Sennik Błyskawica - SennikOnline.pl

Sennik Błyskawica

Nasze interpretacje snu błyskawica sprawdzają się w 47%

Znaczenie snu błyskawica

  8 10
 • Interpretacja:

  Zapowiada powodzenie w interesach, honory i niezależność lub po zdenerwowaniu, pojednanie; Dla rolnika - dobre zbiory; Dla marynarza - udana podróż; Dla zakochanych - wytrwałość w uczuciach i rychłe małżeństwo; Wraz z burzą, deszczem lub gradem - niedobry znak; Uderzająca - przestrzega przed popadnięciem w tarapaty wskutek zawiści i obmowy; Rozdzierająca chmury - jest zwiastunem rozczarowania w interesach; Być porażonym - otrzymasz duchowe oświecenie, objawienie oraz inicjację.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 57% Nie 43%

 • Interpretacja:

  niebezpieczeństwo

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. karo (Gość) 6 stycznia 2014

  uderzył we mnie piorun

  śniło mi sie, że siedziałam z bratem w pokoju na łóżku. Z racji tej, że brat przerażliwie boi sie burzy byłam do niego przytulona. Po chwili on wstał bo chciał pobiec do mamy i właśnie w tym momencie przez okno przedarł się piorun, który uderzył we mnie. Po sekundzie przybiegła ciocia reanimując mnie (?) a ja nagle poczułam że moje serce bije jak szalone a za chwile stanęło. W tym momencie sie przebudzilam

 2. Domin (Gość) 26 listopada 2013

  Piorun

  Śniło mi się ze wyszedłem na zewnątrz domu do mojego podwórka zapalić papierosa była tam również moja siostra która paliła po czym nagle zerwał się deszcz i wichura sen był bardzo wyraźny pioruny zaczęły uderzać obok drzewa ona mnie wolała nagle skoczyłem i zasłoniłem ja swoim ciałem i piorun uderzył we mnie w tym momencie się obudziłem.

 3. EhnabaLL (Gość) 3 lipca 2012

  piorun, grzmot, błyskawica...wrosto w plecy

  Witam serdecznie, nie wierze w gusła ani nic w tym stylu...
  Ale ten sen był nad wyraz dziwny.
  Mianowicie śniło mi się że miałem wyjechać, uciec przed problemami...sam nie wiem jakimi.
  Strasznie padał deszcz i było ciemno, ciężkie chmury wisiały tuż nad blokiem.
  Chciałem zamknąć okno i ujrzałem ja zbliża się piorun odbijając się od bloku, chciałem uciec odwróciłem się i dostałem w plecy.
  Wstałem, próbowałem znów zamknąć okno i sytuacja się powtórzyła...
  pomożecie ??

 4. Jarzebina (Gość) 12 kwietnia 2012

  Uderzył we mnie piorun

  To był dziwny sen, po uderzeniu pioruna moje ciało lekko rozbłysło ogniem, płonąc ułamki sekund jednocześnie nie czułam ognia na sobie a wyglądało to tak, jakbym rozbłysła tym ogniem, a na nogach w okolicy ud pojawiły się niezbyt długie włosy nieco rozmierzwione i popielate ale nie siwe. Czułam się dobrze, wstałam bez niczyjej pomocy i byłam bardzo zdziwiona, nigdy wcześniej nie miałam tego typu snu.

 5. HAaans (Gość) 22 listopada 2011

  Piorun

  Piorun jakby jednostajny( było go ciągle widać,) uderzył w wieko od studzienki kanalizacyjnej, wieko było metalowe.Ja stałem obok pokurczony (gdzieś 1,5 m od studzienki) trzymając rece na uszach jakby czekając na grzmot, ale słychac było tylko przeszywający pisk w głowie. Trwało to gdzies z 3 sekundy , to troche za długo jak na piorun. Jak przerwał uderzac ,przebiegłem w popłochu kawałek i powtórzyło sie to samo tylko znacznie dłuzej i uderzył w młode drzewko, które zaczeło sie palic jeszcze podczas gdy piorun go przeszywał. I wtedy sie obudziłem co najgorsze troche sie przestraszyłem bo pamietam to wszystko doskonale ,a od dawna mi sie nic nie sni

 6. BIRMASEK 8 lipca 2011

  pioruny nad basenem

  Ciepły, słoneczny dzień, mnóstwo wypoczywających ludzi na terenie odkrytego basenu. Basen dla bezpieczeństwa ogrodzony metalowymi barierkami, które tworzą płotek. Nagle niebo robi się ciemne, widać w oddali błyskawice. Bardzo szybko się zbliża. Ludzie zaczynają w popłochu szybko się zbierać, ale jest już za późno. Piorun uderza w jedną z tych rurek od balustrady, a to powoduje jego rozczepienie i każdy z promieni razi innego człowieka. Wszyscy biegają nerwowo, ale nie pada. Tylko cały czas te błyskawice. Ja też chce biec w bezpieczne miejsce, ale mnie również dosięga jeden z piorunów. Wszyscy porażeni żyją, choć są osłabieni.

 7. Olcia (Gość) 8 maja 2011

  piorun i pożar

  Śniło mi się uderzenie pioruna w zakład wulkanizacyjny stojący obok mojego domu. Piorun spowodował pożar. Zanim przyjechała straż, pożar ugasili ludzie, sąsiedzi.

 8. wiewiórka (Gość) 5 marca 2011

  pioruny

  ja rozbijałam namiot, brat obok przygotowywał sobie miejsce do spania w jakimś samochodzie. Wszystko przy słupie wysokiego napięcia. Nagle zobaczyłam takie mikro wyładowania wokół i bardzo się wystraszyłam, że zaraz uderzy we mnie piorun. Widziałam potężną błyskawicę na niebie, długą, rozgałęiającą się... Przebudziłam się w paraliżującym strachu.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny