Sennik Drzwi - SennikOnline.pl

Sennik Drzwi

Nasze interpretacje snu drzwi sprawdzają się w 63%

Znaczenie snu drzwi

  7 10
 • Interpretacja:

  Drzwi - Inko symbol domu, mogą wyrażać otwory w ciele, a także widoki i możliwości wydobycia się z mniej lub bardziej krytycznej sytuacji, w zależności od tego, czy drzwi są otwar­te, czy zamknięte. Według egipskich badaczy snów otwar­te drzwi to zapowiedź rychłych i miłych odwiedzin.
  Drzwi, do mieszkania zamknięte: Nie przebywaj w złym towa­rzystwie, będzie ci ono przeszkadzać.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 68% Nie 32%

 • Interpretacja:

  Będziesz musiał w czymś wybierać, jakieś bariery; Wchodzić przez nie - powodzenie w małżeństwie i nowe przedsięwzięcia lub straty i niepowodzenia; Inni wychodzący - niespełnione nadzieje; Liczba drzwi - ile drzwi tyle wyborów być może kłopotliwych; Otwarte - wizyta krewnych lub przyjaciół albo zysk; Inni wchodzący - niekorzystne zmiany we wszystkich przedsięwzięciach; Zamknięte - przykre odwiedziny lub spotkasz nieprzyjazne Ci osoby; Zamknięte na klucz - lęk przed otwarciem nowych sfer życia; Obrotowe - ograniczenia przez niepodejmowanie wyboru; Promieniujące lub złote - masz duże możliwości duchowego rozwoju; Zamykające się - sam siebie pozbawiasz możliwości; Zniszczone - otrzymanie niepomyślnych wiadomości od przyjaciela; Skrzypiące - niemiłe odwiedziny; Zdjęte - niepowodzenia i szkody z powodu złej rady.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 65% Nie 35%

 • Interpretacja:

  otwarte - zysk

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 64% Nie 36%

 • Interpretacja:

  organ seksualny, patrz: Dom

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 38% Nie 62%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. PolskiRadek (Gość) 29 czerwca 2016

  Drzwi i kobiety

  Śniły mi się drzwi które trzaskały i nie chciały się zamknąć, obok nich kręciła się czarna zmora która już szła w moją stronę. Byłem przerażony, byłem pewny że mnie zabije. Nagle pojawiło się światło które odciągneło zmorę. Była to kobieta, chwyciłem ją za rękę i podziękowałem. Wtedy ona powiedziała mi że jeśli się nie zmienię, to zmora po mnie wróci, a ona mnie już nie uratuje. I wtedy się obudziłem.... To dziwne bo jestem bardzo spokojnym chłopakiem :/

 2. saszka (Gość) 8 października 2015

  buty

  Śniłam o drewnianych schodach,które prowadziły na korytarz na którym stały buty męskie o jasnej barwie,na przemian,nie do pary układające się w ścieżkę prowadzącą do dwóch par drzwi drewnianych.

 3. Anilla 5 września 2012

  drzwi

  jestem w Bolonii , mam dostarczyć komuś przesyłkę , idę pod wskazany adres , dzwonię do drzwi są stare z drewna, uchylają się ,widzę męską dłoń która zaraz je zamyka

 4. lefia13 23 kwietnia 2012

  Pająki i drzwi

  Byłam w jakimś dziwnym pomieszczeniu, chyba w jakiejś piwnicy. Światło było czerwone i dość słabo świeciło, wszędzie było pełno pająków, były czarne, miały okrągłe tłowia i długie, grube odnuża. Szłam wzłuż korytarza, aż w pewnym momencie mniejsze pająki zaczęły owijać te większe w sieć, ciągnąć do kontów i zjadać. W końcu doszłam do końca korytarza i zobaczyłam drzwi. wyglądały jak przeciętne drewniane drzwi. Podeszłam do nich i dwa kroki przed nimi stanęłam na chwilę. Gdy miałam podejść i je otworzyć nie mogłam się ruszyć. Stałam i się na nie patrzyłam.

 5. jaa45 (Gość) 9 kwietnia 2012

  drzwi

  śniło mi się że spałam najpierw w swoim pokoju i przyszla moja babcia (ktora nie zyje od 2 lat) i wyszla.. zostawila drzwi otwarte. chcialam je zamknac ale wstalam i poszlam za nia, polozylam sie w innym pokoju(ale juz nie bylam w moim domu) i babcia dalej weszla i dalej nie zamknela drzwi. powtarzalo sie to kilka razy i za kazdym razem w innym pomieszczeniu. co to moze oznaczac?

 6. lorraine11 30 marca 2011

  Drzwi i stara kobieta

  Byłam w w dziwnym pomieszczeniu, tak jakby piwnicy, usłyszałam wycie psa i zaczęłam krzyczeć poprzez zamknięte drzwi by tamta stara kobieta go nie zabijała, widziałam ze jest ranny chociaż drzwi były zamknięte, stara kobieta powiedziała że potrzebuje ręczników by zatamować rany...

 7. ewela27 27 lutego 2011

  drzwi

  śniły mi się ulice starego miasta, idąc uliczkami ujrzałam zamknięte drzwi, takie jakie pozostały na starym mieście( czyli ciężkie z elementami żelaznymi)

 8. kurt (Gość) 23 lutego 2011

  drzwi

  śniły mi się drzwi od mojego pokoju miały dziury na wylot otworzył je mój ojciec siłą bo były zamknięte na klucz przy użyciu jakiegoś drutu a z pokoju zabrał mi pralkę i wstawił do łazienki.Bardzo się zdenerwowałem zabrałem swoją pralkę z powrotem i zamknąłem drzwi od swojego pokoju na klucz.

 9. kurt (Gość) 23 lutego 2011

  drzwi

  śniły mi się drzwi od mojego pokoju miały dziury na wylot i były otwarte mimo iż zamknąłem je na klucz

 10. slawa22 (Gość) 20 stycznia 2011

  drzwi

  Nie mogłam zamknąć drzwi bo ktoś za nimi stał i jego ubranie nie pozwalało na dokonanie tej czynności. - sen mnie przeraził i powtarzał się trzykrotnie .

 11. kociol92 (Gość) 29 grudnia 2010

  nie żyjącu człowiek

  w domu zza uchylonych drzwi ukazał się kolega który już nie żyje i pokazał znak pokoju do mnie nie odzywając się przy tym był to 2, 3 palec u ręki powszechnie znany znak pokoju.
  następnie jak by coś mnie opętało krzyczałem żeby mama mnie obudziła ale ona nie mogła potem doszła do wniosku że nie ma sensu i zostawiła mnie . wtedy się obudziłem.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny