Sennik Biżuteria - SennikOnline.pl

Sennik Biżuteria

Nasze interpretacje snu biżuteria sprawdzają się w 89%

Znaczenie snu biżuteria

  10 10
 • Interpretacja:

  Biżuteria - Zakładanie biżuterii to odwracanie uwagi od własnych braków. Obdarowanie biżuterią oznacza chęć wymuszenia serdecznego stosunku ze strony otoczenia, ponieważ śnią­cy nie wierzy, być może, w siebie i nie docenia własnych uzdolnień.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 92% Nie 8%

 • Interpretacja:

  Radość i zmartwienia gościć będą na przemian w Twym domu  Kradzież lub utrata biżuterii - utrata cennych wartości, rozczarowanie i straty moralne

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Twoje plany finansowe przyniosą zyski. Nosić - nowe dochody oraz zawarcie niekorzystnych znajomości, przed którymi musisz się ustrzec; Uszkodzona - wróży rozczarowania i kłopoty na drodze do sukcesu; Czyścić - przestroga przez fałszywymi przyjaciółmi, przez których otrzymasz większe obowiązki domowe. Patrz też --> Brylant, Diament, Klejnoty.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. sarabejrut (Gość) 13 maja 2014

  Bagram

  Jestem w starożytnym mieście,nie jestem sama jest ze mną mężczyzna.Uciekamy razem i trzymamy się za ręce.Nie widzę jego twarzy ,ale słyszę jego głos,znam ten głos..kim on jest? myślę we śnie.Musimy szybko biec..gonią nas..i znów słyszę ..Saro jesteś w tym dobra,,zmylimy ich.I wtedy sobie przypomniałam to przecież wojownik..ale on już odszedł odemnie..obudziłam się ..nagle..i wiedziałam kim był ten mężczyzna..którego czułam obecność ,słyszałam jego głos ,ale nie widziałam go.Pomyślałm o Bagram.

 2. sarabejrut (Gość) 21 stycznia 2014

  Mgła

  Jest mgła..jestem z wojownikiem i przytula mnie do siebie.Dotyka moich włosów ..pięknie pachną. ..powiedział,.to jedwad.. z Bejrutu..odpowiedziałam.Wojownik dotyka mojej szyji..i ramion..cudowny zapach..to olejki z Arabii..nałożyłam je dla Ciebie..wojowniku....odpowiedziałam.To nie sen..to wspomnienia z poprzedniego ..wcielenia.

 3. lato1 15 stycznia 2013

  złote pierścionki.

  Sniła mi się moja zmarła ciocia. Spotkałam się z nią a ona miała w takim płaskim jak by koszyczku rożne szpargały. Ja tak to odsunęłam, a tam były moje pierścionki złote. I pomyślałam, że muszę je zabrać, żeby nie zginęły.

 4. SARABEJRUT (Gość) 15 maja 2011

  OSTRZEŻENIE

  śnił mi się mój zmarły mąż i obecny znajomy.Miałam zadzwonić na skypie do znajomego.I nagle.na pulpicie wystapiły zakłócenia,,i laptop rozleciał się na kawałki.Okazało się ..że mąż mnie ostrzegł,Moj zjanomy okazał się oszustem..Nie był wart moich rozmów z nim.
  Sara..Tym znajomym był Marek.

 5. Afrodyta 28 marca 2011

  stypa śmietnik sztućce, widelec łyżka, kradzież zguba auto, biżuteria, pierścionki srebra złoto

 6. sarabejrut (Gość) 25 lutego 2011

  Zmarły mąż

  Po śmierci mojego męża miałam sen.
  Snił mi się mąż i pytał ,na co umarłam bo nie wiem.
  Odpowiedziałam że na serce.
  Bo na prawdę nie wiedział.
  Sara

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny