Sennik Dwa - SennikOnline.pl

Sennik Dwa

Nasze interpretacje snu dwa sprawdzają się w 57%

Znaczenie snu dwa

  10 10
 • Interpretacja:

  Dwa Dwoistość i równowaga. W alchemii dwójka jest cyfrą przeciwieństw, które rozpuszczają się i łączą ponownie, aby utworzyć kamień filozoficzny. W snach dwójka często wyobra­ża coś, co wyłania się z mroku i pojawia w świadomości - świ­tanie duchowego blasku. Przejawem tej symboliki w mitach i baśniach jest postać bliźniąt lub dwójki rodzeństwa.Dwójka jest kojarzona z rogami, które z kolei wiążą się z księżycem i Boginią Matką zatem dwójka we śnie może rów­nież wyobrażać narodziny i pielęgnowanie zdolności intuicyj­nych lub uczuć.
  W symbolice chrześcijańskiej dwójka przedstawia dwoisty charakter Chrystusa (Boga i człowieka). W symbolice kabali­stycznej oznacza mądrość i samoświadomość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 75% Nie 25%

 • Interpretacja:

  Dwa - Cyfra oznaczająca przeciwieństwo, dobro i zło, być lub nie być. Mówi o przeszkodach, które człowiek napotyka w co­dziennym życiu. Wyraża też wieczną kobiecość, symboli­zuje kobietę, daną mężczyźnie po to, by spełnia! postawio­ne mu przez naturę zadanie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Frambuesa_chica 4 stycznia 2018

  Smsy od faceta

  Śniło mi się, że dostałam smsy od faceta, w którym jestem zakochana. Pierwsza wiadomość była z około 1 w nocy o tym, że w końcu wymyślił odpowiednio spersonalizowaną dedykację dla mnie i wpisał ją do swojej książki, która już niedługo do mnie dotrze. Druga wiadomość została wysłana dokładnie o 2:22 w nocy. Napisał w niej, że wcale nie jest zły o to, że zrobiłam korektę jego książki, że wręcz cieszy się, że ktoś ją naprawdę przeczytał i zanalizował. Wtedy się obudziłam.

 2. DANKAR (Gość) 5 czerwca 2017

  żmije

  moje dwie dorosłe siostry stały naprzeciw mnie i na zmianę straszyły mnie żmiją. histerycznie się jej bałam, a sióstr nienawidziłam za tą wątpliwa zabawę.
  ( z siostrami pozostaje w konflikcie z powodu opieki nad chora mamą)

 3. Kamila55597 5 lutego 2017

  Dwa słońca, wiatr....

  Śniło mi się, ze byłam z cała rodziną mama była ze mna w domu tata na podwórku. Nagle zobaczyliśmy z bratem blisko drugie słonce na niebie, miało to w tym snie oznaczac ze zaraz nadejdzie cos zlego, chyba pożar. Miałam pobiec przestawic dalej od domu mój samochod, gdy juz nim jechałam tata wskazał mi gdzie mam jechac,.gdy dojechałam stały tam juz inne auta i sasiedzi. Wtedy zaczał wiac bardzo silny wiatr, ja zaczęłam chowac sie z samochodem pod ławke :(

 4. Adriana (Gość) 20 grudnia 2015

  Dwa psy i dwa konie w stajni

  Śniły mi się dwa psy szczeniaki jeden czarny drugi biały (kremowy,biszkoptowy) które bawiły się ze sobą, i dwa konie tulące się szyjami w stajni. Konie były brązowe piękne o błyszczącej sierści, prawdopodobnie klacz i ogier. Będę wdzięczna za interpretację.

 5. aaamaria 28 sierpnia 2014

  księżyce

  Śniły mi się dziś dwa księżyce w pełni o krystalicznie czystych kolorach chciałam pokazac te księżyce swojemu bratu ale zanim zdażył przyjść momentalnie zaszły chmury i zrobiło sie nieprzyjemnie. Następnie nastał dzień i zaczął padać śnieg taki bardzo drobny ale z kryształkami lodu i znów ta sama krystaliczna czystość dziwne to bo był lipiec i bardzo ciepło a ja zgarniałam te kryształki w ręce.

 6. kacpus19 24 lipca 2012

  dwie trumny

  w śnie widziałam dwie puste trumny: jedna duża biała i druga w kolorze orzechowym, tak jakbym miała je wybierać

 7. roodzynka 22 stycznia 2012

  wypadek dwoch przyjaciolek.

  śnił mi się wypadek moich dwóch przyjaciółek. jechały razem jednym samochodem i zginęły na miejscu. mówiłam wszystkim ludziom, którzy chcieli mi pomóc, ze straciłam dwie najważniejsze osoby w swoim życiu. ten sen trwał tak jakby tydzień.
  proszę powiedzcie mi, co znaczy ten sen ?

 8. jacksonowaa (Gość) 10 stycznia 2012

  mama przyjaciółki

  Śniło mi się, że moje dwie najbliższe przyjaciółki były ze mną w domu. Jedna leżała ze mną na łóżku a druga siedziała w kuchni. Nagle z pokoju moich rodziców (których nie było) wyszedł mój były chłopak i chciał uprawiać ze mną seks. Więc się zgodziłam, przyjaciółka która leżała koło mnie powiedziała, że poleży i popatrzy. Gdy już miało do tego dojść to do pokoju weszła mama mojej przyjaciółki która siedziała w kuchni, on uciekł przez okno... Co dziwniejsze wszystkie chodziłyśmy w samych majtkach i bluzkach z krótkim rękawem. Poszłam więc do kuchni, przyjaciółka siedziała na parapecie i miała otwarte okno, do niej krzyczał jakiś żul który groził że spali mi mieszkanie, ale ona nic sobie z tego nie robiła. Wtedy znowu pojawił się ten chłopak i mieliśmy dokończyć to co zaczęliśmy ale do kuchni znowu weszła jej mama...

 9. jacksonowaa (Gość) 10 stycznia 2012

  Przyjaciółki

  Śniło mi się, że moje dwie najbliższe przyjaciółki były ze mną w domu. Jedna leżała ze mną na łóżku a druga siedziała w kuchni. Nagle z pokoju moich rodziców (których nie było) wyszedł mój były chłopak i chciał uprawiać ze mną seks. Więc się zgodziłam, przyjaciółka która leżała koło mnie powiedziała, że poleży i popatrzy. Gdy już miało do tego dojść to do pokoju weszła mama mojej przyjaciółki która siedziała w kuchni, on uciekł przez okno... Co dziwniejsze wszystkie chodziłyśmy w samych majtkach i bluzkach z krótkim rękawem. Poszłam więc do kuchni, przyjaciółka nr 2 siedziała na parapecie i miała otwarte okno, do niej krzyczał jakiś żul który groził że spali mi mieszkanie, ale ona nic sobie z tego nie robiła. Wtedy znowu pojawił się ten chłopak i mieliśmy dokończyć to co zaczęliśmy ale do kuchni znowu weszła jej mama...

 10. mee<33333 (Gość) 17 kwietnia 2011

  coś dziwnego

  śnił mi się obcy chłopak, z którym się zaprzyjaźniłam i po jakiś dwóch tygodniach zaczęłam z nim chodzić

 11. karotkaa (Gość) 12 lutego 2011

  dwie ciężarne

  byłam w ciąży i tak sobie chodziłam po mieście i nagle zobaczyłam moją przyjaciółkę która też była w ciąży.

 12. karotkaa (Gość) 12 lutego 2011

  dwie ciężarne

  byłam ciężarna i tak sobie chodziłam po mieście i nagle zobaczyłam moją przyjaciółkę która też była ciężarna.

 13. Quatre (Gość) 2 lutego 2011

  Cyganki

  Śniły mi się 4 cyganki ii jeden cygan. Z jedną ukrywałam się u mnie w domu (nigdy przedtem jej nie widziałam), obserwowałyśmy przez okno pozostałe 4 osoby. 3 z nich znam z życia codziennego, jedna ma 23, druga 18 , a trzecia 13 lat. Miały mokre włosy, albo polane jakąś oliwą, mężczyzna też. Szykował samochód z przyczepą, wszystkie okna były pozasłaniane kolorowymi falbanami ii zasłonami.

 14. zuziaxxs 10 stycznia 2011

  Chłopak

  Byłyśmy z moimi koleżankami na jakiś trybunach chyba w naszej szkole. Aga pokłóciła się z Sandrą (byłą dziewczyną Patryka,chłopaka ,którego kocham). Miały się gdzieś spotkać o 13. Patryk wziął na bok Monikę,a ja sama nie wiem gdzie szłam,ale przed nimi. Potem przybiegli do mnie dwa Kamile,i mówili,że Patryk pokazywał na mnie palcem i ,że Monika się śmiała z RU( nie wiem co to znaczy).

 15. ania (Gość) 3 stycznia 2011

  spodnice

  snily mi sie dwie cyganki w dlugich spodnicach tanczace w dyskotece. podeszly do mnie i chcialy mnie uderzyc

 16. asiorx90 2 stycznia 2011

  Pojechalam z kolezanka do chlopaka przez dwa dni swietnie sie bawilismy po czym chlopak zdradził mnie z kolezanka

 17. Pysiek (Gość) 2 stycznia 2011

  Złodzieje

  śniło mi się, że wróciłam do domu, w którym miało nikogo nie być. jednak było tam dwóch złodzieji ubranych na czarno. wybiegłam, zakluczyłam dom i zadz po policje

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny