Sennik Drzewo - SennikOnline.pl

Sennik Drzewo

Nasze interpretacje snu drzewo sprawdzają się w 49%

Znaczenie snu drzewo

  10 10
 • Interpretacja:

  kwitnące - wielkie szczęście

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 60% Nie 40%

 • Interpretacja:

  Drzewo - Przyjmuje się często, że jest to czysty symbol seksualności. Adam i Ewa zerwali jabłko z drzewa poznania i wyciągnęli stąd naukę na dalsze życie. Sen o drzewie pozwala mieć nadzieję na właściwe rozpoznanie naszej drogi życiowej. Wysokie drzewa zapowiadają zaszczyty, kwitnące — oso­biste szczęście, owocujące - sukcesy w bliskiej przyszłości, uschnięte — kiepskie interesy. Upadek z drzewa oznacza trudność w prawidłowej ocenie własnej sytuacji. Wspinacz­ka na wysokie drzewo to na jawie podejmowanie zbyt wiel­kiego ryzyka, stąd też łatwo o upadek.
  Rąbanie drzewa oznacza dobre wynagrodzenie za pracę. Widok innych rąbiących zapowiada rozstanie. Piłowanie drzewa oznacza tnidy na jawie, a układanie go w stos jest dowodem dobrej woli uporządkowania naszego życia.
  Drzewem, trząść: W twoje sukcesy nie można wątpić.
  Drzewo, obciążone owocami: Pewny siebie i szczęśliwy jesteś tylko w obec­ności matki.
  Drzewo, owocowe suche: Bez pracy do niczego nie dojdziesz.
  Drzewo, owocowe w kwiatach: Szczęście w życiu prywatnym i w pracy.
  Drzewo, owocowe wiatrem targane: Czeka cię strata.
  Drzewo, owocowe widzieć przewracające się: Poniesiesz szko­dę i wstyd.
  Drzewo, owocowe z owocami: Dobre życie.
  Drzewo, siedzieć na nim: Kierownicze stanowisko, honory i władza.
  Drzewo, siedzieć pod nim: Nieoczekiwana wiadomość znów ożywi twoje nadzieje.
  Drzewo, spaść z niego: Nie obrażaj się, jeśli przyjaciele wy­śmieją którąś z twoich cech. Drzewo, w płomieniach: Kilka razy potkniesz się i pomylisz, ale do celu na pewno dojdziesz. Drzewo, wspinać się na nie: Przejściowe korzyści od ludzi, od których nigdy byś się tego nie spodziewał.
  Drzewo, wyschnięte: Swoim charakterem niemal przyciągasz niepowodzenia
  Drzewo, z pięknymi liśćmi: Duża nadzieja na wygraną loteryjną.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 49% Nie 51%

 • Interpretacja:

  czeka Cię pilne załatwienie spraw rodzinnych; Drzewo kwitnące lub pełne liści - Wielkie szczęście oraz spełnienie wszystkich pragnień i marzeń; Oliwne dla Dziewcząt - mężów, dla Kobiet - dzieci, dla mężczyzn pomyślność; Karłowate - zwróć większą uwagę na swoje zdrowie; Palić - wróży żałobę; Płonące - wielkie straty; Owocujące - zrozumiesz to, co do tej pory było dla Ciebie niepojęte, mądrość; Bezlistne - trzeba uważać bowiem zbliża się choroba; Płynące - zniweczenie Twoich nadziei; Uschłe - niepowodzenie; Ścinać - szkodzisz sobie; Ścięte - stracone nadzieje, straty materialne; Wchodzić - zapowiedź trudności, które zakończą się jednak wysokim awansem i zaszczytem; Trząść - szczęście; Rąbać - strata majątku; Nosić - popadniesz w kłopoty finansowe; Zbierać - zapowiada kilkakrotne owdowienie; Kupować - kłopoty; Siedzieć pod - rychłe dotarcie pomyślnych wiadomości; Siedzieć na drzewie - zaszczyty; Sprzedawać - zapowiedź trudności; Spaść - szyderstwo. Zdejmować korę - niepowodzenie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 45% Nie 55%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. M. (Gość) 4 lutego 2020

  Przewrociło na mnie

  Byłam w lesie,gdzie było dużo bardzo dużo wielkich drzew,jedno rozchuśtałam, które się na mnie przewrociło i zabiło..

 2. AGA (Gość) 1 września 2016

  Las

  Jechalam z kolezanka we snie na rowerze droga asfaltowa przez obustrony laspo zmierzchu ,bylo szarawo i zanosilo sie na burze .Wiatr zaczal lamac ciemne ale zdrowe w srodku jasne drzewa i ucieklysmy.

 3. anna (Gość) 13 czerwca 2016

  czerwone drzewo

  Snilo Mi sie drzewo ,na ktorym bylo duzo czerwonych owocow ,chcialam zerwac i drzewo sie przewrocilo na mnie

 4. Gość (Gość) 9 maja 2016

  Drzewa

  Śniło mi się ogromne grube drzewa w lesię o ja z kimś zastanawiałam się czy powinny być ścięte. Były bez liści. Chyba dęby.

 5. ketchup (Gość) 7 listopada 2015

  z pni drzew gniazd wylatywały osy i jakieś zmutowane owadyz pni drzew

  sniło mi się że stoję pod kilkoma drzewami silnymi i z grubymi dorodnymi pniami a z ich wnętrza wylatywały osy i jakieś inne gigantyczne zmutowane owady podobne do os a ja je mordowałem widłam

 6. dzelato (Gość) 13 września 2015

  drzewa

  Śniło mi się ze wracałam z mama ze sklepu i po drodze wszystkie drzewa zaczęły się przewracac. Musialysmy uciekać żeby Nas nie przygniotlo. Niestety mama przed ostatnim nie zdążyła uciec.

 7. dzelato (Gość) 13 września 2015

  drzewa

  Śniło mi się ze wracałam z mama ze sklepu i po drodze wszystkie drzewa zaczęły się przewracac. Musialysmy uciekać żeby Nas nie przygniotlo. Niestety mama przed ostatnim nie zdążyła uciec.

 8. suchy (Gość) 16 sierpnia 2015

  drzewo

  Śniło mi się że jechałem autem a tu nagle zauważyłem latające pnie , kawałki drzew które dosłownie latały tak jakby ktoś je wystrzeliwał, nie które uderzyły w auto uszkadzając karoserie . Co może oznaczać taki sen?

 9. abcdefg (Gość) 14 czerwca 2015

  drzewo

  kobieta pokazywała mi drzewo wysokie,smukłe, z liśćmi owalnymi i ładnymi do przycięcia. miałem wrażenie że drzewo jest ciemne tak jakby było to w nocy.

 10. katze1951@gmx.de (Gość) 1 maja 2015

  drzewo

  Snilo mi jak patrzac z okna mojego mieszkania widzialam jak na bardzo duzym trawniku ktory jest pod moimi oknami /mieszkam w bloku/ sadzono drzewa ludzi nie widzialam i tylko jedno drzewo takie juz wieksze na ok,2m, bylo sliczne rozlozyste takie zdrowiutkie i w takiej fazie rozwojowej jak na wiosne tak jak by z takimi malenkimi listeczkami, a dalej byly przygotowane juz miejsca w ktorych mialo byc posadzonych wiecej drzew

 11. nika 22 (Gość) 23 lipca 2014

  drzewo

  Śniło mi się,że patrzyłam jak firma przesadzała duże drzewo jesion, i w trakcie przesadzania odłamał się bardzo duży konar.

 12. kardemilka (Gość) 27 maja 2014

  drzewo

  sniło mi sie ze przed kimś uciekałam wspiełam sie na drzewo okropnie sie bałam te osoby plec meska czyms we mnie rzucali probowali mnie zlapac .było to wysokie u góry sciete swierkowe drzebobez igeł z boku niego dookola staly jeszcze takich samych kilka drzew probowalam zadzwonic do kuzynki syna aby mnie uratowal i pomogl, bylam strasznie zdenerwowana przestraszona- on mieska kola połczyna zdroju. a sen ma miejsce w polvzynie. prosze o interpretacje i odp

 13. Augustyna (Gość) 12 maja 2013

  drzewo owocowe złamane

  We śnie widziałam kwitnąca pięknie gruszę(aktualnie jest całą w kwiatach), która rośnie na mojej działce, w pewnym momencie złamała się cała górna korona. Przebudziłam się, nic więcej nie pamiętam.

 14. karmell (Gość) 11 maja 2013

  Przed nami było ogromne drzewo, po którym miałyśmy razem z dziewczynami przejść do końca. Wspinałyśmy się, w końcu chciałam powiedzieć, że wracamy, droga była coraz bardziej niebezpieczna, a pod nami ogromna przepaść "bez dna". Jedna z dziewczyn, powiedziała, że idzie dalej, nie udało się jej i zaczęła spadać. Chciałam ją złapać i nagle jakby wielka stopa, na którą spadła przeniosła ją w bezpieczne miejsce. Z resztą było podobnie. Na końcu był mężczyzna, który zadał mi pytanie, odpowiedziałam - miłość i Bóg.

 15. marta4321 (Gość) 28 grudnia 2012

  wysokie, smukłe drzewo

  Byłam na polanie. Widziałam wysokie, smukłe drzewo z piękną koroną z zielonymi liśćmi.
  Drzewo nie miało korzeni i zastanawiałam się gdzie je postawić.

 16. marta4321 (Gość) 28 grudnia 2012

  wysokie, smukłe drzewo

  Byłam na polanie. Widziałam wysokie, smukłe drzewo z piękną koroną z zielonymi liśćmi.
  Drzewo nie miało korzeni i zastanawiałam się gdzie je postawić.

 17. dorota123 (Gość) 26 marca 2012

  drzewa stojące w wysokiej wodzie

  Śniła mi się woda, ciemna, wiedziałam, że zbliża się powódź. W wodzie stały drzewa bez liści, szare, płynąca woda rozpryskiwała się o ich pnie, tworzyła jakby kurtyny wodne. Czułam napięcie, ale wiedziałam, że będzie dobrze, że nic mi się nie stanie.

 18. dorota123 (Gość) 26 marca 2012

  drzewa stojące w wysokiej wodzie

  Śniła mi się woda, ciemna, wiedziałam, że zbliża się powódź. W wodzie stały drzewa bez liści, szare, płynąca woda rozpryskiwała się o ich pnie, tworzyła jakby kurtyny wodne. Czułam napięcie, ale wiedziałam, że będzie dobrze, że nic mi się nie stanie.

 19. stopka79 14 stycznia 2011

  drzewo

  Śniło mi się, że razem z mężem układaliśmy drzewo. Składowaliśmy je koło pieca w warsztacie, ładnie cieliśmy je na kawałki i układaliśmy przy ścianie koło pieca.

 20. PoprostuJa (Gość) 21 grudnia 2010

  Kwitnący kasztanowiec

  Śniło mi się, że schodziłam ze schodów gdzieś w mieście, spojrzałam w góre i zobaczyłam kwitnąco na biało wysokie drzewo. Całe było opsypane kwiatami. Był to chyba kasztanowiec. Pamiętam że się zdiwiłam bo niby była zima a dokładnie grudzień.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny