Sennik Droga - SennikOnline.pl

Sennik Droga

Nasze interpretacje snu droga sprawdzają się w 55%

Znaczenie snu droga

  7 10
 • Interpretacja:

  Wróży długą podróż; Szeroka - zapowiada powodzenie w życiu; Wąska lub spadzista - bogactwo lub oszustwo; Długa - życie pełne troski; Grząska i błotnista - zatargi z sąsiadami lub duże przeciwności, które musisz pokonać; Górzysta - zapowiada nieszczęścia, jak również rozpoczęcie nowych interesów, które w efekcie zakończą się smutkiem i rozczarowaniem; Rozstajna - zapowiada wiele przeszkód; Prosta - Zdrowie lub pomyślność; Kręta - przeszkody; W górę - szczęście; Z góry - straty na giełdzie lub niespodziewane spotkanie; Uciążliwa - nieprzyjemne wspomnienia; Sprzątać - wróży poniżenie; Obsadzona drzewami - wróży niezwykłe przyjemności w niedalekiej przyszłości; Dla młodych - jest oznaką osiągnięcia wysokich stanowisk, a co za tym idzie wysokich dochodów; Rozstajna - nie masz silnego poparcia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 67% Nie 33%

 • Interpretacja:

  Droga - długa: Sukcesu nie doczekasz.
  Droga, kręta: Szczęście cię opuści.
  Droga krzyżowa: Jeżeli nie będziesz bardziej wyrozumiały, zmuszony zostaniesz do wyrzeczenia się szczęścia.
  Droga, prosta: Oznacza spokojne życie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 53% Nie 47%

 • Interpretacja:

  w górę - szczęście

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  widzisz się kroczącego przez życie i uważasz, że jesteś na właściwej drodze;

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Daria (Gość) 1 stycznia 2014

  szkoła

  Jestem w szkole i mam mieć wf łączony z klasą której unikam jednak okazuje się że jestem zwolniona ponieważ idę na zebranie zarządu dla dorosłych.

 2. Barbaran12 (Gość) 15 kwietnia 2011

  droga

  Śnilo mi się , że jestem w drodze- jade w starym autobusie , sa żołnierze Araby i rozstrzelali mloda dziewczyne . bardzo sie balam , spalismy w autobusie. Ja nie wiem skąd mialam małe dziecki i bardzo sie o nie balam , że zmarznie . Widziałam starae łacy na sobie, dziecko owiniete w jakies koce, wokól mnie tobołki. Robilam wszystko aby na mnie nie zwrocili uwagi i obudzilam sie .

 3. ewa (Gość) 13 kwietnia 2011

  droga i woda

  Stalam na drodze, ktora widzialam ze jest raczej dluga i kreta w kolo mnie bylo duzo wody, wygladalo to na morze lub ocean.

 4. aleksandra (Gość) 5 lutego 2011

  haos

  kupuję surowe mięso, nie mogę znaleźc drogi do miejsca w którym miałam zamieszkac, kręcę się po dużym porośniętym trawą placu, wchodzę do budynku, lecz nie mogę odnaleźc drzwi aby z niego wyjśc

 5. plinka151 (Gość) 4 lutego 2011

  droga do szkoły

  spotkałam mojego starego przyjaciela przy plebani, zostawiliśmy tam nasze rowery. dojechała do nas moja przyjaciółka aby zostawić swój rower. wszyscy udaliśmy się do szkoły. po drodze spotkaliśmy moją najlepszą koleżankę. przed szkołą wszyscy usiedliśmy na ulicy (w dużych odległościach od siebie). gdy było późno i śpieszyliśmy się do szkoły poprosiłam moją przyjaciółkę o potrzymanie zeszytu. odmówiła, zeszyt potrzymał mój stary przyjaciel i wszystkie moje rzeczy upadły na ulice. wkurzyłam się i powiedziałam że gdyby Kamila (moja przyjaciółka) potrzymała zeszyt to by do tego nie doszło.
  szkoła do której szliśmy znajdowała się koło remizy strażackiej, niebyła widoczna bo była zasłonięta przez drzewa, wchodziło się do niej przez stołówkę która prowadziła do szatni. (w rzeczywistości jest tam dom a nie szkoła)

 6. pizzaboy 12 stycznia 2011

  spotkałem troje dzieci które mnie zaatakowały lecz po paru chwilach zaprzyjaźniły się za mną i zaprowadziły do domy

 7. A (Gość) 7 stycznia 2011

  Wypadek

  Śniło mi się, że jechałam samochodem i nagle zobaczyłam siostrę zakonną, księdza, lekarza i sanitariusza. Gdy się oddalili zobaczyłam miejsce wypadku samochodowego. Na środku drogi leżało ciało mężczyzny bez głowy, na nim leżała wiązanka nagrobna. Dalej na całej jezdni leżały ludzkie szczątki, a kilka metrów dalej stos bezwładnych ludzkich ciał.

 8. marting (Gość) 28 grudnia 2010

  wypadek

  Niedawno przyśnił mi się wypadek samochodowy. Ja byłam kierowcą. Jechałam zwykła drogą asfaltową nowym samochodem mojej mamy, i nagle gdy wjeżdzałam na zakręt coś poszło nie tak, samochód zaczął koziołkować - koła dach koła dach... Było to tak realistyczne, widziałam jak moje ciało "lata" po samochodzie, widziałam kawałki szkła które przelatywały przed moją twarzą i nagle się obudziłam. Co to mogło oznaczać?
  Pragnę zauważyć jeszcze iż w sierpniu miałam właśnie podobny wypadek, naszczęście uszłam z życiem. Mimo tego wypadku nie czuje strachu siadając za kierownicą.

 9. GGG (Gość) 3 grudnia 2010

  park

  szedłem z osobą którą kocham parkiem była jesień prosta droga i rozmawialiśmy o czymś, po chwili powiedziałą do mnie ze za chwile wróci, ale nie wróciła i szukałem ją cały czas

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny