Sennik Dywan - SennikOnline.pl

Sennik Dywan

Nasze interpretacje snu dywan sprawdzają się w 37%

Znaczenie snu dywan

  10 10
 • Interpretacja:

  Spotkanie z wysokim urzędem lub zysk; Tkać - radość w rodzinie lub nieprzyjemności lub utrata majątku i honoru; Ktoś kto tka - oznacza zyski; Kupować - korzystny nabytek lub wielki zysk; Sprzedawać - kłótnia z przełożonymi lub nieprzyjemna podróż służbowa; Chodzić po nim - otrzymasz pomoc od bogatych i wpływowych przyjaciół; Dla dziewczyny - zapowiada bogatego i mądrego męża; Stary lub zniszczony - nadchodzi trudny okres w Twoim życiu. Patrz też --> Mata.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 53% Nie 47%

 • Interpretacja:

  Dywan - Rozwijanie i zawieszanie dywanu oznacza chęć pozostania „na dywanie", niezmieniania się, pragnienie wyciągnięcia korzyści z aktualnej sytuacji życiowej. Czyszczenie dywanu każe szukać własnych słabości, by móc je pokonać.
  Dywan - Jeśli będziesz ciągle śnić o dalekich krajach, to źle skończysz.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  znaczy urząd

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 29% Nie 71%

 • Interpretacja:

  troski, kłopoty lub nieprzyjemności w domu;

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 13% Nie 87%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Zytka (Gość) 11 listopada 2014

  Dywan

  Śniło mi że się obudziłam i widzę jak do mojego pokoju wchodzi moja zmarła mama i przywozi mi dywany o różnych kolorach, bardzo mnie to ucieszyło. Tak jakby przyjechała do mnie w odwiedziny

 2. Marta_Danieluk 25 września 2014

  Dywan

  Przyniosłam zwinięty dywan do sklepu, który wynajmuje. Był dla mnie bardzo cenny. Chciałam odebrać go po załatwieniu swoich spraw. Rozwinęłam go by zobaczyli jego wartość, jednak okazało się, ze dywan był w rozsypce, wstydziłam się i nie mogłam go zwinąć, bo się w środku kruszył.

 3. lalalal :/ (Gość) 19 lipca 2012

  Dół!!

  Śniło mi się, zę stałam nad dołem wraz z moim wrogiem i moj wrog probowal dostac lezaca w nim gleboko mate (dywanik bezowy) i o malo nie wpadl do dziury wszyscy uciekli a ja zostalam i jej pomagalam bo to byla dziewczyna ktora znam... . Doł byl caly zawalaony jakimis rupieciami i wlasnie tym dywanem m.in.....

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny