Sennik Chrzestny ojciec - SennikOnline.pl

Sennik Chrzestny ojciec

Nasze interpretacje snu chrzestny ojciec sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu chrzestny ojciec

  8 10
 • Interpretacja:

  znajdziesz pomoc i podporę w jakiejś sprawie;

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. anitaw 30 lipca 2013

  ojciec, rower i ksiązki

  Śnił mi się mój Tata nieżyjący od 2 miesięcy. Jechaliśmy na jednym rowerze do skupu makulatury, oddawaliśmy tam jakieś książki. W tym miejscu skupu pracowały kobiety, między innymi widziałam koleżankę z podstawówki, z którą nigdy nie byłam blisko.
  Mój Tata był spokojny, rozluźniony, było mi z Nim dobrze, nie rozmawialiśmy. Tata dotknął mnie za tyłek w identyczny sposób w jaki robi to mój mąż, ale wcale mnie to nie zdziwiło ani nie zgorszyło (w życiu realnym nigdy nie dochodziło do takich sytuacji, nigdy nie obawiałam się takich zachowań ze strony Ojca). Po przebudzeniu byłam rozczarowana, ze to tylko sen.

 2. Tiya 17 stycznia 2013

  zmarły ojciec

  Śniło mi się , że mój zmarły przed 11 laty ojciec w obecności mojej siostry i brata, którzy milcząc przyglądali się temu - przyszedł nietrzeźwy do domu i kazał mi się z niego wyprowadzić. Ja bez słowa protestu spakowałam swoje swetry i wyszłam z domu, usiadłam na dole na schodach, nie wiedząc, co ze sobą począć. W końcu przygarnęła mnie koleżanka z pracy, ale nie do kóńca legalnie mogłam tam mieszkać, Gdy właściciel mieszkania dowiedział się o mnie, zrobił awanturę, wtedy mój ojciec znów poprosił mnie o zamieszkanie w domu rodzinnym. Co to może znaczyć. Ojciec śni mi się bardzo rzadko, a ten sen nie daje mi spokoju.

 3. yy (Gość) 10 lutego 2012

  śniło mi się, że mój żyjący ojciec leży obok mojego zmarłego od roku dziadka. W tym śnie mój tata był bardzo chory. Co to może oznaczać?

 4. test (Gość) 27 października 2011

  ojciec

  Widzę mojego ojca przy sztolni w ogrodzie. Ziemia porusza się myślę sobie tam na dole jest diabeł, Wołam ojca o pomoc, ale on ze śmiechem strąca mnie w dół. Ląduję w szopie na narzędzia ze skrzynkami pełnymi nowalijek.

 5. Kamila222 10 czerwca 2011

  ojciec

  sen był bardzo krótki, pojawił się w nim mój ojciec, który we śnie umarł, w rzeczywistości żyje. Dookoła mnie było pełno ogromnie dużych zniczy, które ciągle się przewracały i wylewał się wosk. Przez cały czas je próbowałam stawiać pionowo na półkach. We śnie pojawiła się rownież moja ciocia, mojej mamy siostra.

 6. anetp 21 marca 2011

  ojciec chszestny

  witam,


  przysnil mi sie dom chszestnego a poxniej ojciec chszestny stojacy nad moim lozkiem i szepczacy umarlem poczym uslyszalam kruka

 7. tomasz.miciniak 5 lutego 2011

  ojciec

  Snil mi sie moj ojciec jak byl mlody,mial moze dwadziescia szesc-osiem lat, byl bardzo przystojny, ipozowal do zdjecia lub portretu razem z moja mama. Wszystko bylo na czarnobialym tle.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny