

  Jechać - Przestroga przed konfliktem i nieporozumieniami i przyjaciółmi oraz przed składaniem nierozsądnych obietnic; Pusty - oznaka rychłych zaszczytów i honorów; Być kierowcą - Zapowiedź niespodziewanego szczęścia w miłości; Zapełniony pasażerami - wróży pomyślność w interesach. Patrz też --> Omnibus.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 64% Nie 36%

 • Interpretacja:

  Autobus - Środek transportu, sposób na dotarcie do celu wspólną bez­pieczną i wcześniej zaplanowaną trasą. Autobusy służą potrze­bom społeczności. Ich trasy i rozkłady jazdy ustalają władze, które decydują o tym, jak zaspokoić najważniejsze potrzeby. Autobus więc nie jest najbardziej bezpośrednim i najszybszym sposobem dotarcia do celu. Jazda autobusem w roli pasażera może oznaczać, że wybrałeś stosunkowo bezpieczną bezoso­bową lub niegroźną ścieżkę albo kierunek postępowania i pod­dałeś się w pewnej mierze władzy zbiorowości. Jazda autobu­sem jest przeciwieństwem samodzielnego torowania sobie dro­gi, na przykład przez puszczę, i znacznie mniej bezpośrednim sposobem dotarcia do celu niż jazda własnym samochodem uli­cami miasta.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 58% Nie 42%

 • Interpretacja:

  Stoi w korku lub ulega awarii - oznacza bardzo niekorzystną sytuację życiową, należy uzbroić się w cierpliwość, zacisnąć zęby i pamiętać o tym, że po każdej nocy nadchodzi zawsze nowy dzień

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 27% Nie 73%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Marumena3121 (Gość) 19 lipca 2014

  Autobus . wypadek

  Mialam sen, Jechalam autobusem pelnym ludzi, jechal szybko po uskokach nagle tak sie rozpedzil na jednym uskoku ze ja wypadlam z niego I przyjechal mademna lezalam na ulicy po czym zobaczylam nastepny jak jedzie prosto na mnie przeturlama sie szybko na bok I uniklam zderzenia.... co to znaczy?

 2. ania252523 (Gość) 4 lipca 2013

  mój były chłopak

  śniło mi sie że mój były chłopak jedzie zemna autobusem i jest smutny a ja mówie o chłopakach z koleżanką co to znaczy

 3. ania252523 (Gość) 4 lipca 2013

  mój były chłopak

  śniło mi sie że mój były chłopak jedzie zemna autobusem i jest smutny a ja mówie o chłopakach z koleżanką co to znaczy

 4. ania252523 (Gość) 4 lipca 2013

  mój były chłopak

  śniło mi sie że mój były chłopak jedzie zemna autobusem i jest smutny a ja mówie o chłopakach z koleżanką co to znaczy

 5. jolka(gosc) (Gość) 26 lutego 2013

  Ucieczka autobusem

  Porywam autobus i nim uciekam ,jade bardzo szybko uliczkami jakis obcych miasteczek pelnych kretych uliczek,czesto zamykam oczy i prosze Boga o pomoc i cuda sie zdarzaja ........jade bezpiecznie dalej.Gdy nie ma juz pogoni bezpiecznie staje i wychodze z autobusu niebardzo wierzac ,ze zyje i jestem cala.

 6. joll. (Gość) 7 maja 2012

  wypaść z autobusu wypadek

  jechałam autobusem z mężem córką i w pewnym momencie córka wypadła z jadącego autobusu , ale nic się jej nie stało.

 7. aleśka18 (Gość) 22 kwietnia 2012

  staczający się autobus

  Jechałam autobusem jako kierowca. Wjeżdżałam na prostą pod górkę. Zbyt póżne hamowanie na szczycie górki spowodowało, że o mało nie wylądowałam na środku skrzyżowania. Odetchnęłam, gdy pojazd się zatrzymał. Naciskałam na hamulec, a jednak autobus zaczął się staczać po przeciwnym pasie ruchu. Naciskałam hamulec z całych sił. Zaciągałam ręczny. Samochód zaczął powoli zwalniać. W końcu zatrzymał się. W nic nie wderzyłam

 8. Nik (Gość) 16 lutego 2012

  Autobus

  Snilo mi sie ze jadac autobusem rozmawialam z kierowca a po czasie okazalo sie ze moj chlopak stoi niedaleko i urzadzil mi niezla awanture

 9. Arek (Gość) 7 lutego 2012

  USZKODZONY Autobus

  Jadący autobus ze zgniecionym tyłem. W ostatnich drzwiach przyciśnięte były dwa martwe ciała. W pewnym momencie te ciała wypadły z autobusu. Kierowca mimo tego nie zatrzymał pojazdu.

 10. coma22 (Gość) 15 lipca 2011

  autobus

  moj sen byl polaczeniem slubu z autobusem,uciekalam z kosciola w sukni slubnej w trampkach ;) a moja rodzina przyjechala autobusem..

 11. mari (Gość) 3 lipca 2011

  zły autobus

  sniło mi sie ze wsiadłam w zly autobus.zorientowałam sie dopiero i zaczełam walic w drzwi .kierowca nie słuchał..

 12. okradziony (Gość) 26 marca 2011

  ukradli mi autobus

  Jechałem autobusem, starym autosanem, sam. W środku nie było nikogo. Nie wiem po co i gdzie ....Zajechałem na pętle autobusową , Wysiadłem żeby podejść do małego sklepiku kupić sorię sok do picia, autobus chodził na wolnych obrotach. W sklepie była 3 osobowa kolejka, wiec zrezygnowałem mając świadomość że przed sklepem stoi "odpalony" autobus. Kiedy wybiegłem ze sklepu, autobusu już nie było. Ktoś go ukradł najwidoczniej....Czułem się bezradny i ostro wkurzony. Autobus nie był mój był pożyczony od kogoś ale nie wiem od kogo.

 13. suszyzerozebka (Gość) 17 marca 2011

  podróż autobusem

  Jadę autobusem do rodzinnej miejscowości. Do autobusu wsiadają dwie moje znajome ze studiów, z którymi się pokłóciłam i straciłam kontakt jakieś 3 lata temu. Dziwię się że jadą tym samym autobusem. Już docieram prawie do celu został dosłownie kilometr do dojechania do mojego domu i nagle kierowca zarządza postój. Jestem wściekła, że to robi. Rozglądam się i wokół widzę wszystkich znajomych z podstawówki z którymi dawno straciłam kontakt. Zaczynają ucztę. Ja widząc,że nikt sobie nic nie robi z mojego zdenerwowania sytuacją zaczynam rozglądać się co jest na stole. Parówki, Brokuły makarony, ziemniaki, sałaty i nieznane mi liście które też były jadalne, zaczynam nakładać sobie wszystkiego po trochy na talerz.

 14. ana1984 (Gość) 8 marca 2011

  Jadacy autobus

  Widziałam w śnie jak mój były chłopak wsiadał do autobusu i nim jechał.Obecnie żyjemy w kiepskich relacjach mamy dziecko i walczymy o nie.Przykra sprawa ale jemu tak naprawde nie zalezy na dziecku robi to na pokaz.

 15. Gość ; ) (Gość) 7 marca 2011

  Autobus .

  Śniło mi się , że jechałam autobusem , na dodatek byłam w ciąży , obok siedział mój "przyszły wujek" i cały czas próbowałam zawołać kolegę , ale on mnie nie słyszał choć patrzyliśmy na siebie ... w autobusie było pełno ludzi .
  dziwnee xD

 16. Patryk (Gość) 9 lutego 2011

  Uciekający autobus

  bylem z jakims gosciem ktorego pierwszy raz widzialem na oczy w rosji. uciekl nam autobus wiec zapalilismy fajka, poszlismy do sklepu kupic wodke i przepoje (pamietam jablkowa) i pilismy gdzies w zakamarkach :) ogolnie sen snil mi sie na kacu :) oj co umysl ludzki potrafi wymyslec :)

 17. magdalenaka97 4 lutego 2011

  Autobusy

  Było wcześnie rano. Było lato. Mieszkałam na dworze. Chodziłam do szkoły i ja pobiegłam na przystanek ale zapomniałam plecaka więc się wróciłam. Ale stwierdziłam że nie zdążę ale jednak pobiegłam i wpadłam pod ten autobus wtedy zaczęłam mdleć . ale następnie wstałam i zaczęłam gonić autobus na następny przystanek i udało mi się.

 18. Ja (Gość) 10 stycznia 2011

  Sen1

  Flirtowała ze mną dawna miłość. Kiedyś mi się podobała. We śnie sama ze mną flirtowała, na PKSie gdzie ją zobaczyłem pierwszy raz. Potem jechaliśmy autobusem. We śnie była biseksualna i rozwiązła.

 19. Maffikt (Gość) 26 grudnia 2010

  Maciek

  Śniło mi sie że jechałam gdzieś na końcu autobusu z chłopakiem w którym kocham sie już od ponad 4 lat ale nigdy nie byliśmy razem. Cały sen opierał sie na naszych relacjach: pieszczotach przytulaniu wyznaniach łaskotaniu

 20. Kinia (Gość) 26 grudnia 2010

  W autobusie

  Śniło mi sie że jechałam gdzieś na końcu autobusu z chłopakiem w którym kocham sie już od ponad 4 lat ale nigdy nie byliśmy razem. Cały sen opierał sie na naszych relacjach: pieszczotach przytulaniu wyznaniach łaskotaniu

 21. K-zone (Gość) 30 listopada 2010

  Bieg za autobusem

  Biegnę w zimie za odjeżdżającym autobusem, udaje mi się do niego wsiąść po tym jak kierowca się zatrzymuje

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny