Sennik Brzemienność - SennikOnline.pl

Sennik Brzemienność

Nasze interpretacje snu brzemienność sprawdzają się w 77%

Znaczenie snu brzemienność

  9 10
 • Interpretacja:

  Zapowiedź szczęścia; Dla zamężnej kobiety - Możliwość urodzenia bliźniaków; Dla panny - ostrzeżenie, że jej ukochany ma nieszczere zamiary; Wyśmiewać się - zwiastun smutku i zmartwień rodzinnych; Widzieć - spotka Cię szczęście; Tańczyć brzemienną - obawiaj się ciężkiego porodu. Patrz też --> Ciąża.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 77% Nie 23%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. elka (Gość) 30 grudnia 2011

  brzemienność

  Śniłam dziś w nocy, że jestem w ciąży. Chodziłam po jakimś sklepie z dosyć dużym brzuszkiem, na moje oko był to gdzieś tak 5-6 miesiąc. Chciałam do lekarza się dostać, bo coś zaczynało mnie uciskać w brzuchu, zaniepokoiłam się tym. Potem przyszłam do domu i powiedziałam mojemu chłopakowi, że jestem w ciąży, i że to będzie dziewczynka. Ucieszył się. Dalej dodałam zdjęcie z USG na nk.pl i podpisałam "moja mała Eliza". Co może oznaczać mój sen? Dodam, że mój facet raczej nie skakałby z radości gdybym faktycznie była w ciąży, jestem panną i nie szykuje mi się rychło ślub, nawet nie jestem zaręczona. Poza tym ostatnio myślałam o dziecku i o tym, że mój chłopak nie chce mieć dzieci póki co, poza tym brakuje mi w związku oparcia w nim i nie zdecydowałabym się mieć z nim dzieci, nie teraz póki zachowanie jego się nie zmieni. Proszę o interpretację.

 2. Ona22 (Gość) 24 listopada 2011

  Ciąża, statek

  Śniło mi się, że byłam w ciąży i dopiero co się o tym dowiedziałam. Najpierw byłam na plaży, powiedziałam o tym teściowej, ale ona mi powiedziała, że wie bo mój tata jej o tym powiedział. Gdy zapytałam skąd mój tata wie, to powiedziała mi, że się domyślił jak zobaczył mój lekko9 zaokrąglony brzuch. Później byłam gdzieś na statku ze swoim mężem i znajomymi. Generalnie cieszyłam się z tego, że będę miała dziecko, ale jeszcze to do mnie nie docierało. Paliłam papierosy. Za każdym razem, jak mówiłam komukolwiek, że jestem w ciąży to się wszyscy na mnie dziwnie patrzyli. Później na tym statku poszłam kupić bułkę słodką i ekspedientka kazała mi za nią zapłacić 4,70zł bo jakąś swoją marżę narzucała i ja nie mogłam się doliczyć tych pieniędzy. Liczyłam i liczyłam i nic. Później przyszła fala i przewróciła statek, ja przeżyłam, ale nie wiem co z resztą bo się obudziłam.

 3. madzia (Gość) 21 stycznia 2011

  ciąża, poród

  śniło mi się że jestem w ciąży a termin zbliżał sie wielkimi krokami, niestety brzuszek był strasznie malutki, prawie niewidoczny. później pamietam że stałam z chłopakiem w kościele i zaczęło się. czułam jak cos we mnie pękło i zaczęły wyciekać wody. powiedziałam do mojego chlopaka że musimy jechać na pogotowie że musi ze mną zostać, jednak ten niestety odpowiedział ze nie zrobi tego i zaczął dzwonić do kogoś zeby po nas przyjechali ze trzeba mnie zawieźć do szpitala, kolejne co pamiętam, to że stałam na środku chodnika i że strasznie boli mnie brzuch i boje się ze nie zdążą po mnie przyjechać i urodzę na chodniku. w tym momencie sie obudziłam. jak mam to inerpretować?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny