Sennik Chorzy - SennikOnline.pl

Sennik Chorzy

Nasze interpretacje snu chorzy sprawdzają się w 63%

Znaczenie snu chorzy

  7 10
 • Interpretacja:

  Chorzy - Wiadomość o historii ich cierpienia objawia się w zaburze­niach duchowych i wskazuje, że coś w nas samych nie jest w porządku. Odwiedzanie chorych przynosi radość, ich pie­lęgnacja - spełnienie życzeń.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 63% Nie 37%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. kcwnz 14 marca 2017

  psychicznie chora dziewczyna

  Śniło mi sie że ja w raz z partnerką jestesmy uwiezione przez ta dziewczynke chora. Dała ultimatum. albo sie z nia przespie albo zabierze mi moja ukochana... co to oznacza

 2. marcingt5 (Gość) 31 lipca 2013

  chora dziewczynka

  witam. ubieglej nocy mialem dziwny sen.snila mi sie dziewczynka 13 letnia ktora byla chora fizycznie. byla ona smutna bo nie miala przyjaciol chociaz byla bardzo uprzejma i sympatyczna. co moze oznaczac ten sen.

 3. marcingt5 (Gość) 31 lipca 2013

  chora dziewczynka

  witam. ubieglej nocy mialem dziwny sen.snila mi sie dziewczynka 13 letnia ktora byla chora fizycznie. byla ona smutna bo nie miala przyjaciol chociaz byla bardzo uprzejma i sympatyczna. co moze oznaczac ten sen.

 4. paula450 (Gość) 17 września 2012

  zakonncie

  śniło mi się że chore psychicznie niemieckie zakonnice porwały mnie i moje 2 koleżanki, torturowały nas zamykając nas w jednej szafie wpuszczając do środka mrówki.

 5. agata (Gość) 16 kwietnia 2011

  chora osoba ze złamanym sercem

  śniło mi się że rozmawiałam z chorą dziewczyną (to była raczej psychiczna choroba) , opowiadała mi że ma złamane serce , ktoś ja zostawił .Więcej nie pamiętam

 6. hanka75 21 stycznia 2011

  osoba chora

  witam serdecznie.mam na imie anka i 35 lat. wczoraj w nocy raczej nad ranem mialam sen,i gdy sie tylko przebudzilam kontynuowal sie dalej. snil mi sie moj dziadek ale fizycznie go nie przypominal,chory ale chodzil jego choroba byla cos jak alzheimer non stop czegos szukal pieniedzy i portfela, a ja pilnowalam go z moja starsza siostra w takim starym domu.troszke mnie ten sen przerazil.

 7. papalincia1 4 stycznia 2011

  smutny sen

  Moja babcia była ciężko chora wyglądała jak by miała umrzeć ja leżałam koło niej i przytulałam ja

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny