Sennik Dzień - SennikOnline.pl

Sennik Dzień

Nasze interpretacje snu dzień sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu dzień

  9 10
 • Interpretacja:

  wielka radość

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Jasny - Wielka radość lub miłe towarzystwo; Ponury - smutek, a także straty i niepowodzenia w interesach.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. wkkw22 16 listopada 2014

  Chłopak, który dzień w dzień mnie dręczy.

  Jestem w Liceum, ale tamtą lekcję miałam w mojej klasie z podstawówki. Chłopak który dręczył, zaczął do mnie zrywać, ale w trochę nietypowy sposób.
  Próbował mnie przytulić. Jak go odepchnęłam. To on wtedy oparł rękę na moim oparciu od krzesła, po czym zsunął tą rękę niżej i złapał mnie za pupę. przepraszam za kategorię, ale nie wiem jak ją zmienić.

 2. Izis (Gość) 25 lipca 2012

  DZIEŃ ŚLUBU

  Dzisiaj miałam sen że biorę ślub z mężczyzna z którym straciłam kontakt.
  Najbardziej w pamięci utkwiła mi moja piękna suknia ślubna była śnieżnobiała i leżała doskonale na ciele bardzo się mi podobała. Pamiętam że tego dnia byłam bardzo szczęśliwa czułam że moje największe marzenie się spełnia. Z bardziej dziwnych spostrzeżeń był fakt że zamiast bukietu dostałam banana od brata...
  Następnie szłam gdzieś ulicami miasta pełna szczęścia i radości ludzie patrzyli na szczęścia które bije od mnie a ja czułam jak ta radość mnie rozpiera.
  Na sam koniec prowadziłam rozmowę z kolegą po której rozwiał wszystkie moje wątpilowości i ja poszłam do mojego Panna Młodego

 3. czarna (Gość) 23 kwietnia 2012

  były chłopak

  śnił mi się mój były chłopak którego do dziś dnia naprawdę kocham że się spotkaliśmy jakimś cudem trafiłam do jego mieszkania które w śnie było inne początkowo nie chciał ze mną rozmawiać był zmieniony miał na ciele mnóstwo tatuaży i wyglądał jak łobuz.Potem jednak zmienił zdanie i poszedł ze mną na przystanek .Zauważyłam że spogląda z pewna dziewczyną na siebie .Po pewnym czasie ona zniknęła gdzieś poszła .Ja powiedziałam na co czekasz jak ja kochasz to leć .I poleciał.To był cios.Potem widziałam jak się całują.

 4. dragonfly (Gość) 2 kwietnia 2012

  niejasności

  Śnił mi się mój kolega, który zmarł 10 dni temu. Łowił ryby z innym kolegą z klasy (w rzeczywistości nigdy nie miała miejsca taka sytuacja). Idąc do nich niosłam pokrojony ser pleśniowy, który się posklejał. Będąc na miejscu, zapytałam się tego kolegi, którego już nie ma, dlaczego nie powiedział, że tak na prawdę żyje, a ten, na którego pogrzebie byliśmy nie był nim. On stwierdził, że mogłam zadzwonić, żeby się upewnić. Po czym wszyscy poszliśmy kupić ciasto dla tego kolegi, który żyje już tylko w naszych sercach.

 5. Madziula (Gość) 22 stycznia 2012

  Chłopak

  Śnił mi się mój obecny chłopak. Okazało, się któregoś dnia, że kiedyś robił nielegalne walki, w których uczestniczył i stracił połowę zębów.

 6. ;) (Gość) 31 marca 2011

  chłopak

  w jedną noc mi się śnił mój były chłopak jak byliśmy razem przez cały dzień na urodzinach jego siostry a zarazem mojej przyjaciółki i było super, a na drugi dzień śniło mi się jak poraz kolejny zapytał mi się czy będę z nim

 7. paula_wera3 9 marca 2011

  sniło mi się że spotkałem swoją dawną miłość i ona chciała być ze mną a po chwili się przytulaliśmy i całowaliśmy.Po kilku dniach oświadczyłem się jej i się pobralismy

 8. smutnaaa 6 lutego 2011

  Szczęśliwy dzień

  Ukochana osoba przez komunikator internetowy pragnie spotkania i wyznaję miłość, jestem zachwycona, miłość i para

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny