Sennik Brzuch - SennikOnline.pl

Sennik Brzuch

Nasze interpretacje snu brzuch sprawdzają się w 75%

Znaczenie snu brzuch

  9 10
 • Interpretacja:

  poniesiesz karę

  otyły - obfite zyski

  chudy ? niepokoje

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Własny - Zwiastun nowych możliwości w powiększeniu majątku; Pomarszczony i mały - kłopoty i niepowodzenia z winy fałszywych przyjaciół; Duży - zwycięstwo w przezwyciężaniu kłopotów; Krew z brzucha - zapowiedź rychłego nieszczęścia w rodzinie; Dziecięcy - ostrzega przed dokuczliwą chorobą lub infekcją w wyniku spotkania w gronie innych dzieci;

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

 • Interpretacja:

  przelotne troski

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Brzuch - chudy: Prześladują cię bezpodstawnie.
  Brzuch, tłusty: Nie zapominaj, że człowiek żyjący dostatnio nie musi mieć dużo w głowie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Pspsps3663 (Gość) 12 lutego 2017

  Szczur w brzuchu

  Zastanawiam się co może oznaczać ogon wyschodzący z brzucha rozwijającego się szczura, który jeszcze jest w trakcie rozwoju i się nie rusz, śpi.

 2. cokha (Gość) 27 czerwca 2016

  dziura w brzuchu

  Spotkałem w jakimś sklepie byłą dziewczynę, z którą nie widziałem się 10 lat. Rozmawialiśmy ciepło, zaproponowałem wspólny obiad, wtedy pokazała mi, że ma dziurę w brzuchu. Poczułem wyrzuty, sądząc, że to moja wina, przytuliłem ją, a ona powiedziała, żebym się nie przejmował, że nie moja wina i powiedziała, że źle się odżywiała przestrzegając przed jedzeniem jakiegoś tam ciasta.

 3. Agata (Gość) 30 stycznia 2015

  Brzuch

  snilo mi się Że miałam wypadek Że nadzialam się Na coś I w brzuchu mi się zrobila dziura I Nie moglam oddychac, Nikt mnie Nie chcial Zawiesc do szpitala I Jak mi się dziura otworzyla Nie moglam oddychac dlatego robilam wszystko by zacisnac ta dziure by moc oddychac. Nie wiem co to oznacza ale Jak wstalam bardzo się wystraszylam.

 4. mrach...:) (Gość) 10 maja 2012

  Śniło mi się ostatnio że widzę swoją nauczycielkę bez brzucha bo była wcześniej w ciąży patrze na nią ale za chwilę ktoś mi powiedział że jej dziecko nie żyje .

 5. Tygrrysia (Gość) 18 listopada 2011

  Dźganie nożem w brzuch.

  Byłam w dziwnym miejscu, znanym mi, ale nie mogłam go rozpoznać. Dookoła mnie znajdowało się dużo osób, część z nich była normalna, a części z nich coś dolegało, nie byli sobą... Chciałam im pomóc i okazało się, że posiadałam finkę o niezwykłej mocy, dźgając kogoś nią przywracałam danej osobie jego skryte dobro. A więc chodziłam i ratowałam tak ludzi, wbijałam wszystkim ten nóż bez żadnych skrupułów. Amen.

 6. sprzygo 23 marca 2011

  brzuch

  bulgotało czółam jakby bańke powietrza któr próbowa sie wydostać naciągała skóre, trzymałam ja i wpychałam. Po jakims czasie stwierdziłam że nie bedę jej przetrzymyać więc naciągneła tak skóre że sie wydostała nie powodując krwawienia. Po chwili poczyłam mnóstwo takich baniek próbujących sie wydostać. Poszłam do lekarza usłyszałam ze to cienie brzuszne i sie obudziam

 7. AnnaZyy (Gość) 6 stycznia 2011

  Zabójstwo przyjaciela mojego chłopaka

  Mój chłopak został w jakiś sposób zraniony ostrym narzędziem. Po czym on sam wbił ostre narzędzie w brzuch przyjaciela, co wyglądało na przypadek. Przyjaciel umiera. Ja musiałam kryć mojego chłopaka i udawałam, ze nic nie wiem. Ani co się stało z przyjacielem, ani gdzie jest...

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny