Sennik Ciało - SennikOnline.pl

Sennik Ciało

Nasze interpretacje snu ciało sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu ciało

  10 10
 • Interpretacja:

  dostatek  piękne - być pożądanym w towarzystwie

  obnażać się - wstyd

  obnażać kogoś - wyuzdanie

  myć - śmierć znajomego

  zranić - kłopoty

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Ciało, części ciała - Ciało jest naczyniem zarówno zdrowia fizycznego, jak i duszy. Sny o ciałach i częściach ciała mogą dostarczyć informacji o sprawach dotyczących samopoczucia cielesnego albo ducho­wego danej osoby.
  Oprócz tego samo ciało może być przedstawione we śnie nie dosłownie, lecz za pomocą jednej z dwóch często spotykanych sennych przenośni, mianowicie domu albo pojazdu, zwłaszcza samochodu. Budowa domu oraz części samochodowe mogą symbolizować części ciała i funkcje ciała.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Jakieś nieporozumienie z przyjaciółmi; Własne, zdrowe - Zapowiada bogactwo i dostatek; Chore - zapowiedź zdrady i rozłąki w małżeństwie; Swoje czarne - zdrada lub rozłąka w małżeństwie; Swoje żółte - zbliża się choroba związana z oddychaniem; Poranione - zapowiedź szczęścia i radości oraz niespodziewanych miłych rozrywek w gronie przyjaciół; Kanibalizm - ostrzeżenie, że należy wystrzegać się nieuczciwych zdobytych bogactw; Iść za własnym ciałem na cmentarz - wróży trudne przedsięwzięcia, które jednak będą mało zyskowne.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  Ciało - Widok we śnie swego ciała oznacza zadowolenie z siebie i wiarę we własne siły. Rozpłatane ciało to według hinduskiego sennika fagaddewa pewny znak, że jego właściciela czeka bogactwo i liczne potomstwo. Ciało rozpływające się w nicości wskazuje na zagrożenie zdrowia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 20% Nie 80%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny