Sennik Dwa - SennikOnline.pl

Sennik Dwa

Nasze interpretacje snu dwa sprawdzają się w 80%

Znaczenie snu dwa

  9 10
 • Interpretacja:

  Dwa Dwoistość i równowaga. W alchemii dwójka jest cyfrą przeciwieństw, które rozpuszczają się i łączą ponownie, aby utworzyć kamień filozoficzny. W snach dwójka często wyobra­ża coś, co wyłania się z mroku i pojawia w świadomości - świ­tanie duchowego blasku. Przejawem tej symboliki w mitach i baśniach jest postać bliźniąt lub dwójki rodzeństwa.Dwójka jest kojarzona z rogami, które z kolei wiążą się z księżycem i Boginią Matką zatem dwójka we śnie może rów­nież wyobrażać narodziny i pielęgnowanie zdolności intuicyj­nych lub uczuć.
  W symbolice chrześcijańskiej dwójka przedstawia dwoisty charakter Chrystusa (Boga i człowieka). W symbolice kabali­stycznej oznacza mądrość i samoświadomość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Dwa - Cyfra oznaczająca przeciwieństwo, dobro i zło, być lub nie być. Mówi o przeszkodach, które człowiek napotyka w co­dziennym życiu. Wyraża też wieczną kobiecość, symboli­zuje kobietę, daną mężczyźnie po to, by spełnia! postawio­ne mu przez naturę zadanie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Adriana (Gość) 20 grudnia 2015

  Dwa psy i dwa konie w stajni

  Śniły mi się dwa psy szczeniaki jeden czarny drugi biały (kremowy,biszkoptowy) które bawiły się ze sobą, i dwa konie tulące się szyjami w stajni. Konie były brązowe piękne o błyszczącej sierści, prawdopodobnie klacz i ogier. Będę wdzięczna za interpretację.

 2. aaamaria 28 sierpnia 2014

  księżyce

  Śniły mi się dziś dwa księżyce w pełni o krystalicznie czystych kolorach chciałam pokazac te księżyce swojemu bratu ale zanim zdażył przyjść momentalnie zaszły chmury i zrobiło sie nieprzyjemnie. Następnie nastał dzień i zaczął padać śnieg taki bardzo drobny ale z kryształkami lodu i znów ta sama krystaliczna czystość dziwne to bo był lipiec i bardzo ciepło a ja zgarniałam te kryształki w ręce.

 3. kacpus19 24 lipca 2012

  dwie trumny

  w śnie widziałam dwie puste trumny: jedna duża biała i druga w kolorze orzechowym, tak jakbym miała je wybierać

 4. roodzynka 22 stycznia 2012

  wypadek dwoch przyjaciolek.

  śnił mi się wypadek moich dwóch przyjaciółek. jechały razem jednym samochodem i zginęły na miejscu. mówiłam wszystkim ludziom, którzy chcieli mi pomóc, ze straciłam dwie najważniejsze osoby w swoim życiu. ten sen trwał tak jakby tydzień.
  proszę powiedzcie mi, co znaczy ten sen ?

 5. jacksonowaa (Gość) 10 stycznia 2012

  mama przyjaciółki

  Śniło mi się, że moje dwie najbliższe przyjaciółki były ze mną w domu. Jedna leżała ze mną na łóżku a druga siedziała w kuchni. Nagle z pokoju moich rodziców (których nie było) wyszedł mój były chłopak i chciał uprawiać ze mną seks. Więc się zgodziłam, przyjaciółka która leżała koło mnie powiedziała, że poleży i popatrzy. Gdy już miało do tego dojść to do pokoju weszła mama mojej przyjaciółki która siedziała w kuchni, on uciekł przez okno... Co dziwniejsze wszystkie chodziłyśmy w samych majtkach i bluzkach z krótkim rękawem. Poszłam więc do kuchni, przyjaciółka siedziała na parapecie i miała otwarte okno, do niej krzyczał jakiś żul który groził że spali mi mieszkanie, ale ona nic sobie z tego nie robiła. Wtedy znowu pojawił się ten chłopak i mieliśmy dokończyć to co zaczęliśmy ale do kuchni znowu weszła jej mama...

 6. jacksonowaa (Gość) 10 stycznia 2012

  Przyjaciółki

  Śniło mi się, że moje dwie najbliższe przyjaciółki były ze mną w domu. Jedna leżała ze mną na łóżku a druga siedziała w kuchni. Nagle z pokoju moich rodziców (których nie było) wyszedł mój były chłopak i chciał uprawiać ze mną seks. Więc się zgodziłam, przyjaciółka która leżała koło mnie powiedziała, że poleży i popatrzy. Gdy już miało do tego dojść to do pokoju weszła mama mojej przyjaciółki która siedziała w kuchni, on uciekł przez okno... Co dziwniejsze wszystkie chodziłyśmy w samych majtkach i bluzkach z krótkim rękawem. Poszłam więc do kuchni, przyjaciółka nr 2 siedziała na parapecie i miała otwarte okno, do niej krzyczał jakiś żul który groził że spali mi mieszkanie, ale ona nic sobie z tego nie robiła. Wtedy znowu pojawił się ten chłopak i mieliśmy dokończyć to co zaczęliśmy ale do kuchni znowu weszła jej mama...

 7. mee<33333 (Gość) 17 kwietnia 2011

  coś dziwnego

  śnił mi się obcy chłopak, z którym się zaprzyjaźniłam i po jakiś dwóch tygodniach zaczęłam z nim chodzić

 8. karotkaa (Gość) 12 lutego 2011

  dwie ciężarne

  byłam w ciąży i tak sobie chodziłam po mieście i nagle zobaczyłam moją przyjaciółkę która też była w ciąży.

 9. karotkaa (Gość) 12 lutego 2011

  dwie ciężarne

  byłam ciężarna i tak sobie chodziłam po mieście i nagle zobaczyłam moją przyjaciółkę która też była ciężarna.

 10. Quatre (Gość) 2 lutego 2011

  Cyganki

  Śniły mi się 4 cyganki ii jeden cygan. Z jedną ukrywałam się u mnie w domu (nigdy przedtem jej nie widziałam), obserwowałyśmy przez okno pozostałe 4 osoby. 3 z nich znam z życia codziennego, jedna ma 23, druga 18 , a trzecia 13 lat. Miały mokre włosy, albo polane jakąś oliwą, mężczyzna też. Szykował samochód z przyczepą, wszystkie okna były pozasłaniane kolorowymi falbanami ii zasłonami.

 11. zuziaxxs 10 stycznia 2011

  Chłopak

  Byłyśmy z moimi koleżankami na jakiś trybunach chyba w naszej szkole. Aga pokłóciła się z Sandrą (byłą dziewczyną Patryka,chłopaka ,którego kocham). Miały się gdzieś spotkać o 13. Patryk wziął na bok Monikę,a ja sama nie wiem gdzie szłam,ale przed nimi. Potem przybiegli do mnie dwa Kamile,i mówili,że Patryk pokazywał na mnie palcem i ,że Monika się śmiała z RU( nie wiem co to znaczy).

 12. ania (Gość) 3 stycznia 2011

  spodnice

  snily mi sie dwie cyganki w dlugich spodnicach tanczace w dyskotece. podeszly do mnie i chcialy mnie uderzyc

 13. asiorx90 2 stycznia 2011

  Pojechalam z kolezanka do chlopaka przez dwa dni swietnie sie bawilismy po czym chlopak zdradził mnie z kolezanka

 14. Pysiek (Gość) 2 stycznia 2011

  Złodzieje

  śniło mi się, że wróciłam do domu, w którym miało nikogo nie być. jednak było tam dwóch złodzieji ubranych na czarno. wybiegłam, zakluczyłam dom i zadz po policje

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny