Sennik Cień - SennikOnline.pl

Sennik Cień

Nasze interpretacje snu cień sprawdzają się w 56%

Znaczenie snu cień

  7 10
 • Interpretacja:

  Cień - Cień jest tym, co niejasne i niewyraźne za dnia, niezna­ne, budzące trwogę. Widok cienia to wmawianie sobie niesprawdzenia się w życiu, braku odwagi, a przede wszy­stkim strachu graniczącego z manią prześladowczą. Sie­dzenie w cieniu przy słonecznej pogodzie oznacza szyb­kie wyjaśnienie sprawy ku pełnemu zadowoleniu śnią­cego.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 57% Nie 43%

 • Interpretacja:

  troski

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Nadchodzą troski, jakaś zdrada, możliwość porażki; Własny - ostrzeżenie przed niemiłym spotkaniem; Iść w - polepszenie warunków życiowych; Na ścianie - wróży śmierć kogoś bliskiego.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  widziany cień - wróży Ci troski;

  Twój własny - oznacza lęk W Tobie ukryty

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. AlimaK89 (Gość) 22 września 2014

  cień kruka

  Pierwszy raz śniłam o kruku, amże poprostu nie pamiętam. W każdym razie wyglądało to następująo..... Siedzę lub śpie w salonie bardzo starego drewnianego domu, jestem całkowicie sama, gdy nagle spoglądam w okno z ciemnobrązową drewnianą ramówką, i zauważam czarny cień gapiący się na mnie , lecz gdy ja chcę się mu przyjżeć cień odlatuje z okna w postaci kruka, a ja mówię do siebie głośno "po co kruk tu przyleciał" zastanawiając się nad tym, lecz nie robi to na mnie wrażenia. kolejna część snu i znów budze się w tym samym salonie na tej samej sofie i znowu widzę ten cień , gdy się próbuję przyglądną on odlatuje pod postacią kruka, i tu zaczynam odczówać strach. w dalszej częśi snu znów budzę sie w tym salonie na tej sofie i historia z cieniek kruka się powtarza ale już się nie boję i nawet się nie zastanawiam. W ostatniej części snu ocknęłam sie w jakimś mieszkaniu, myślę ze to było mieszkanie kogoś z mojej rodziny, trwa jakieś przyjęie a ja rozmawiam z ludźmi, nagle słychać dzwonek do drzwi wszyscy z zastanowieniem pytają kto ma jeszze przyjś, w końcu cicocia otwiera drzwi a przez nie wlatuje czarny dość duży kruk... wszyscy się zastanawiają do kogo on przyleiał, a ja już wiedziałam że do mnie lecz nie zareagowałam specjalnie. Nagle kruk zaczyna na mnie spogllądać z przehylonym łbem . i na tym koniec bo tu się obudziłam.

 2. nicki (Gość) 25 listopada 2012

  Cień Potwora stojącego za mna

  Witam, pamietam wiekszość snu który po częśći sie powtórzył weszłam znowu do nawiedzonego domu w ciemnym lesie chociaż we śnie wiedzialam ze tam straszy ale chcialam go pokazać znajomym. potem pamietam tylko że prubowałam wyciągnać wszystkie żeczy które zjadł mój kot a zjadł -koce,lapki,kołdry itp. Była koło mnie moja mama inagle zobaczyłam cieć potwora powiekszający sie na ścienie przedemną wczasie gdy sie odwracałam obudziłam trzęsąć sie . prosze o pomoc boje się tego snu a zwaszcza kolejnej powtórki tego snu\ z góry dziekuje

 3. troki (Gość) 2 kwietnia 2011

  Swój cień w kształcie diabła

  Witam, pamietam tylko urywek, śniło mi sie ze gdy spojrzałem na swój cień to przypominał mi diabła, miał rogi i kopyta z owłosionymi nogami, potem w lustro i widziałem swoje naturalne odbicie, spowrotem na swój cien i znów widze diabła, pamietam tez ze we snie pytano sie mnie krzykiem czy wyrzekam sie diabła a ja potwierdzałem, rano obudziłem sie przerażony, bardzo proszę o objaśnienie tego snu, dziekuje i pozdrawiam

 4. bartekef 18 grudnia 2010

  Cień zmarłego ojca

  Witam chciałbym dowiedzieć się co oznacza sen w którym wraz z moja mamą siedzimy w domu i w pewnym momencie czujemy wyraźny ucisk na brzuch (ja go czułem we śnie) po czym za chwile widziałem cień mojego niedawno zmarłego ojca który znajdował się przy drzwiach i machał nam jakby na pożegnanie....proszę o interpretacje..

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny