Sennik Bramy - SennikOnline.pl

Sennik Bramy

Znaczenie snu bramy

  7 10
 • Interpretacja:

  otrzymanie złych nowin o kimś nieobecnym

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. martaanna1403 26 marca 2015

  brama

  Śniło mi się, że stałam przed bramą (miałam poczucie, że jest to brama przed katedrą w Św. Lipce). Brama była zamknięta, na górze tej bramy znajdował się dodatkowo łańcuch, który oplatał wejście, w taki sposób aby uniemożliwić wejście.

 2. Johana 11 września 2014

  Śnieg, zakupy perfum, przyjaciel, dwie bramy

  Śniło mi się że w Walentynki w różnych dziwnych miejscach znajdowałam prezenty, np w torebce, w domu. Po czym znalazłam się w galerii handlowej, tam spotkałam przyjaciela z czasów podstawówki (nadal utrzymujemy kontakt) i on z okazji walentynek w prezencie dał mi perfumy, podświadomie zaczełam myśleć że inne prezenty które znajdowałam również były od niego. W ramach rewanżu również kupiłam mu w prezencie perfumy. Po galerii handlowej znaleźliśmy się u mnie w przed domem, nie wchodziliśmy do niego. Rozmawialiśmy. Gdy chciał odjechać swoim samochodem oakazało sie że padający śnieg zasypał auto. razem je odśnieżyliśmy. Jednak gdy skończyliśmy, cały snieg i tak się roztopił. Na podwórku zrobiła się bardzo duża kałuża, pośniegowa. Do wyjazdu mieliśmy do wyboru dwie bramy, dwie przeciwne strony. Jedna brama faktycznie istnieje, drógiej w rzeczywistości nie ma. Do tej trógiej bramy dojazd był lepszy bo nie było tam tyle wody posniegowej jednak gdy zaczełam oceniać grynt brama została zamknięta i ktoś z oddzli powiedział ze nie będzie już dziś otwarta, bo dzieci już wyszły ze szkoły. kaluża trochę wsiąkła i razem z moim przyjacielem uznaliśmy że bez problemu wyjedzie tą braną ktora została utwarta.

 3. Annjulei (Gość) 6 lutego 2012

  wcLpgCmxweqRZJWDM

  Czy bigemodla.24 (stowarzyszenie,portal) może zainterweniować w sprawie sondaży GfK Polonia w "Rzeczpospolitej?"

 4. xxx (Gość) 27 kwietnia 2011

  Dowiedziałam się o ciązy a że ze względu na młody wiek to chłopak zaproponował ze kupi tabletki na poronienie , nagle chcialam isc do szkoly ale on z pod bramy szkoly powiedzial zebym z takim brzuchem nie szla i poszlismy przejsc sie wkoncu załatwił tabletki zazyłam i po wszystkim , potem poszlam sie upewnić do ginekologa ze stracilam dziecko.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny