Sennik Córka - SennikOnline.pl

Sennik Córka

Nasze interpretacje snu córka sprawdzają się w 72%

Znaczenie snu córka

  8 10
 • Interpretacja:

  ciągłe zmartwienia

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 77% Nie 23%

 • Interpretacja:

  Własna - Niezgoda w rodzinie lub ciągłe zmartwienia; Synowa - ktoś zwróci się do Ciebie o pożyczkę; Niesforna lub niegrzeczna - zwiastuje przykrości i rozterki w niedalekiej przyszłości; Odwiedzić - nowe pomysły, przypływ sił witalnych; Szukać jej - ktoś z rodziny zwróci się do Ciebie o pilną pomoc materialną, której Ty nie będziesz w stanie udzielić.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 65% Nie 35%

 • Interpretacja:

  gdy ją napotkasz - znak to Twych zmartwień

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 70% Nie 30%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. ewa (Gość) 1 lipca 2014

  corki

  szly i mi machala jedna z nich,a ja wsiadalam do samochodu,ladnie wygladaly,ta co machala byla w czarnym plaszczu

 2. blu (Gość) 1 maja 2013

  córka w ciąży

  sniło mi się że moja zmarła matka z bratem powiedzieli mi, że moja córka jest w ciąży i że będę dziadkiem.

 3. Doris13 23 kwietnia 2012

  zaliczenie córki

  córka poprawia ocenę by zdać klasę maturalna ,Pani od jakiegoś czasu psychicznie ją podchodzi ,miałam z tą Pania nieprzyjemną rozmowe telefoniczną a sen mój taki

  śniło mi sie ze Pani z matematyki mojej córki dzwoniła do mnie bardzo mile oznajmiając że córka pisząc dzisiaj zaliczyła

 4. Halinka (Gość) 31 marca 2012

  córka z mężczyzną

  Sniła mi się córka młodsza ze starszym mężczyzną ( córka ma męża - to nie był on) całowali się, ona całowala Jego On ją. Chciałam ją wyrwać od niego ona nie chciała on też nie chciał jej uwolnić.

 5. iwona (Gość) 26 marca 2012

  córka

  Śniło mi się,że urodzi mi się córeczka, gdzieś tak koło 5 miesiąca ciąży. Była zdrowa i piękna, jak na tak wczesny poród. Byłam z niej bardzo zadowolona, szczęśliwa, ona też wydawała się być szczęśliwa. Nie było widać ojca, mało osób było w śnie, aczkolwiek nie jestem pewna czy ktokolwiek był. Muszę dodać, iż jestem w ciąży, blisko drugiego miesiąca.

 6. anetka903 8 marca 2012

  śmierć córki w lawie

  śniło mi się ,że córka sama weszła do lawy , z własnej woli,najpierw spaliły jej się stopy i później sama poszła dalej,chciałam rzucic się za nią ,ale nie potrafiłam.

 7. madziuniaaa00 2 marca 2012

  Odzyskać córkę

  Śniło mi się, że mam córeczkę - niemowlę. Chcąc wrócić do rodzinnego miasta z koleżanka i córka idziemy do metra. W tym czasie koleżanka bierze moja córkę w foteliku i wsiada do metra. Drzwi szybko się zamykają a ja zostaje na peronie lecz nie poddaje się. Postanawiam odnaleźć koleżankę i dziecko. Po chwili znajduję się w rodzinnym mieście. Dzwonie do byłego partnera prosząc go o pomoc. Odnajdujemy koleżankę ona prowadzi nas do dziecka. Oznajmiam byłemu partnerowi, że to jego córka i pozostawiam ją u niego, lecz później mam wyrzuty sumienia. Dalszą część widzę jakby przez mgłę lecz mam wrażenie że chciałam odzyskać córkę od jej ojca.

 8. Agat306 (Gość) 5 lutego 2012

  .

  Śniła mi się moja córka leżąca w wózku, a na jej ubranku pojawił się płomień ognia na prawym ramieniu, szybko go ugasiłam i pojawiło się bardzo dużo dymu i się obudziłam.

 9. Balbina (Gość) 11 grudnia 2011

  córka narzeczonego

  Sniło mi się, że odwiedział mnie córka mojego faceta z jego małżeństwa (nie jest jeszcze rozwiedziony)
  nagle córeczka siedząc z moimi rodzicami przy stole zaczeła wykrzykiwac, żebym zostawiła jej tate< że jej mama kocha tate i mam zniknąć z ich życia. Nie wiem czemu w śnie córka była blondynką, w rzeczywistości jest brunetką.
  wystraszył mnie bardzo ten sen

 10. mania (Gość) 18 lipca 2011

  córka

  miałam z dorosłą córką jechać na zakupy po sukienki na jakieś wesele ale nie miałam pieniędzy

 11. Ewa (Gość) 1 lipca 2011

  zaginięcie córki

  Byłam z moją córką w mieście i zaszłysmy do sklepu potem spotkałam moją znajomą i wracałyśmy do domu. W pewnym momencie spostrzegłam że mojej córki nie ma. Szukałam jej ale nigdzie jej nie było. Policja też jej nie znalazła. W tym śnie mocno płakałam.

 12. Patrycjaaa 23 czerwca 2011

  Corka

  moja corka sie wywrocila i przeciela sobie glowe az tak ze jej mozg sie wylewal . Moj maz wzial ja na rece i zaczal gdzies biegnac . potem sie obudzilam

 13. kermiten 19 stycznia 2011

  krew

  moja córka spadła ze schodów rozwalając sobie głowe płyneło dużo krwi a co sie okazało rany niebyło tylko małe zadrapanie

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny