Sennik Ciocia - SennikOnline.pl

Sennik Ciocia

Nasze interpretacje snu ciocia sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu ciocia

  8 10
 • Interpretacja: Elżbiety

  Ciocia - odprowadzać ją do domu: Pojednanie, wielka ulga.
  Ciocia, rozmawiać z nią: Sprzeczki w rodzinie.
  Ciocia, rozmowna: Jeśli nie chcesz wpaść w pułapkę, unikaj rozmów na tematy polityczne. Ciocia, tolerancyjna: Ktoś ci pomoże wydostać się z kryzysu finansowego.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. basia (Gość) 29 grudnia 2011

  ciocia

  śniła mi się ciocia jest to starsza kobieta , co chwila ubierała się w inną sukienkę, raz w żółtą raz w malinową , a potem zajrzała do mojej szafy i nic jej się nie podobało. Zmieniła strój i wyszła a ja patrzyłam za nią przez zamknięte okno

 2. sandra (Gość) 23 sierpnia 2011

  lupeks

  Śniło mi się że ciocia u której jestem na wakacjach przyjechała z nad morza a na drugi dzień poszła do pracy i powiedziała że pójdzie do lumpeksu po pracy ale nie mogła bo oddała stary struj dla biednych w takim ośrodku obok lumpeksu zapytała się czy siostrzenica czyli ja czy bym mogła wejść do tego lumpeksu a właścicielka powiedziała że owszem tak ale bez niej.

 3. sowaks66 22 marca 2011

  ciocia

  Śniła mi się ciocia,z którą naprawiałam okno od piwnicy.a właściwie to samego okna to nie było tylko jakieś deseczki pozbijane i rozwalające się.Mało rozmawiałyśmy.To było tylko zapytanie o to co to jest,i wskazała mi na jakieś buteleczki,które wyglądały jak kroplówki.Odpowiedziałam cioci,że to jest sód a ta druga to niewiem.Ciocia moja żyje i niewiem czy coś jej grozi.

 4. karotkaa (Gość) 27 lutego 2011

  pogodzenie

  moja mama powiedziała że rozmawiała z moją ciocią a ja się jej zapytałam czy się z nią pogodziła a ona odpowiedziała że się pogodziła .

 5. Czarniutka19 4 stycznia 2011

  duch

  Pewnego dnia przyśniła mi się bardzo bliska osoba,czyli ciocia. Chciała coś mi powiedzieć,ale niestety nie zdąrzyła. Znikła.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny