Sennik Dokumenty - SennikOnline.pl

Sennik Dokumenty

Nasze interpretacje snu dokumenty sprawdzają się w 57%

Znaczenie snu dokumenty

  9 10
 • Interpretacja:

  wygrany proces

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Czytać lub przeglądać - Oznacza zawiły proces; Rozrzucać lub palić - zapowiedź przegranego procesu; Przygotowywać - wróży otrzymanie ważnej korespondencji; Podpisywać - ostrzega przed popadnięciem w tarapaty finansowe.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  wygrany proces  znaleźć - przypadkowy zysk

  zgubić

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Squick (Gość) 19 listopada 2018

  Zmiany środków transportu i złamane dokumenty

  Mój sen był na tyle dziwny ze zaczął się niewinnie - miałam odbyć podróż samolotem do Chin ale zgubiłam pewną legitymację, a dowód osobisty, karta płatnicza okazały sie złamane. samolot prawie ruszył Ale udało się zdążyć. Ze mną była matka.. okazało się ze to była niewydarzona symulacja i jakimś cudem przenioslam się do samochodu gdzie nieznajomy nie zamknął prawych drzwi samochodu przez co je zniszczył prawie wyrąbał. Po tym zdarzeniu okazało się ze siedzę w autobusie (tak naprawdę przesiadalam się kilka razy ) pasażerowie wiedzieli ze nie ma z nami osoby która miała wypadek. Ranna osobą okazał się znajomy który nagle ze mną zerwał kontakt. Uznałam ze to szansa by naprawić relacje i wzielam jego rzeczy by dostarczyć do szpitala, jednakże odłożyłam to na pozniej bo wycieczka autobusowa ruszala dalej (bałam zostać się w obcym miejscu ). Mówiłam ze aplikacją z mapami mi szwankuje. Coś do rannego pisałam.. wysłałam obrazek.. Ale jak zadzwonił to nie odebrałam. Nie chciałam w towarzystwie. W realnym życiu ciągle o nim pamiętam, ale boję się odezwać, gdyż zadecydował zaniechac znajomość. Chciałabym uratować tą przyjaźń która skończyła się tak nagle z jego woli..

 2. dana1010 (Gość) 26 stycznia 2012

  szkoła, dokumenty

  zapisałam się do szkoły wieczorowej, było rozpoczęcie roku i same dorosłe osoby. w rękach trzymałam kartoteki tych osób i nagle znalazł się w moich rękach stary, męski portfel z dokumentami bez pieniędzy, był tam też mój zmarły mąż

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny