Sennik Brzeg rzeki - SennikOnline.pl

Sennik Brzeg rzeki

Nasze interpretacje snu brzeg rzeki sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu brzeg rzeki

  8 10
 • Interpretacja:

  Praca i ubóstwo; Stać na - Trzeba się będzie wytłumaczyć ze swoich posunięć; Nago - zapowiedź nowych, ciekawych przedsięwzięć; Morski - tęsknota.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Kasiulek 8 czerwca 2011

  w wiśle

  Pewnego razu śniło mi się że mój ojciec był archeologiem.Z pewnego źródła wraz ze swoją ekipą dowiedzieli się że kości Chrystusa są w Wiśle.Pojechali więc następnego dnia wraz ze mną. Oni chodzili po rzece jakby była bardzo płytka .Ja siedziałam na brzegu i im się przyglądałam. Nagle poczułam że ktoś mnie popycha.Wpadłam do tej rzeki.Ujrzałam kości których szukał mój ojciec i chwilę później utonęłam.

 2. alfred (Gość) 5 lutego 2011

  chłopak mojej córki był ubrany na biało. ona powiedziała mu że ma go gdzieś że nie będzie wiecznie na niego czekać, odwróciła się i poszła po wodę do rzeki

 3. nata232 (Gość) 3 lutego 2011

  Ręce

  Śniło mi się, że byłam z koleżankami i kolegami wraz z dwojgiem małych dzieci, które mieliśmy pilnować nad rzeką, w pewnym momencie jednemu z dzieci wpadł do wody bucik kiedy weszłam do wody, aby go wyciągnąć przy brzegu zauważyłam odcięte i złożone ręce, uciekłam z wody i nic nikomu nie mówiłam następnie kiedy popatrzyłam na drugi brzeg zobaczyłam dwa grobowce wystraszyłam się a kiedy powiedziałam reszcie zaczęliśmy uciekać. Potem wraz z koleżanką zobaczyłyśmy księdza a gdy mu to powiedziałyśmy nie dowierzał nam chciał to zobaczyć poszłam z nim aby mu to pokazać kiedy już zobaczył wtedy uwierzył i odwrócił się w moją stronę nagle z rzeki wyłoniła się czyjaś ręka, która złapała księdza za nogę i próbowała go wciągnąć złapałam go za rękę i wyciągnęłam na brzeg po czym zaczęliśmy uciekać a ręce zaczęły jakby nas gonić po czym się obudziłam.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny