Sennik Brama - SennikOnline.pl

Sennik Brama

Nasze interpretacje snu brama sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu brama

  10 10
 • Interpretacja:

  Otwarta - Dobre widoki na przyszłość; Zamknięta - pragnienia nie zostaną urzeczywistnione; Zamykać ją - pomyślność i zawarcie nowych znajomości; Kołysać się na niej - przestroga przed zaangażowaniem się w niepewne rozrywki mogące być przyczyną plotek i pomówień.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Brama - Próg przejścia, na przykład z jednej fazy życiowej do drugiej, od starego do nowego lub z jednej płaszczyzny duchowej do drugiej. Bramy symbolizują także drzwi do poszczególnych po­ziomów świadomości, na przykład do nieświadomości (często przedstawiane jako brama do wnętrza ziemi) albo do wyższej jaźni (wrota do niebios, nieba lub jasnego światła). Bramy oznaczają otwieranie lub zamykanie dróg komunikacji między poziomami świadomości.
  W mitologii bram między światami często strzegą rozmaite zwierzęta albo baśniowe potwory, na przykład trójgłowy pies Cerber, który pilnuje wrót Hadesu. Celem takich istot jest uda­remnienie niewtajemniczonym wejścia. Podobnie we śnie wrót mogą strzec zwierzęta lub potwory. Psy, smoki i skrzydlate be­stie występują często w roli strażników i mogą symbolizować wyzwania związane z przejściem.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

 • Interpretacja:

  Widzieć albo przechodzić przez otwartą - otrzymanie złych nowin o kimś nieobecnym

  Zamknięta - niemożliwość pokonania przeszkód

  Zamykanie - dobór dobrych przyjaciół

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Neaver (Gość) 2 czerwca 2013

  Dwugłowy pies

  Śniło mi się że spaceruję z wielkim, czarnym psem któremu nagle pojawiła się druga głowa. Był on czarny i prawie mojej wielkości, miał czerwoną obrożę z kolcami, warczał na wszystko wokół ale mnie się słuchał.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny