Sennik Droga okrężna - SennikOnline.pl

Sennik Droga okrężna

Nasze interpretacje snu droga okrężna sprawdzają się w 0%

Znaczenie snu droga okrężna

  8 10
 • Interpretacja:

  Droga okrężna - Według starożytnych Egipcjan należy wystrzegać się złych doradców. Jest to ponadto symbol odejścia od drogi życia, za co płaci się czasem. Czasem życia! A tego nie wolno marnotrawić.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  dobrniesz do celu powoli i po licznych trudach

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. OneLowka 6 marca 2011

  Droga

  Jechałam z rodzicami polną drogą, chyba byliśmy wcześniej nad rzeką, napotkaliśmy most na który nie mogliśmy wjechać, była chyba przepaść no i ja zobaczyłam odchodzącą w prawo ścieżkę, pojechaliśmy nią i mogliśmy wjechać na most ale na moście były tory, mój tata był w stroju astronauty, nie wjechaliśmy na ten most bo znalazłam inną drogę, jechaliśmy nią i przejechaliśmy przez drewnianą bramę i znaleźliśmy się na początku drogi, znowu, pojechaliśmy tą samą drogą, minęliśmy dwa samochody, jedno o mało nie utrąciło drzwi przy samochodzie (samochód którym jechaliśmy to była skoda mojej mamy), dojechaliśmy do tej drewnianej bramy ale była zamknięta, był na niej łańcuch i kłódka, przyszedł miły starszy pan, który nam ją otworzył, powiedział, że gdy będziemy chcieli jeszcze przejechać to mamy go zawołać i przejechaliśmy, za bramą po lewo była dość duża kupa żółtego pisaku. Wtedy się obudziłam.

 2. Anngella 27 lutego 2011

  konie i droga

  najpierw mi się sniło, żę zgubilam drogę, szukalam jej więc razem z jakąś kobietą. Okazało się, że poszlyśmy naokoło, ale po chwili udalo się nam znaleźć tą drogę, której szukałyśmy. Trafiłam na wyścig koni, było ich dość dużo, wszystkie w kolorze kasztanowym, biegły w parach, aż nagle jeden, który biegł jako ostatni wywrócił się. Kilka koni sie zatrzymało, zeby mu pomóc.

 3. slawek737 (Gość) 7 stycznia 2011

  manewry wojskowe w ulewe

  śniły mi się manewry wojskowe, chyba że to były manewry wojenne. albo nadchodziła albo już była ulewa. Ja szukałem paska ale go znalazłem i wyruszyliśmy w drogę. poznałem jakiegoś przyjaciela który mi coś dał

 4. woland666 (Gość) 3 stycznia 2011

  wycieczka

  Razem z moją dziewczyną jej tatą i bratem pojechaliśmy na wycieczkę w góry. Tam odbyliśmy długi spacer, Gdy wracaliśmy do samochodu, żeby wracać do domu, a droga powrotna prowadziła przez tereny górzyste, zobaczyliśmy czerwone dziki oraz białe niedźwiedzie. Niedźwiedzie leżały na półkach i się nie ruszały, natomiast dziki chodziły sobie swobodnie po górzystej polanie. W pewnym momencie jeden z dzików podbiegł do mnie. Starałem się go pozbyć, biłem go, a on mnie drapał. Z wielkim zadrapaniem poszedłem do samochodu.

 5. zeroordie (Gość) 3 stycznia 2011

  Kobieta przeistaczająca się w diabła

  Idąc ulicą w nocy spotkałem kobietę, która zapytała mnie o drogę na ulicę, która jest po zupełnie drugiej stronie miasta. Wyjąłem telefon,aby to sprawdzić lecz po chwili zaczęła się do mnie dobierać. jej twarz przerodziła się w diabła. chciała załaskotać mnie na śmierć lecz odrzuciłem ją. odeszła z baaaaardzo przerażającym wzrokiem.
  Później się obudziłem.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny