Sennik Członek (ciała) - SennikOnline.pl

Sennik Członek (ciała)

Nasze interpretacje snu członek (ciała) sprawdzają się w 33%

Znaczenie snu członek (ciała)

  8 10
 • Interpretacja:

  Utrata - Czeka Cię zaszczytny urząd; Okaleczone - po wielkich kłopotach i troskach wreszcie zaświeci dla Ciebie słońce; Złamany, złamać - ulga w cierpieniach; Opuchnięte ręce - będziesz się witał z drogą osobą.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. TheNun 14 sierpnia 2012

  Trawa wyrastająca z ciała..

  Miałam dzisiaj straszny sen. Jestem matką 3 letniego dziecka. Śniło mi się, że mojemu dziecku wyrastają z ciała (a dokładniej - z samego środka pleców) zielone liście, przypominające swoim kształtem skrzydła. Początkowo mi to nie przeszkadzało, jednak później postanowiłam tą trawę usunąć. Przystąpiłam więc do jej wyrwania, jak to się przeważnie robi plewiąc ogród. Złapałam za owe liście i zaczęłam wyciągać. Nie było widać końca, korzeń był strasznie długi. Dziwiłam się, jak to mogło się zmieścić w ciele mojego dziecka. Następnie wyciągnęłam drugą, gdzie korzeń był jeszcze dłuższy. Zaznaczę, że liście same w sobie były z wyglądu całkiem normalne, a nawet ładne, natomiast korzeń był okropnie długi i brzydki. Po usunięciu tzw. chwastów, została ogromna dziura, która otworzyła się i było widać dziwny biały płyn wewnątrz organizmu mojego dziecka. Strasznie się bałam, gdyż miałam przekonanie, że w trakcie zabawy owy płyn się wyleje, a dziecko umrze. Pojechałam więc do lekarza, nie był to jednak szpital, tylko jakaś stara, zniszczona przychodnia, gdzie czekałam z dzieckiem na zaszycie dziury.
  Obudziłam się i ciężko było mi dojść do siebie. Zastanawiam się, jak takie głupoty mogą się przyśnić człowiekowi. Jak myślicie, co może oznaczać mój sen?

 2. Andziara 15 marca 2011

  niewiadoma

  Szykowałam się na imprezę nagle w skrzyni znalazłam ciało mężczyzny w kawałkach, i nagle ujrzałam trumnę, poukładałam go w tej trumnie

 3. ewwad 26 stycznia 2011

  Mama mojej kolezanki umarla i jej siostra tez lezaly ich ciala na pomniku a obok na drogim pomniku lezal jeszcze mezczyzna z chlopcem tez trupy, pozniej gdzies pojechalam i zabraklo mi banzyny pomogl mi pewien chlopak chcial zawiesc mnie do domu i pojechalismy na stacje benynowa tam byl moj brat i bil sie z jakims chlopakiem

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny