Sennik Bijatyka - SennikOnline.pl

Sennik Bijatyka

Nasze interpretacje snu bijatyka sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu bijatyka

  7 10
 • Interpretacja:

  Spokój w małżeństwie i szczęście w miłości; Brać udział - niezgoda lub proces; Bić się z kimś - Zapowiada zawarcie dobrej znajomości; Mąż bijący żonę - zapowiedź licznych nieporozumień; Psa bić - możesz liczyć na czyjąś wierność; Kota bić - czyjaś zdrada; Węża bić - zapowiada triumf i zdobycie poważania w towarzystwie przyjaciół; Konia (zwierzę} bić - podróż w niedalekiej przyszłości; Głową w ścianę bić - zapowiada zadowolenie z potomstwa. Dla zakochanych - wróży długą i szczęśliwą miłość; Godzić - doznasz przykrości od rodziny, Godzić bijących - doznasz przykrości ze strony rodziny. Patrz też --> Bójka.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  zawiedziona miłość

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Klaaara (Gość) 24 czerwca 2012

  Szłam z chłopakiem ulicą gdy nagle nasza znajoma przyszła się przywitać i pocałowała go w policzek a ja z zazdrości zaczęłam się z nią kłócić co doprowadziło do bijatyki, ale mój chłopak mnie osłonił.

 2. Olga1 8 sierpnia 2011

  Widziałam jak stróż bił psa kijem beysbolowym. Pies był na łańcuchu i próbował uciekać. Stróż był bardzo zawzięty. Ja próbowałam zawołać kogoś do pomocy, aby powstrzymał tego człowieka. Byłam bardzo zdenerwowana.

 3. Olga1 8 sierpnia 2011

  Widziałam jak stróż bił psa kijem beysbolowym. Pies był na łańcuchu i próbował uciekać. Stróż był bardzo zawzięty. Ja próbowałam zawołać kogoś

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny