Sennik Bicie serca - SennikOnline.pl

Sennik Bicie serca

Nasze interpretacje snu bicie serca sprawdzają się w 44%

Znaczenie snu bicie serca

  8 10
 • Interpretacja:

  wpadniesz w przykrą sytuację

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Bicie serca - Najwyższy czas na bardziej wstrzemięź­liwe życie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ola (Gość) 12 września 2011

  koszmar domu dziecka

  miałam 4 lata gdy moich rodziców zabito.trafiłam do domu dziecka gdzie mnie bito najmocniej z całych sił. po 10 latach zniknęłam na miesiąc. byłam w szopie pełnej trupów dzicięcych, byłam głodzona i przykóta kajdanami do ściany. mój chłopak adan pocieszł mnie.ale jego rodzice w tajemnicy przed nim wysłali mi e maila że on ze mną zrywa. byłam załamana połknełam silne tabletki na serce. uratowała mnie pani z policji pani marta. powiedziałam wszystko adanowi a on powturzył to policji. okazało się dla policji że za tymi morderstwami kryje się opiekunka w sirocicu. poani marta adoptowła mnie i mogłam spotykać się z adanem koniec.

 2. bartek (Gość) 12 września 2011

  bicie i pożar

  przyjechałem do Ożarowa i pobiłem się z kolegą Piotrkiem, nagle spadł żyrandol i zaczeło się palić

 3. fll 10 marca 2011

  Przebite serce

  We śnie, podeszła do mnie moja była partnerka, z którą zerwałem kontakt pół roku temu, po czym przebiła mi serce nożem rzeźnickim.

 4. kicaak (Gość) 17 stycznia 2011

  masakra

  śnił mi się mój chłopak i mój kumpel który kiedyś mi się bardzo podobał, mój chłopak był zazdrosny o kumpla i pokłóciłam się z nim o niego, a z kumplem pogadaliśmy se od serca.

 5. asia (Gość) 28 grudnia 2010

  dom

  Śnił mi się dom biały z desek zbijanych w poprzek byłam w nim nie wiem czy to jakieś przyjęcie ale było dość sporo ludzi nikogo nie rozpoznałam we śnie, Dom był nad wodą stał na filarach z drewna w pewnym momencie wszystko zaczęło się rozpadać ale nie dom nic nie spadało na głowę ale wiedziałam że wszystko się wali dom z nami (kilka osób) wpadł do wody miałam odczucie że nie mogę z niego wyjść czy wydostać się w żaden sposób i że za moment woda zacznie się dostawać oknami do środka a dom po prostu tonął wielkie bicie serca strach w oczach i się obudziłam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny