Sennik Czas - SennikOnline.pl

Sennik Czas

Nasze interpretacje snu czas sprawdzają się w 79%

Znaczenie snu czas

  10 10
 • Interpretacja:

  Czas - Presja ostatecznego terminu. Czas przydzielony człowiekowi na jakieś przedsięwzięcie, osiągnięcie celu, życie w ogóle. Sny o uciekającym czasie są snami lękowymi, które zwykle wystę­pują u osób pod presją lub przeżywających stres. Takie sny mogą świadczyć o tym, że należy ponownie przyjrzeć się własnym priorytetom, a pewne przedsięwzięcia albo czynności ograniczyć lub zrezygnować z nich całkowicie.
  Sny o czasie mogą również pojawiać się w okresach przejś­ciowych w życiu, kiedy nagle uświadamiamy sobie, że nie osiągnęliśmy wszystkiego, co zamierzaliśmy. W przypadku po­ważnej choroby uciekający czas symbolizuje lęk przed śmier­cią a czasami jej nadejście.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  napięcia związane z terminami; Wyznaczony - spełnienie marzeń; Obliczać - zapowiedź, że otrzymasz list z ważną wiadomością; Tracić - dostatek; Brak - pomyślne zakończenie interesów; Upływający - zbliża się okres stresu i napięcia, zmiana priorytetów, albo rozpatrzyć powtórnie pewne projekty czy przedsięwzięcia, lub lęk przed śmiercią. Patrz też --> Godzina jedenasta, Wiek.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. sergey vlasov (Gość) 24 kwietnia 2020

  Wymagane usługi

  Witam, obejrzałem Państwa stronę, ale mam kilka pytań. Nie mam zbyt wiele czasu na pocztę elektroniczną, więc byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś do mnie oddzwonił, mój numer to +43810103752 . Dziękuję, i miłego dnia.

 2. KuriernaWegryWrido (Gość) 13 kwietnia 2020

  Choosing a right english saddle for you and your horse? by jockeys all around the whole world

  W dzisiejszych czasach Obecnie handel sprzedaż transakcja zakupowa Jest czynnością prostszą łatwiejszą sprawniejszą dostępniejszą niż kiedykolwiek wcześniej w dobie bez internetu. Możliwość Sposobność prowadzenia handlu sprzedaży sklepu przez internet otwiera poszerza horyzonty granice i pozwala na wykonywanie zagranicznych transakcji sprzedaży zagranicznej działań na światową skalę. Przesyłki do Rumunii Paczki kurierskie do Rumunii Przesyłanie zakupionych przedmiotów do Rumunii to kolejny krok stopień szczebel w rozwoju modernizacji ulepszaniu sklepu internetowego handlu internetowego. Dzięki nam Z naszą pomocą Dzięki naszemu wsparciu Z naszymi możliwościami możesz z łatwością łatwo i szybko bez trudu bez kłopotu wprowadzić takie przesyłki do swojej oferty sklepu internetowego handlu internetowego. Zobacz Spójrz Patrz jakie to proste łatwe szybkie
  Przesyłki do Rumunii Paczki do Rumunii Kurier do Rumunii Przesyłki kurierskie do Rumunii Nadawanie paczek kurierskich do Rumunii

  umacnia ulepsza usprawnia prowadzenie sklepu internetowego handlu internetowego. Oferujemy Proponujemy kompleksową najlepszą ogólnie dostępną pomoc w prowadzeniu sklepu internetowego z paczkami do Rumunii sprzedaży towaru ze sklepu internetowego do Rumunii. Dzięki szerokiej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu dużym zasobom wiedzy i doświadczeniu każdego dnia na co dzień w codziennych obowiązkach możemy potrafimy pomagać wspierać każdego, kto zdecyduje się podejmie dobrą decyzję i postawi na paczki kurierskie do Rumunii przesyłki kurierskie do Rumunii.

  Nasza frima Nasza działalność pomaga w odbieraniu paczek odbiorze przesyłek odbieraniu nadań kurierskich, przyjmowaniu zwrotów obsłudze zwrotów przyjęciu zwróconych przesyłek kurierskich, oraz a także a dodatkowo a ponadto odbieramy przyjmujemy zapłatę opłatę w rumuńskich lejach rumuńskiej walucie rumuńskich stawkach walucie obowiązującej w Rumunii. Dzięki nam Z naszą pomocą w łatwy i szybki sposób pokierujesz swoim biznesem internetowym poprowadzisz swój sklep w sieci i rozwiniesz poszerzysz swoją działalność ofertę na światową międzynarodową skalę.

  Zaufaj najlepszy i pozwól daj sobie pomóc. Udowodnimy Pokażemy Ci, że przesył nadawanie wysyłanie sprzedawanie paczek towarów poza granice za granicę poza Polskę może być może okazać się łatwiejsze prostsze szybsze sprawniejsze niż to prowadzone w kraju dostępne w Polsce działające na terenie naszego Państwa Jesteśmy po to działamy po to Zostaliśmy stworzeni po to aby każdego dnia na co dzień pomagać takim firmom tego typu firmom jak Twoja. Nie szukaj niesprawdzonych kurierów Nie marnuj czasu na przeglądanie internetu w poszukiwaniu innych nie trać cennych godzin na znalezienie odpowiedniego kuriera wybierz zaufaj tym, na których możesz polegać.

 3. Sergmuh (Gość) 6 grudnia 2019

  Drugie obywatelstwo i rezydenturę z inwestycji!

  Drugie obywatelstwo i rezydenturę z inwestycji! Krótkim czasie, oficjalne programy, pełny serwis. Grenada, Malta, Portugalia, Vanuatu, USA, itp.
  Wystarczy wejść w right-invest.com!

 4. Josephmuh (Gość) 24 października 2019

  Drugie obywatelstwo i rezydenturę z inwestycji!

  Drugie obywatelstwo i rezydenturę z inwestycji! Krótkim czasie, oficjalne programy, pełny serwis. Grenada, Malta, Portugalia, Vanuatu, USA, itp.
  Wystarczy wejść w right-invest.com!

 5. TeeL (Gość) 26 października 2015

  Wybór i nie dokończony sen

  Zobaczyłem na My Story Sławka, że miałem wypadek, byłem cały zakrwawiony, a na lewej nodze oraz na prawej ręce nie miałem praktycznie skóry.
  Byłem w jakimś ośrodku wypoczynkowym ze Sławkiem,Kamilem i Bartkiem.
  Pojechałem z nimi na rowerach gdzieś,jechaliśmy po chodniku nagle Kamil zahamował żeby sprawdzić moją reakcje.
  Wypadłem przez kierownice roweru i Sławek DOPIERO wtedy zrobił to zdjęcie które widziałem o wiele wcześniej.
  Podszedłem do niego zobaczyłem to zdjęcie i się przeraziłem. Bartek powiedział że nic mi nie będzie i nagle zniknął.
  Podeszliśmy do jakiejś placówki z Kamilem i Sławkiem już bez rowerów,spotkałem tam cała moją klasę oprócz Karoliny i Kasi Urbańskiej. Nikt się mną nie przejął oprócz Kai, która nie wiadomo skąd się tam wzięła bo szkoła była zamknięta a ona z niej wyszła.
  Podbiegła do mnie spytała czy coś mnie boli, powiedziałem że nic mnie nie boli i pobiegła z płaczem w stronę jakiejś siatki krzycząc : Zabije was! Nie wiem o kogo chodziło.
  Podszedłem do siatki żeby zobaczyć gdzie jest Kaja ale ona pobiegła w jakaś dróżkę leśna. Były trzy a ona pobiegła w lewo. To wyglądało jak jakieś rozwidlenie. Takie pazury jakby w sensie z lotu ptaka tak te dróżki wyglądały.
  Przeszedłem przez siatkę i nagle Maya się obudziła i odeszła od Żenady. podbiegła do mnie wysyłając mi całusa i mówiąc : Kocham Cie , ale w tym samym momencie pojawił się Jemioła mówiąc do mnie : Pobudka.
  Nie zrozumiałem o co mu chodziło i stwierdziłem że podbiegnę do niego. Miał on rękę wygiętą tak jak do wsadzania palca do butki dla ptaków. Wsadziłem tam palec w ostatniej sekundzie.
  Miałem wybór albo Maya albo dziewczyny.
  Wybrałem dziewczyny, zobaczyłem skaczącą Mayę i zatrzymał się czas.
  Popatrzyłem na Jemiołę i zobaczyłem za jego plecami dziewczyny.
  OBUDZIŁEM SIĘ

 6. Anna1975 7 kwietnia 2014

  nie zdążę do szkoły na zajęcia

  Często śni mi się, że nie zdążę dojść do szkoły na czas, mimo, że już nie chodzę od dawna do szkoły

 7. kombi (Gość) 7 sierpnia 2013

  spadajacy samolt

  od jakiegos czasu w moich snach widze spadajacy samolot ale on nie plonie i sie nie pali tylko spada i sie rozwala oraz nikt nie zyje ale ja staram is ekomus pomuc tylko nikogo nie widze

 8. kombi (Gość) 6 sierpnia 2013

  spadajacy samolt

  od jakiegos czasu w moich snach widze spadajacy samolot ale on nie plonie i sie nie pali tylko spada i sie rozwala oraz nikt nie zyje

 9. Futuramafan (Gość) 16 września 2012

  Michael Jackson

  Cały czas śni mi się Król Popu. Nie myślę o nim dużo, mimo to cały czas koczy się tak samo.
  Albo gdzieś z nim wychodzę, albo jesteśmy w domu. Natomiast zawsze jakiś morderca chce mnie zabić a On mnie obrania swoim ciałem i On umiera a ja zostaje przy życiu.

 10. Zuzolka98 (Gość) 7 lipca 2012

  ...

  Od dłuższego czasu śni mi się chłopak który mi się podoba czy to może oznaczać że bd razem ??

 11. Zuzolka98 (Gość) 7 lipca 2012

  ...

  Od dłuższego czasu śni mi się chłopak który mi się podoba czy to może oznaczać że bd razem ??

 12. kamulec018 13 lutego 2012

  Mój były chłopak

  Od pewnego czasu śni mi się praktycznie mówiąc codziennie mój były chłopak nie wiem co to może oznaczać czy tęsknotę .. bo budząc się jestem strasznie zdołowana i zaczynam o nim myśleć.. On jest związany z inna kobieta a we śnie pokazuje się że się przytulamy całujemy i jest szczesliwy ze mna tylko w polowie snu już pojawia się ona i nie wie która wybrac wtedy zaczynam płakać i panikować że go nadal kocham co to oznacza

 13. czarna:( (Gość) 19 grudnia 2011

  chłopak który zginął w wypaku jakiś czas temu i rodzina mojegio byłego chłopaka

  Śniła mi sie rodzina mojego byłego chłopaka że chciałam z kimś tam porozmawiac ale odmysliłam sie bo zrozumiałam że znowu poczuje sie jak smieć.W moim snie szczęśliwa byłam z chłopakiem który zginął w zeszłym miesiącu całowalismy się.

 14. zkochanana 22 lipca 2011

  Chłopak

  Od pewnego czasu znam takiego chłopaka. Śni mi się że chodzimy razem na lody na spotkania. Dzisiaj śniło mi się że poprosił mnie o chodzenie i mnie pocałował. Co to oznacza ?

 15. Martynka (Gość) 22 czerwca 2011

  zdradzam chlopaka bo nie ma dla mnie czasu?

  ostatnio mi sie sni ze mój chlopak nie ma dla mnie czasu i inni chlopacy maja dla mnie czas i podobam sie im a oni mi :/ np ostatnio mi sie snilo ze pocalowalam sie z kumplem mojego chlopaka :/ co to moze oznaczac? no i on teraz pracuje itd i wogle sie z nim nie spotykam najwyzej co miesonc albo cos w tym stylu co to znaczy? :/

 16. gość (Gość) 19 maja 2011

  Kolega

  Śniła mi się zima. Byłam przy jakimś szarym budynku, chyba było to centrum handlowe. spotkałam kolegów, przewróciłam się w śnieg. Dużo mi go wpadło za kołnierz, ale nie czułam tego. Podszedł do mnie jeden z nich, ten o którym marze i z którym kiedyś sie przyjaźniłam. Chciał zaprosić mnie na randkę. Nie pamiętam samej... wiem tylko że umówiliśmy się na piątek, bo w czwartek musiałam pomagać rodzicom. Następnie było już lato. Byliśmy parą, szliśmy przez centrum miasta i on musiał gdzieś iść, powiedziałam mu że go kocham, odpowiedział: 'Też Cie kocham' . Kolejny element, to jego dom, jego pokój, siedzieliśmy na łóżku i piliśmy moje ulubione wino. Wtedy się obudziłam.

 17. rastawoman 6 kwietnia 2011

  rozkosz

  sen o chłopaku w , którym się kocham w czasie dokuczania kolegów z klasy on obejmuje mnie od tyłu i mówi ciepłe słowa , nagle całuje go

 18. misia1608 1 kwietnia 2011

  Czas do?

  Miałam dziwny sen. Śniło mi się, że z koleżanką szłam, z miejscowości mojej nie żyjącej babci. Rozmawiałyśmy o urodzie. W pewnym momencie pani od matematyki odwróciła się i chciała o coś zapytać. Zgodziłyśmy się jej doradzić, jednak najpierw musiałyśmy pójść z nią na cmentarz, który mieścił się w budynku. Na cmentarzu leżał jej mąż. Poszłam do biura, gdzie palono zwłoki, dostałam zegarek, wyrobiony ze zwłok. Wyszłam bo strasznie się bałam. Miałam gumowe buty. Spotkałam pewnego chłopaka, który chciał pograć w grę na moim telefonie, dałam mu telefon, jednak w zastaw wzięłam jego siostrę, która na mój widok płakała.

 19. kasiamal 11 stycznia 2011

  przyznanie do zdrady

  w śnie wystąpiły 3 osoby - ja, moja mama i mężczyzna, z ktorym spotykam się od jakiegoś czasu. Moj partner stał obok mojej mamy, ja przed nimi, cała zapłakana. powiedziałam do niego ze łzami w oczach, że go zdradziłam, na co on wymierzył mi siarczystego policzka. spojrzałam na mamę licząc na jej wsparcie. jej reakacja była zaskakująca - powiedziała, że nie spodziewała sie po mnie czegoś takiego, a reakcja mojego partnera jest uzasadniona i nie powinna mnie dziwić. po tym oboje sie odwrócili i zostawili mnie samą. stałam zapłakana i bezradna.

 20. ona (Gość) 3 stycznia 2011

  on

  sni mi sie mezczyzna od 4 dni. w tym snie umawiam sie z nim na spotkania jest bardzo milo i sympatycznie. czasem spotkam go przypadkowo. ale w snie czuje sie szczesliwa i powoli zakochana.. kazdy kolejny sen gdzie pojawia sie on to kolejny dzien spotkania sie z nim.. czy to jakis znak ze caly czas to on mi sie sni i jest mi przy nim dobrze?;>

 21. Jola (Gość) 3 stycznia 2011

  zdrada

  Snilam,ze moj ukochany mnie zdradza,bylo to dla mnie szokiem i strasznym przezyciem,caly czas plakalam i nie moglam w to uwierzyc...

 22. nadzia (Gość) 28 grudnia 2010

  była przyjaciółka

  od dłuższego czasu pojawia sie w moich snach moja była przyjaciółka z która zerwałam kontakt. Sni mi sie ze nadal jesteśmy przyjaciółkami.

 23. GGG (Gość) 3 grudnia 2010

  park

  szedłem z koleżanką parkiem i rozmawialiśmy o czymś, po chwili powiedziałą do mnie ze za chwile wróci, ale nie wróciła i szukałem ją cały czas

 24. Pati (Gość) 29 listopada 2010

  Chłopak

  Gadam z nim cały czas. On ma 18 lat, ja 12. Gada ze mną jak z normalną dziewczyną. Marzę o nim! Jest boski.
  Ostatnio przyśniło mi się, że się z nim całowałam. Co to znaczy?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny