Sennik Bliźnięta - SennikOnline.pl

Sennik Bliźnięta

Nasze interpretacje snu bliźnięta sprawdzają się w 76%

Znaczenie snu bliźnięta

  7 10
 • Interpretacja:

  Bliźnięta - Bliźnięta we śnie wyrażają trudność podjęcia decyzji, roz­ważanie argumentów za i przeciw. Nie wiadomo, do czego się przychylić. Bliźnięta urodzone we śnie to na jawie „taniec na dwu weselach", czyli przedsięwzięcie ponad siły.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

 • Interpretacja:

  Ogólnie szczęśliwa wróżba, ale i rychła poprawa w interesach; Mieć - zapowiedź dobrych nowin; Urodzić - oznacza szczęśliwe przebycie choroby; Chorowite - rozczarowanie i niepowodzenia, jak również smutek z powodu rodziny.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 78% Nie 22%

 • Interpretacja:

  Bliźnięta - Zjawienie się bliźniąt, par ludzi lub zwierząt, zwiastuje poja­wienie się czegoś w świadomości. Bliźniaki i pary są częstym motywem mitologicznym. Na przykład w opowieści o potopie i arce Noego pary zwierząt symbolizują początek nowego ładu świata.
  Obecność pary we śnie może także oznaczać istnienie dwo­istości albo konfliktu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

 • Interpretacja:

  niespodziewane nadzieje spełnione

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 52% Nie 48%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. smerfetka (Gość) 5 listopada 2019

  Dorosłe bliźniaki

  śniło mi się, że mój chłopak miał brata bliźniaka i przyszłam do niego do domu a oni siedzieli razem u niego w pokoju byli ubrani tak samo i nie mogłam rozpoznać który z nich jest moim chłopakiem. Oboje zachowywali się tak jakbyśmy byli razem i wtedy mój chłopak zaczął podejrzewać mnie o romans z bratem ale powiedziałam mu, że nie mam z nim romansu i nie wiem dlaczego zachowuje się jakbyśmy byli razem ale wtedy już wiedziałam który z nich jest moim chłopakiem i pocałowałam go a wtedy jego brat bliźniak zniknął

 2. Mika (Gość) 22 października 2016

  Bliżniaki

  Śniło mi się że byłam w ciąży z bliżniakami i jedno dziecko pchało się już na świat,bardzo uciskało się już do dołu

 3. Mika (Gość) 22 października 2016

  Bliżniaki

  Śniło mi się że byłam w ciąży z bliżniakami i jedno dziecko pchało się już na świat,bardzo uciskało się już do dołu

 4. NaNa (Gość) 22 października 2015

  Niechrzszczone bliźniaki

  Śniło mi się że oprócz mojego jedynaczka mam jeszcze bliźniaki dwóch chłopców. Nie wiedziałam jak się nazywają szukałam dokumentów z ich chrztu bo miały dwa lata. Później uświadomiłam sobie ze nie były chrzczone i się obudziłam.

 5. Motylek (Gość) 4 października 2015

  Siostra bliźniaczka

  Snilo mi sie ze moja partnerka ma siostrę bliźniaczkę i obie sie zabawily moimi uczuciami zostawiły mnie i zdradziły.

 6. Nati (Gość) 5 listopada 2014

  bliźnięta

  Byłam u rodziny i moja kuzynka urodziła bliźnięta,to większe dziecko ja trzymałam a mniejsze kuzynka miała.Kiedy podałam swojej cioci dziecko które trzymałam,ciocia je upuściła i dziecko zaczęło płakać,ciocia prosiła mnie bym pomogła dziecku które ona upuściła

 7. A (Gość) 14 sierpnia 2014

  bliźnięta

  Śniło mi się, że razem z moim pratnerem byliśmy na spacerze w parku w penym momencie minęła nas kobieta z wózkiem, w którym leżały śliczne - dorobne bliźnięta (dzieci były ze sobą spięte jakby smyczą), ponieważ był piękna pogoda dzieci ubrane były w białe śpioszki na ramiącza i bez nogawek. W dalszej części spaceru zobaczyłam tą samą kobietę siedzącą na ławce. Zaczęliśmy z nią rozmawiać w tym czasie chyba tylko ja to widzałąm jedno z dzieci wypadło z poraczkowało do rzeki, która przepływała za naszymi plecami (teraz dziecko ubrane było w jakieś szare jesienne ubranko a ja miałam na sobie czerwoną kurtkę przeciwdzeszczową) niestety nie zdążyłam złapać dziecka i wpadło ono do rzeki (nurt byłraczej silny a woda mętna) wołałam ludzi w tym mojego pratnera na ratunek jednak nikt mnie nie słyszał. wskoczyłam wiec za dzieckiem do rzeki ale ubranie zaczęło mine ściągać na dno zdjęłam więc kurtkę i buty, które podałam kobiecie! stojącej na brzegu rzeki (w rzeczywistości jest to moja sąsiadka) i zanurkowałam za dzieckiem znalałam i kiedy razem z dzieckiem wynurzałam się na powierzchnię obudziłam się ...

 8. WIKAAA (Gość) 5 sierpnia 2014

  niezapowiedziana siostrzyczka

  obecnie na jawie jestem w ciąży, mój sen miał związek z porodem jednego dziecka na początku.. miałam mieć cesarkę bo nie dawałam rady rodzić , ale jak położna zostawiła mnie samą... to urodziłam chłopca... nawet trochę bolało... był jak żywo po porodzie w krwi śluzie i pępowina nadal połączona ze mną... kiedy myślałam że już po wszystkim zaczęłam rodzić kolejne dziecko.. okazało się że to dziewczynka... i trzymałam oboje w ramionach póki nie przyszedł mój narzeczony z położną..  chwile potem byłam już wychodziłam z maluchami ze szpitala.. z moją mamą, ich babcią, i poszłyśmy do sklepu.. wózek był różowo- niebieski z przodu siedziała dziewczynka, z tyłu chłopiec..i poszłyśmy na zakupy a dzieci wyglądały już na pół roczku i były szczęśliwe :)

 9. dorotaaa :-) (Gość) 9 lutego 2014

  Trojaczki

  Śniło mi się, że urodziłam trojaczki i to byli chłopcy w tym śnie normalnie było, jak w rzeczywistości . Chłopcy byli zdrowi i potem w tym śnie było, że wyszłam ze szpitala i razem z moim chłopakiem wychowaliśmy w swoim domu chłopców. Nie wiem, co oznacza ten sen? .

 10. eva.0101 26 maja 2013

  Mój synek z bliźniakiem

  Śniło mi się, że mój synek miał bliźniaka. Jednego trzymałam na kolanach, a drugi stał tuż obok, wpatrywał się we mnie i też chciał się przytulić.

 11. angela (Gość) 26 kwietnia 2013

  blizniaki

  sniło mi się jakies przyjecie rodzinne, w ktorym wszyscy siedzieli przy stole, jednak ja siedzialam na kanapie karmiac blizniaki, ktore byly piekne :) wspomnie ze nie mam jeszcze dzieci a zawsze marzylam o blizniakach.

 12. Bakri (Gość) 18 marca 2013

  bakri,bayoud@gmail.com

  Snilo mi sie ze moja dziewczyna miala siostre jak 2 krople wody... i podobala mi sie bardziej jej siostra.. oco chodzi?

 13. kasia123 (Gość) 29 grudnia 2012

  Bliźnięta

  śniło mi się ze urodziłam bliźniaki poród był bezbolesny udaliśmy się z chłopakiem do nowego domu (nie wiem skąd był ten dom)mój chłopak w ogolę nie chciał mi pomagać wszystko było na mojej głowie.Często bywałam u teściowej(nie mam z nią zbyt dobrego kontaktu w rzeczywistość) która pomagała mi przy dzieciach (mój chłopak zachowywał się jak by bał się ich,nie chciał brać na ręce jak by się bał ze zrobi im krzywdę ) na koniec tego snu zapakowaliśmy dzieci do nieznanego samochodu i jechaliśmy bardzo długo

 14. kasiaaa93 (Gość) 1 listopada 2012

  dla nich wszystko

  śniło mi sie że urodziłam bliznieta chlopczyka i dziewczynkę nazwalam dzieci Wiktoria i Wiktor i odrazu jak ich zobaczylam staly sie dla mnie najwazniejsze w zyciu takie hmm oczka w glowie mamusi . ;)

 15. sunpuma (Gość) 7 października 2012

  bliźniaki rodzeństwo

  Śniło mi się, że moja macocha urodziła bliźnięta - dziewczynkę i chłopaka (obecnie jest w 6 miesiącu ciąży ale tylko z chłopaczkiem). Ja w tym śnie bardzo się cieszyłam i bardziej byłam ucieszona siostrą. Gdy się bawiłam z bratem, to nieświadomie go "niszczyłam" - podta,piałam, chcąc z nim nurkować. Dopiero gdy ktoś dorosły to zobaczył, wyciągnął go z wody, a ten ledwo przeżył.

 16. googa (Gość) 1 sierpnia 2012

  trojaczki

  Miałam sen że urodziłam trojaczki,jaka płeć dzieci była nie wiem ,karmiłam i przewijałam je ,ale w pewnym momencie ogarnął mnie strach, że nie dam rady że to już nie ten wiek na małe dzieci (swoich mam 3) i nie wiem dlaczego powtarzałam , jak to będzie gdy będę mówiła ,że mam "5" dzieci (a w rezultacie była by 6 )

 17. sabka2 (Gość) 31 lipca 2012

  Wesleyowie

  Mi sie snili bliźniacy WESLEYOWIE Fred i George ;) niestety jeden został zamordowany przez mojego jak by męza bo w tym śnie miałam brać slub lecz uciekłam i zrezygnowałam z ceremoni! potem to tylko płacz Freda po stracie brata!^.^! ;(

 18. aga66128 22 czerwca 2012

  bliźnięta

  Śniło mi się że mam bliźnięta. Jedno z dzieci (nie wiem jakiej były płci) miało bardzo jasne, niebieskie oczy a drugie czarne. Po kilku dniach okazało się że dzieci zmarły, a ja je wciąż widziałam w odbiciu luster czy okien. Tylko że wyglądały inaczej niż jak się urodziły.

 19. Nula12 27 marca 2012

  smutna kopia narzeczonego

  Śnił mi się mój narzeczony.Leżał koło mnie na łóżku, po chwili zobaczyłam kopie,tego samego mojego ukochanego, który spoglądał na nas stojąc w drzwiach, tylko,że ten co leżał był radosny, a stojący był smutny i mroczny... nie wiedziałam, który jest prawdziwy.

 20. wikia43 (Gość) 19 lutego 2012

  podwójne bliźnięta

  Moja mama i ja urodziłyśmy bliźnięta - samych chłopców. Wszystkie dzieci były zdrowie, bardzo uspołecznione, miały dobre apetyty i były inteligentne. Raz we śnie były noworodkami, które karmiłyśmy z mamą piersią, raz miły kilka miesięcy i raczkowały. Obie miałyśmy dużo mleka i często karmiłyśmy swoje dzieci. Gdy raczkowały - bawiły się we wchodzenie do kojca w kształcie samochodu zrobionego z materiału. Gdy się tam wgramoliły jeden chłopiec był kierowcą, reszta pasażerami. Bawiły się jak zgodne 4-latki. Czasami samochód był łódką i wtedy pływali po jeziorku. Bliźniaki mojej mamy mówiły do mnie mamo, a do mojej mamy babciu. Ja tłumaczyłam im, że jestem ich siostrą a babcia jest mamą.

 21. Paulinka2323 (Gość) 15 października 2011

  bliźniaki

  Snilo mi sie ze urodzilam blizniaki- było to dwóch chłopców z czego jeden z nich był mniejszy i slabszy. Nie interesowalam się tym słabszym chlopcem lecz chodziłam z nnimi na spacery itd. Ojcem dzieci był mój partner, ale on wcale nie interesowal sie dziecmi, poklocilam się z nim o to. Na sam koniec jedno moje dziecko(slabsze) wypadlo z wozka a ja plakalam

 22. ewa (Gość) 13 sierpnia 2011

  blizniaki

  śnił mi się poród .Urodziłam dwie dziewczynki ,Były pokryte śluzem porodowym malutkie i zakrwawione ale zdrowe ,nie miałam dla nich czapeczek więc owinięto je w pieluszki.Byłam bardzo szczęśliwa ze mam dwie dziewczynki.

 23. pchelka (Gość) 18 lipca 2011

  snilo mi sie ze urodzilam bliznieta z czego jedno bylo zdrowe i zywe a druge to byly praktycznie same kosci pokryte skora i niezywe

 24. sylwia (Gość) 26 czerwca 2011

  bliźnięta

  śniło mi się, że urodziłam bliźnięta chłopca i dziewczynkę i one zaraz po porodzie chodziły i mówiły...

 25. mejoza 9 czerwca 2011

  Bliźnięta

  śniło mi się że miałam dwójkę dzieci bliźnięta właśnie chłopca i dziewczynkę i bardzo je kochałam i jechaliśmy z nimi na wycieczkę. innym razem miałam sen o tym że dopiero jestem z nimi w ciąży w gabinecie u ginekologa który robił nam badania. oba sny miałam w przeciągu zaledwie dwóch dni

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny