Sennik Błoto - SennikOnline.pl

Sennik Błoto

Nasze interpretacje snu błoto sprawdzają się w 53%

Znaczenie snu błoto

  9 10
 • Interpretacja:

  Możliwość wzbogacenia się lub obmowa ze strony przyjaciół lub rodziny lub choroba; Wpaść - spotka Cię coś złego lub zguba; Wpaść w głębokie błoto - czeka Cię coś złego; Ubranie zabłocone - ciężka walka z groźną chorobą; Ochlapanym być - będziesz oczerniony; Być obrzucony - przestrzega przed wrogami pragnącymi narazić Twoje dobre imię; Iść po błocie - możliwa nędza.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  długa choroba

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Błoto - Siły zapładniające. Pierwotny szlam. Z mułu rodzi się nowe ży­cie, na przykład pomysły i twórczość. W alchemii błoto może być porównane do prima materia, „pramaterii", z której formu­je się kamień filozoficzny.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 35% Nie 65%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ola (Gość) 19 stycznia 2013

  błoto

  Śniło mi się że byłam z przyjaciółką na rowerach a w pewnym momencie moje dłonie znalazły się w błocie. Co to moze oznczać?

 2. Kila (Gość) 10 marca 2012

  Błoto

  Szłam polną ścieżką, nagle zauważyłam, że moja koleżanka na środku pola grzęźnie co krok w błocie, próbowałam ją wyciągnąć, co to może oznaczać ??

 3. MIROL 10 czerwca 2011

  BŁOCKO

  Śniło mi się że jadę z żoną po drodze jakimś pojazdem gąsienicowy i w pewnym momencie pojazd zjechał w lewo i powoli zaczął się zapadać w błoto. ja wyskoczyłem pierwszy a ona coś się tam szamotała i gdy koparka ( to była mała koparka) już zagłębiła siędo połowy udarłem się aby wyskakiwała - wyskoczyła - co to może oznaczać ?

 4. kociulka19 29 grudnia 2010

  błoto

  Mój sen był trochę pokręcony najpierw śniło mi się,że ja i mój chłopak siedzieliśmy w szkole na lekcjach nagle znaleźliśmy się w jakiejś stodole ktoś chciał mnie zabić i strzelał do mnie zaczęłam uciekać.Biegłam przed siebie przed sobą zobaczyłam płot z siatki chciałam się go złapać i przez niego przeskoczyć ale próbując przeskoczyć,przez mały rów wpadłam w niego i nagle zaczęłam tonąc w błocie strasznie płakałam chwytałam się wszystkiego co możliwe mocno chwyciłam się płotu.Kroki ucichły zamknęłam oczy i zaczęłam się modlić gdy je otworzyłam znajdowałam się na obiedzie u teściowej co to może oznaczać ??

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny