Sennik Dziadek - SennikOnline.pl

Sennik Dziadek

Nasze interpretacje snu dziadek sprawdzają się w 48%

Znaczenie snu dziadek

  9 10
 • Interpretacja:

  Dziadek - Będziesz miał długie życie.
  Dziadek i babcia - Nie denerwuj się, twoja oszczędność po­zwoli ci zrealizować wszystkie przedsięwzięcia.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 62% Nie 38%

 • Interpretacja:

  powiedzie się ważny projekt

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 55% Nie 45%

 • Interpretacja:

  Zadowolenie z pracy; Swój - zapowiedź śmierci przyjaciela; Rozmawiać - trudności, jakie będziesz musiał pokonać w drodze do sukcesu; Wizyta dziadka - zapowiedź spłaty długów; Do orzechów - Czeka Cię duży wysiłek umysłowy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 10% Nie 90%

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Edytam 2 stycznia 2017

  Zmarły dziadek

  W moim śnie byłam w pokoju z mamą, mężem i dziećmi, a na dworze był mój tato. Otworzyłam okno i patrzyłam jak kopie dziurę przed domem, a obok niego stał zmarły dziadek, który spojrzał na mnie i powiedział "dziś zmieni się pogoda".Mówię do mamy, że tam jest dziadek, a ona na to, że jak zobaczy się zmarłą osobę to na drugi dzień się umrze. Wpadłam w panikę, krzyczałam, że nie chcę umierać, że nie chcę zostawiać dzieci, że tyle rzeczy mam jeszcze do zrobienia. Od tego czasu cały czas myślę o tym śnie, a najbardziej utkwiły mi słowa dziadka, bo raczej nie chodziło mu o pogodę.

 2. Malikostra (Gość) 12 stycznia 2015

  prysznic

  Śniło mi się że dziadek się prysznicował w domu mojej cioci u której właśnie zostałam na kilka dni

 3. kaśka (Gość) 22 stycznia 2012

  dziadek

  kiedyś przyśnił mi się dziadek śniło mi się że siedział w fotelu na środku mojego pokoju ruszał ustami ale nie słyszałam żeby coś pow tylko patrzył cały czas na mnie jakby czekał aż coś zrobię nie wiem dlaczego mi się przyśnił właśnie on co to może znaczyć

 4. aga (Gość) 13 stycznia 2012

  dziadek

  śnił mi się dziadek który jest w szpitalu i już nigdy nie będzie umiał chodzić ani stać, stał ze mną w pociągu, była też ciocia i kuzyn .

 5. world1 10 lipca 2011

  dziadek plujący krwią

  W moim okropnym śnie...
  Mama powiedziala mi że dziadek pojechał na jakaś wycieczkę,
  Jedziemy w trójkę samochodem ciężarowym mama tata i ja i gdy przejedzamy koło działki mojej nieżyjąvej już kochanej babci naprzeciwko nas dostrzegam inny samochód z przyczepką na której zaskoczona dostrzegam siedzacego dziadka mówię do mamy patrz dziadek by za chwile moim oczom ukazal sie ten okropny widok dziadek zaczoł krztusić sie i krwią niewiem jak znalazłam się koło niego podparlam jego tułów i glowe swoim ciałem zaczoł wypluwać krew i w tym momencie sie przebudziłam

 6. bimba (Gość) 12 maja 2011

  Umierająća moja babcia

  Moja babcia nie zyje 6lat.sniło mi się ze stalismy w pokoju babcia była ubrana na czarno weszłem do pokoju i wszyscy płaczą ze babcia umiera modlimy się przy jjej ciele a z oczu łzy leciały.podeszłem aa ona ręką ruszyła.i nie chciała umrzec.a my czekalismy .pózniej cmentarz mi się snij

 7. nat (Gość) 16 kwietnia 2011

  pogrzeb ?

  Mój dziadek nie żyje już od pięciu lat . A wczoraj śnił mi się jego pogrzeb, który wyglądał inaczej niż 5 lat temu . A więc w moim śnie kłóciłam się o miejsce pochowania mojego dziadka , to nie było na cmentarzu tylko w jakimś lesie . Ja chciałam bardziej w lesie a ona nie . W końcu wyszło na jej . Nie widziałam w śnie trumny . Ale był krzyż . Ona położyła na przysypaną ziemię jakieś zdj. a ja wróciłam się do miejsca gdzie miał być pochowany mój dziadek wg. mnie i wzięłam stamtąd fotografię na której był mój młodszy brat i dziadek . Położyłam to zdj. na zdj. mojej kuzynki (na miejscu gdzie leżał dziadek) .

 8. baska 19 grudnia 2010

  zmarły dziadek

  obcy mężczyzna wszedł do mieszkania i mowił coś o granicy, wyprosiłam go z mieszkania, kiedy wyszedł patrzyłam przez okno i zobaczyłam swego zmarłego dziadka w czarnej długiej spódnicy który uśmiechnął sie do mnie.

 9. nikita (Gość) 17 grudnia 2010

  dziadziuś

  minionej nocy miałam wiele snów, nie potrafię teraz powiedzieć czy były one ze sobą połączone... ale często mam tak, że śni mi się jedna rzecz, następnie kończy się (znika obraz, robi się czarno) i po chwili pojawia się nowy sen. Czasami te sny są ze sobą powiązane, czasami nie. Ale mniejsza z tym. Mój dziadek zmarł w styczniu 2005 roku. Ostatnimi czasy nie myślałam o dziadku wcale. Minionej nocy przyśnił mi się. Poszliśmy do jakiegoś opuszczonego domu, który kiedyś należał do mojej rodziny chyba. Oczywiście tylko we śnie. I weszliśmy do środka. Był zniszczony, nie zadbany. I w pewnym momencie z dziadkiem usłyszeliśmy głosy. Nie pamiętam czy to byli ludzie czy duchy, ale ponieważ głosy dochodziły ze strony wejścia, postanowiliśmy z dziadkiem uciekać naszym tajnym przejściem. Dziadek zapytał czy pamiętam to przejście. Pokiwałam niepewnie głową, że tak (bo miałam wrażenie, że już kiedyś mi się to śniło) I uciekaliśmy z dziadkiem, ale nie pamiętam już co dalej. Naprawdę ostatnio dość długo nie myślałam o dziadku. Myślałam o duchach. Nasłuchałam się kilku historii i zastanawiałam się nad nimi. Czy to dlatego śnił mi się dziadek czy sen ma jakieś inne znaczenie?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny