Sennik Czesanie - SennikOnline.pl

Sennik Czesanie

Nasze interpretacje snu czesanie sprawdzają się w 80%

Znaczenie snu czesanie

  8 10
 • Interpretacja:

  Czesanie - Doprowadzanie włosów do ładu to porządkowanie włas­nego życia seksualnego i zdobywanie serca partnera. Cze­sanie, które jednocześnie burzy fryzurę, wykazuje na brak dbałości o stosunek miłosny albo na kompleksy w miłości, skrywane specjalnie pod zuchwałym zachowaniem.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 86% Nie 14%

 • Interpretacja:

  Oznacza, że trudności, z którymi borykałeś się wkrótce się skończą lub kłopoty, proces; Mężczyzna czeszący się - kobiecie to przestroga przed zgubnymi flirtami, które mogą popsuć się za daleko; Stojące włosy - zapowiedź złych wieści lub wiadomość o śmierci lub chorobie przyjaciela; Konia - wskazuje na ciężką walkę na drodze do sukcesu i zaszczytów.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. wloszka (Gość) 17 listopada 2013

  wlosy

  Snilo mi sie, ze moja przyjaciolka czesala mi wlosy, a mnie to okropnie bolało. Wlosy były tłuste i brudne. Co to oznacza ?

 2. sednes (Gość) 20 maja 2013

  Czesani

  patrzylam na wszystko z gory.
  ktos czesal moje nagle dlugie wlosy i w czterech miejscach spial zolta gumka, a ja zdjelam 3 i zaczesalam.wlosy w wysokiego kitka.

 3. Alena (Gość) 23 kwietnia 2013

  LkaYfDVlEXCXV

  Jestem z tobą, Braj. Olys zasada. Na drugi dzień szideiałem na kanapie, obserwując dzień zaczyna i obejmować Olys z moją dziewczyną, a ona zaczęła się śmiać ze mnie, bo miałem oczy zamknięte podczas Oly piosenkę. Pamiętaj, był to prawdopodobnie dzień 4 i słyszeliśmy piosenki nie mniej niż Eleventeen razy. Powiedziała są zamknięte oczy? Musiałem ją uciszyć, więc mogłem dokończyć słuchanie. Następnie przystąpiliśmy do oglądania Sabering do męskiej konkurencji.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny