Sennik Cegły - SennikOnline.pl

Sennik Cegły

Nasze interpretacje snu cegły sprawdzają się w 60%

Znaczenie snu cegły

  7 10
 • Interpretacja:

  Cegły - Z nich buduje się dom, kładzie się dach. W tłumaczeniu są one budulcem naszego ciała. Budowa z cegieł wyraża na jawie troskę o własne powodzenie, może też oznaczać po­czątek nowego życia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

 • Interpretacja:

  robić długi

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Anna (Gość) 13 listopada 2014

  Czerwona cegła

  Śniło mi się, że spałam razem z innymi osobami w pokoju wypełnionym materacami i raptem się obudziłam i zobaczyłam jak do okna podchodzi mężczyzna ubrany w stroju takim jak wojskowy ale bardziej bladym, wybija szybę i wyciąga szybko przez okno mężczyznę mulata ubranym na ciemno (na kolor blado czarny), który leży blisko mnie oraz kogoś jeszcze z prawej strony na materacu obok. Raptem te dwa materace stały się puste, nie wiedziałam czy dalej spać, przestraszyłam się, podeszłam do okna i zobaczyłam ogromną ciężarówkę (z dwiema czerwonymi błyszczącymi tubami, a z przodu było jakieś urządzenie podobne do konewki, polegało na tym że można było pompować przez nie do tych tub zarówno od dołu jak i od góry), których było więcej (prawdopodobnie trzy), do przewożenia prawdopodobnie ropy, w kolorze czerwonym, a obok był budynek prawdopodobnie dwupiętrowy z czerwonej błyszczącej cegły (nowo wybudowany), zobaczyłam chłopaka małym chłopcem idącego szybko szczęśliwie na górę wewnątrz tego budynku (wtedy budynek ten wydał mi się jeszcze wyższy, pomyślałam, że to mój mąż i że to jego syn (nie mamy jeszcze dzieci), bo był ubrany w niebieską rozpinaną bluzę, którą często nosił, a syn też na niebiesko. Raptem ten pokój, a w rzeczywistości mieszkanie zaczęło się wypełniać, przybyło wiele dziewcząt, materace już wszystkie były zajęte. Chciałam wyjść na zewnątrz zobaczyć co tam się dzieje, ale zapytałam jedną dziewczynę, która miała swój materac w przedpokoju (obok drzwi wyjściowych), czy mogłaby tam przenocować, ona coś mi odpowiedziała, ale nie zrozumiałam dokładnie co (albo nie pamiętam już). Bałam się, że może mój telefon został porwany razem z tym kocem i ludźmi, którzy spali obok mnie, ale jednak go znalazłam w swojej torebce, poczułam przez dotyk, ale bateria dochodziła prawie do zera, ale zaczęłam dzwonić do ukochanego, ale nie mogłam odnaleźć w tym pokoju swoich toreb podróżnych, jedną zobaczyłam, ale czułam, że je tracę.

 2. nat (Gość) 8 kwietnia 2011

  dom z cegly

  mialam sen ze stoje przed duzym domem, wybudowanym w stylu chinskim ale z czerwonej cegly, dachowka rowniez byla ceglana, za tym domem byly tory kolejowe, kiedy sie wychylilam zobaczylam pociag ale moja uwage przykula lokomotywa, pociag stal, nikogo w nim nie bylo, rowniez w dom byl opuszczony

 3. gość (Gość) 8 stycznia 2011

  śniło mi się, ze podrózowałam białaym samochodem do dużego miasta.I w pewenym momencie podróży wysiadam i widzę tory kolejowe, budynki wszystkie z czerwonej cegły, nawet chodnik był z cegły.

 4. joki (Gość) 7 stycznia 2011

  ?

  Sniło mi się że spotkałam koleżankę z kolonii.Siedziała obok domku dla lalek w którym moją uwage przykuła toaleta...przed nim stałą klatka z czarnym królikiem.
  Potem ona podeszła do swojego chłopaka, który siedział na murku z czerwonej cegły.
  a za chwilę byliśmy wszyscy na jakiejś wycieczce i schodziliśmy ze stromego pagórka.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny