Sennik Dziadek do orzechów - SennikOnline.pl

Sennik Dziadek do orzechów

Nasze interpretacje snu dziadek do orzechów sprawdzają się w 20%

Znaczenie snu dziadek do orzechów

  10 10
 • Interpretacja:

  dostaniesz ciężki orzech do zgryzienia;

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  Dziadek do orzechów - Oznacza rozwiązywanie trudnych problemów w życiu oso­bistym lub zawodowym.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Edytam (Gość) 2 stycznia 2017

  Zmarły dziadek

  Kilka dni temu śniło mi się, że byłam jakby w niebie, bo były tam osoby, które już nie żyją. Podszedł do mnie zmarły 10 lat temu dziadek i go i go przytuliłam. Obok stał również mój wujek i teściowa, którzy byli uśmiechnięci. Nagle zobaczyłam również mojego psa i bardzo się ucieszyła, dziadek powiedział, że są tu wszystkie moje zwierzęta, które już nie żyją. Kiedyś poprosiłam dziadka, aby chociaż przez sen dał mi znak, że jest mu dobrze i czy jest z nim mój pies i myśle, że to była odpowiedź.

 2. Justyna (Gość) 17 września 2016

  Zmarły dziadek

  Śniło mi się ze stoję przy moim dziadku który niedawno zmarł i pale papierosy i cieszylam się ze nikt nie widzi ze pale

 3. Trajkaska 9 stycznia 2016

  Zmarly Dziadek

  Widzialam we snie nieżyjącego juz dziadka. Stal przed samochodem.po przeciwnej stronie ulicy. Podeszlam do niego i przytulilam go. Przez drogę biegli placzacy ludzie i strażacy z wezami jakby do pozaru.

 4. gwiazda (Gość) 11 czerwca 2013

  14 lat temu zmarł mój dziadek ( tata mojej mamy ) na raka. Ostatnio mojej mamie się śniło, że widziała mnie razem z moim dziadkiem, mówiła że tak pięknie wyglądaliśmy, że nie mogła się napatrzyć.; że gdzieś się z dziadzią wybierałam... co to może oznaczać?

 5. Vitha (Gość) 23 kwietnia 2013

  TtPllZPNsL

  I love reading your blog. The eimahsps that other countries and cultures place on family warms my heart. I wish that is was like that a lot in America. I have been working so hard to instill this in my kiddos. As I get older, I realize how important and lovely family relationships are.As for the other Polish lady, it's sad that she put so much judgement on you. I think that it is wonderful that you are trying to pass your Polish heritage on to your children. That is something that Tim's dad didn't really do, so we don't have a lot of Italian stories/heritage to pass on to the kids because we just don't know. Keep on doing what you are doing because you are doing great!

 6. kanapka (Gość) 5 marca 2012

  dziadek,gwałt

  Dziś miałam dziwny sen. Przyśnił mi się mój zmarły dziadek. Raz mi się przyśnił, że chce kromke chleba, ale załapałam o co mu chodzi. Bo w szpitalu go karmiłam.
  Tej nocy po ponad roku przyśnił mi się 2 raz - i wstyd mówić, ale gwałcił mnie.

 7. aga (Gość) 2 marca 2012

  dziadek

  byłam z koleżanką w mieszkaniu gdzie kiedyś mieszkał mój nieżyjący dziadek i nagle zobaczyłyśmy jego ducha który nie chciał nas wypuścić z mieszkania

 8. :D (Gość) 27 listopada 2011

  dziadek

  śnił mi się mój zmarły dziadek z kilkoma zwierzakami których nigdy nie widziałam a potem razem poszliśmy do księgarni

 9. Perelka94 13 lipca 2011

  Krzyk Dziadka

  Stal sobie dziadek, i ja przyszlam do domu i on zaczal do mnie krzyczec ze nie przychodze puzno do domu i ze spotykam sie z chlopakiem.

 10. agalaf 3 lipca 2011

  śmierć dziadka

  byłam z rodzinom na placu zabaw, kiedy się bawiłam zobaczyłam tłum ludzi. podbiegłam do nich i zobaczyłam mojego dziadka który leżał bez ruchu. Mój tata zadzwonił po karetkę, kiedy przyjechali jakiś lekarz powiedział że mój dziadek umrze. Zaczęłam płakać .

 11. Robsoon (Gość) 14 marca 2011

  Dziadek

  Miałem koszmar w którym coś mnie straszyło. W piątek zmarł mój dziadek z którym utrzymywałem bardzo dobry kontakt

 12. Marzenie 13 marca 2011

  Dziadek

  Jakiś czas temu umarł mój dziadek. Śniłam o nim około kilka dni później. Zaczęło się tak; Byłam na strychu, w kącie stała trumna która się otworzyła, wyszedł z niej dziadek i zaczął mnie ścigać po strychu, miał wyprostowane ręce i śmiał sie złowieszczo goniąc mnie, nic nie mówił do mnie. Obudziłam się zdenerwowana, bo nigdy nie kłóciłam się z nim wręcz przeciwnie mieliśmy dobry kontakt więc nie wiem skąd ten głupi sen.

 13. lejdi1692 2 lutego 2011

  dziadek

  przyszłam do domu mojej babci z moim kotem i psem, ukrywalam sie przed czlowiekiem ktory siedzial w ogrodzie,w pewnej chwili mnie zauwazył, stanelam za drzewem, podbiegl do mnie i zaczął strzelać, ale kule przeze mnie przelatywały, nie wiedzialam dlaczego. Gdy bardziej sie wychyliłam, ujrzałam mojego dziadka, który zmarł w październiku. Podbiegłam do niego i przytuliłam, on ze zdziwieniem na twarzy zapytał co ja tu robie, powiedziałam mu, że nie wiem i, że sama jestem zdziwiona tym, że stoi przede mną taki zdrowy i uśmiechnięty. Dodałam jeszcze, ze przecież on nie żyje, to jak go mogę widzieć. On zaprzeczył i powiedział, że to ja umarłam...

 14. Pati 2 lutego 2011

  Dziadek

  Śni mi się bardzo często mój niedawno zmarły dziadek. Jest zawsze zadowolony i uśmiechnięty i w każdym śnie znajdujemy się(ja, mama, tata, brat, babcia) u niego w domu. Ja zawsze mam świadomość, że on nie żyje, ale nikomu o tym nie mówie. Innym razem dziadek sam wie, że przecież zmarł jednak wrócił bo dano mu drugą szansę. Bardzo często w moim śnie pali papierosy, które rzucił przed śmiercią.

 15. kate (Gość) 26 stycznia 2011

  dziadek

  śnił mi się zmarły dziadek który płakała i mnie przytulał i się witał ze mną płakał za zmarła babcią

 16. Tynka 25 stycznia 2011

  Dziadek

  Śnił mi się dziadek, który umarł ponad rok temu. We śnie było mu zimno i wiedział on, że umrze, opiekowałam się nim.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny