Sennik Broń - SennikOnline.pl

Sennik Broń

Nasze interpretacje snu broń sprawdzają się w 74%

Znaczenie snu broń

  7 10
 • Interpretacja:

  zerwanie stosunków z przyjaciółmi

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 85% Nie 15%

 • Interpretacja:

  Broń - Jest często symbolem seksu. Za jej pomocą pragnie się coś od siebie odsunąć, coś, co mogłoby osłabić psychiczną go­towość do obrony.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 73% Nie 27%

 • Interpretacja:

  Symbol zagrożenia, niebezpieczeństwa i lęku przed czymś

  Niemiłe wiadomości

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Zapowiada kłótnie i zwady w rodzinie; Sieczna - zwady i zerwanie stosunków z przyjaciółmi, Ładować - ostrzeżenie; Czyścić - przestroga przed nieszczęściem; Kupować - zatargi z policją; Odbierać - czeka Cię więzienie; Dostać - zwiastun czekających Cię honorów; Strzelba - bardzo poważny spór. Uzbrojonych w - czeka Cię wiele trudnych chwil; Trzymać w ręku - intrygi o których wkrótce się dowiesz; Bronić się - prześladowania i straty w interesie. Gonią Cię z bronią - duże utrapienia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. qaz68462 27 grudnia 2010

  facet z siekierą

  szłam z siostrą wąską uliczką wdrapywałam się po murze do okienka, pojawiła się krzyczący mężczyzna z siekierą i chciał nas zabić, broniłam się torebką

 2. likearollingstone 5 grudnia 2010

  Morderca w domu

  Jakiś czas temu miałam okropny sen. Śniło mi się, że w moim domu byłam ja, rodzice, koleżanka, ktoś (nie wiem kto) z dalszej rodziny i morderca. Wszyscy poza nieznanym mi członkiem rodziny byliśmy w kuchmi i graliśmy w scrable Po jakimś czasie znaleźliśmy tą osobę martwą w salonie, ale się nie byliśmy przejęci. Potem moja koleżanka uznała, że chce pobyć sama, więc poszła do salonu i po jakiś 20 minutach ją też znalazłam nieżywą. Powiedziałam o tym rodzicom, którzy nagle zakazali mi chodzić po domu i się ukryć. Odmówiłam i powiedziałam, że muszę zobaczyć co tam jest. Tata powiedział, że pójdzie ze mną, a mama się schowała do sypialni. Uznaliśmy z tatą, że musimy mieć jakąś broń, więc ja wzięłam patelnię (tak, patelnię :| ) a tata nóż. Kiedy już zbliżaliśmy się do drzwi salonu one same się uchyliły bardzo skrzypiąc. Wtedy poczułam dziwne mrowienie w ciele, a drzwi się już całkiem otworzyły. W salonie było ciemno, po chwili wyszedł z niego mężczyzna ubrany na czarno. Miał ciemny kolor skóry i był dobrze zbudowany. Powiedział wtedy coś, co mnie poirytowało - już nie pamiętam co. Zauważyłam, że on też miał nóż i podniósł rękę, żeby dźgnąć mojego ojca. Przerażona, niewiele myśląc, uderzyłam go ciężką patelnią w potylicę i kiedy runął nieprzytomny się zerwałam. Była 3:13 w nocy.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny