Sennik Czarownica - SennikOnline.pl

Sennik Czarownica

Nasze interpretacje snu czarownica sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu czarownica

  8 10
 • Interpretacja:

  Czarownica - Niszczycielska strona pierwiastka żeńskiego; Straszliwa Matka. Czarownica często symbolizuje niszczycielskie, złośliwe postę­powanie albo charakter matki, żony lub kochanki, albo też własnego „cienia".

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 71% Nie 29%

 • Interpretacja:

  Czarownica - Kobieta przeważnie stara i brzydka, która ostrzega przed złymi ludźmi w naszym otoczeniu.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 74% Nie 26%

 • Interpretacja:

  Oznaka poszukiwania niemoralnych przygód oraz rozrywek, które, ostatecznie zakończą się upokorzeniem i utratą reputacji; Rozmawiać - rozczarowania i trudne położenie w interesach;

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 53% Nie 47%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. 1Hoshichan (Gość) 14 kwietnia 2014

  niechciana wizyta

  Śniło mi się że do mojego chłopaka przyszła w odwiedziny koleżanka Martyna (nie ma takiej w realu). My spaliśmy na łóżku a ona w kuchni szukała łyżki, ciągle zadając pytanie "gdzie jest moja łyżka?". I ja nagle czuje, że w ustach mam coś metalowego: wypluwam, a to mała łyżeczka (należąca to tej dziewczyny). Przebudziliśmy się ze strachu, jej twarz była oświetlona migającym światłem, a ona mówi, że to oznacza coś złego, że ktoś życzy mi źle. potem usiadła przy nas, złapała mnie za lewą dłoń (ja w tym czasie trzymałam prawą ręką chłopaka) i zaczęła przenikać moje myśli. Nie podobało mi się to, więc ona wskoczyła na mojego chłopaka . Potem znaleźliśmy się na zewnątrz budynku, siedzieliśmy na chodniku. Ona znowu rzuciła się na mojego chłopaka i zaczęła mówić "czemu nie powiedziałeś E co zrobiłeś? że zabiłeś tą prostytutkę?" i sie śmiała. Ja na to że w to nie wierze. Trzymałam mojego chłopaka za ramiona i mówię żebyśmy wrócili do domu, bez niej, a on na to że ja mogę wracać ale ona nie idzie. Martyna go zaczarowała, swoimi nadprzyrodzonymi mocami.

 2. gostka (Gość) 11 kwietnia 2014

  baba jaga

  Cofnęłam się w czasie i trafiłam do szkoły pdstawowej, nie mogłam jednak tam się odnaleźć. Czułam, że nie pasuje do reszty, miałam ubraną spódnicę bardzo ładną z resztą, ale bylo coś nie tak z moimi nogami. Postanowiłam zrobić z nimi porządek, ale tylko tak, żeby nikt nie widział. Kiedy zadzwonił dzwonek na lekcje, szybko wymknęłam się ze szkoły i udałam w stronę parku za rzeką.Tam nadal było sporo przechhodniów, więc bręłam dalej. Za następnym mostkiem stał dom, kiedy skierowałam się w jego stronę pojawiła się moja koleżanka, która ostrzegła mnie, że powinnam uważać, bo kiedyś jak wracałą tym mostkiem to nie mogła dojść do końca, jakby ciągle się wydłużał. Dopiero po kilku próbach jej się to udało. Trochę przestraszona ruszyłam, byłam tak zdesperowana, że mogłam podjac to ryzyko. Weszłam do domu (...) tam była czarownica, nie pamiętam już czym rozmawiałśmy, ale poo pewnym czasie kazałą mi wejść do "sauny, piekarnika"? i zatrzasnęły sie drzwi. Cwile tam posiedziałam i zmusiłam te drzwi do otwarcia,wybiegłam na korytarz i chciałam ubrać buty, znalazłam tylko jednego więc chwyciłam go i czym prędzej leciałam dalej! Za mną wybiegła ta czarownica, strasznie krzyczała i zaczęła rzucać zaklęcia kiedy byłam na moście. Stało się to, przed czym ostrzegała mnie koleżanka... Cały czas biegnąc nie mogłam wydostac sie z kładki! Wtedy przypomniałam sobie, że wszystkie czarne moce boją się Matki Boskiej, więc zaczęłam śpiewać do niej piosenkę, żeby mi pomogła.. i obudziłam się.

 3. world (Gość) 27 lutego 2013

  czarownica

  Czarownica potrzebowała pomocy, zmieniła się w młodą strasznie brudną piękną kobietę. Zapytała się czy jej pomogę. Tzn czy pozwolę jej się umyć u siebie w domu i czy dam jej jakieś ciuchy. Jak później się okazało odwiedziła w ten sposób wiele domów, a tym którzy jej nie pomogli czyniła krzywdę. Ja jednak jej pomogłam i w zamian za to mi pomogła. A co najdziwniejsze zauważyłam ją kiedy patrzyłam przez okno na swojego psa ; x

 4. kot (Gość) 27 lipca 2012

  czarownica

  oglądałem uroczysty pochód w którym uczestniczyła czarownica zła bo jak twierdziła jedna z osób z którą rozmawiałem we śnie tworzyła duże rozróby i była nieobliczalna dlatego nie powinienem się jej sprzeciwiać. w pewnym momencie właśnie ta czarownica podeszła do mnie zaczęła się mi przyglądać i wzięła mnie ze sobą zaczęliśmy chodzić po mieście aż w pewnej chwili kazała mi wsiąść razem z nią na miotłę, lecieliśmy według moich wskazówek czyli nisko i powoli i w tym miejscu sen się kończy.

 5. Kędziorek (Gość) 9 czerwca 2011

  Czarownica

  jestem czarownicą i wybiegam z domu zdenerwowana próbuje wzbić się w powietrze po za podwórko, ale nie mogę więc staje na ogrodzeniu i trzymam się drzew.

 6. Moony (Gość) 21 kwietnia 2011

  Czarownice

  Siedziałam z siostrami w jakimś pomieszczeniu, było strasznie gorąco a dookoła nas poruszały się przedmioty. W pewnym momencie zapytałam dlaczego tak się dzieje a one odpowiedziały, że to dlatego, że każda z nas jest czarownicą i ja dopiero muszę odkryć w sobie tę moc.

 7. agnieszka9878 3 kwietnia 2011

  szła za mną czarownica ja uciekałam a wkońcu spaliła krzew za którym się ukryłam i zamieniła mnie w żabe

 8. aj (Gość) 20 marca 2011

  czarownice

  3 panie w mieszkaniu, 2ie siedziały przy stole rozmawiając, a ja przyszłam je odwiedzić.
  Podeszłam do nich bliżej, z uśmiechem, ufnie, jednak ich twarze zmieniły wyraz i poczułam strach, z odległości ok 1m jedna podniosła się rozdziawiwszy usta i wyrzuciwszy z siebie fale energii, to była forma ataku, upadłam na podłogę i wiedziałam, że muszę uciekać, bałam się, czułam zagrożenie. Co to może oznaczać?

 9. asior280685 25 lutego 2011

  czarownica która latała w biały dzień po niebie a potem przez okno wleciała do pokoju i chciała mnie zabić

 10. Tuska (Gość) 16 lutego 2011

  czrownica która nie chciała dac mi spokoju

  Śniła mi sie czrownica która miała złote włosy , ciemna brązowa buzie na sobie maiła worek materiałowy , w s nie tą czarownica była nijaka Ania . CZAROWNICA nie dawała mi spokoju wzystko robiła mi nazłosc i nie pozwalała nic zrobic tak jak powinno być . Co to oznacza taki sen ?

 11. PANIENKA 6 lutego 2011

  Czarownica

  Śniła mi się czarownica, która porywała młode dziwczyny, chłopak który był wampirem i chciał uratować jakąs dziewczyne

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny