Sennik Dolina - SennikOnline.pl

Sennik Dolina

Nasze interpretacje snu dolina sprawdzają się w 80%

Znaczenie snu dolina

  10 10
 • Interpretacja:

  Dolina - Przejście doliną zapowiada stosunkowo spokojne życie przez jakiś czas. Dolina we śnie jest symbolem pomyślnej przy­szłości. Negatywnie tłumaczy się jedynie dolina otoczona wysokimi górami, do której nie dociera słońce. Pozwala domyślać się początków choroby i dotkliwych strat.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Szczęście i zadowolenie; W zieleni - wróży majątek i sławę; W kwiatach - to dobre nowiny; Chodzić - spełnienie marzeń; Jałowa i posępna - zwiastuje nieszczęścia i kłopoty; Bagnista - oznaka czekającej Cię choroby lub kłopotów rodzinnych.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  oznacza "dołek" na drodze życia, w przeciwieństwie do "góry", "skały"; często w znaczeniu wytchnienia;

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Dolina - Jesteś beztroski, z niczego nie robisz problemów.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. woker00 16 kwietnia 2011

  Dolina

  Sen zaczyna się w momencie gdy jadę na kontrole gospodarstwa rolnego spotykam mężczyznę Chłopa wysokiego ubranego w brązową trochę znoszone i ubrudzona jesionkę.Zamieniamy parę słów i udajemy się na jego pole...... a tam bajka dolina piękna i zielona wręcz jak z bajki szeroki horyzont tego widoku oszałamia mnie widzę wzgórz porośnięte dębami pięknymi zielonymi i u szczytu rozkwitu ,to po lewej stronie, po środku w dali piękne rozłożyste drzewo Tak jakby je z pradawnej puszy przesadził dosłownie cudo.Po stronie lewej setki uli ,ale tyle ze na początku biorę je za miasteczko w dolinie wszystkie są identyczne piękne czarno-białe.Wszystko to jest skapnę w promieniach cudownego uspokajającego zachodzącego słońca i widzę te słońce jest cudowne iście bajkowe takie majestatyczne czuję się bezpiecznie przez chwilę jak w raju.
  Dalej wbiegam na wzgórze mam wtedy jakieś 14 lat czuję że jestem dzieckiem jestem szczęśliwy tak szczęśliwy jak dziecko szczęśliwcze być może piękna zielona trawa na tym wzgórzu ,młoda taka soczysta i żywa podnoszę z tej trawy garść białych i błyszczących kamieni i wiem że czar i błysk tego wzgórz to zasługa promieni zachodzącego słońca które odbijają się od nich.Jest cudownie zachód słońca wręcz oszałamiający a ja biegnę z kimś w stronę uli by spróbować miodu wtedy atakuje pszczoły i gryza wszystkich ,mnie tez atakują ...ale zauważam ze mnie nie gryza więc się uspokajam i uspokajam innych którzy są ze mną nie wiem kto to jest lecz czuję się z nimi bardzo bezpiecznie tak jakby była to najbliższa rodzina ....w końcu próbuję miodu jest przepyszny.
  Dalej jestem w jakimś pomieszczenie wyłożonym białymi płytkami ceramicznymi i je myje do połysku za pomocą zimnej a potem gorącej wody po wykonaniu tej czynności odczuwam ogromną satysfakcje i tak jakby moja dusz ,sumienie były czyste co wspaniałego to mnie naprawdę uwolniło piszące te słowa dalej to czuję.Dodam że płytki były bardzo brudne ;) ..

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny