Sennik Dziura - SennikOnline.pl

Sennik Dziura

Nasze interpretacje snu dziura sprawdzają się w 48%

Znaczenie snu dziura

  8 10
 • Interpretacja:

  W butach - Ostrzeżenie przed podstępnymi przyjaciółmi; W ubraniu - popadniesz w długi; W ziemi - wpadniesz w złe towarzystwo lub wypadek; Wpadnięcie - najbliższe sprawy będą wymagały od Ciebie wiele uwagi; Od klucza - Oznacza nieświadome wyrządzenie krzywdy przyjaciołom; Podglądanie przez nią - ostrzega przed wyjawieniem czyjejś tajemnicy, co przyniesie mu szkodę; Widzieć innych - fałszywi przyjaciele lub zawistne otoczenie w pracy. Patrz też --> Jama.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 54% Nie 46%

 • Interpretacja:

  sen ostrzegawczy, symbol pułapki, którą ktoś może na ciebie zastawić;  widzieć - przestroga przed nieostrożnością, brakiem uwagi w jakiejś sytuacji;

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 60% Nie 40%

 • Interpretacja:

  Dziura - Kto wpada do dziury, ma złych przyjaciół albo nie daje sobie rady z określonym problemem seksualnym. Tylko małe dziury tłumaczy się pozytywnie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 44% Nie 56%

 • Interpretacja:

  w ubraniu - długi

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. jotka (Gość) 4 marca 2016

  Dziura w Windzie

  Śnilo mi sie ze zjezdzalem w dol windą ze szczytu wierzowca... W czasie gdy czekałem na windę... Otworzyłem drzwi od windy... Jakimś dziwnym sposobem nie bylo zabezpieczenia przed otwarciem ... Widziałem jak winda podjeżdża w gore... Wsiadlem do niej... W tej kabinie bylo bardzo brzydko brudno... Podrapane ścianki... Jakies mazidła... I byly dziury w podłodze tak ze dostrzegalem dno szybu

 2. admix (Gość) 11 sierpnia 2015

  dziura

  Snilo mi sie, ze mialem dziure w przedramieniu i wyciagalem z niej dziwne rzeczy, szklo mlotek i wgl. Pozniej chodzilem z taka zwisajaca skura

 3. Gosia. (Gość) 17 października 2014

  Dziura.

  Śniło mi śię ze jechałam samochodem i nagle w dwoch oponach mialam wielkie dziury, natomiast pozniej snilo mi sie ze moj synek ma ospę.

 4. Gosia. (Gość) 17 października 2014

  Dziura.

  Śniło mi śię ze jechałam samochodem i nagle w dwoch oponach mialam wielkie dziury, natomiast pozniej snilo mi sie ze moj synek ma opsę.

 5. mery (Gość) 1 czerwca 2013

  dziura

  śniło mi się że moja dawna przyjaciółka wpadła do dziury a potem nagle ożyła nw jakim sposobem xd

 6. madzia (Gość) 21 stycznia 2013

  dziura

  Postanowiłam w końcu sprawdzić co oznacza wpadnie do dziury. Zawsze gdy idę z chłopakiem lub biegnę w śnie to wpadam do dziury a on mówi w spokoju "Ty spadasz"
  Nie uprawiamy wgl seksu i to jest chyba to.

 7. madzia (Gość) 21 stycznia 2013

  dziura

  Postanowiłam w końcu sprawdzić co oznacza wpadnie do dziury. Zawsze gdy idę z chłopakiem lub biegnę w śnie to wpadam do dziury a on mówi w spokoju "Ty spadasz"
  Nie uprawiamy wgl seksu i to jest chyba to.

 8. Simon (Gość) 15 października 2012

  Dziura

  Snilo mi sie ze mialem Dziure w skórze a dokładnie w przedramieniu. Dziwne dziura była czysta i nic w niej nie bylo i sie zasklepiała sama.

 9. irma (Gość) 11 stycznia 2012

  diura w drodze

  jechałam samochodem i wzęłam babcię już nie żyjącą na tzw. okazję i jak już ruszyłam to za chwilę wpadłam do dziury w jezdni i obudziłam się

 10. Yago (Gość) 4 grudnia 2011

  dziura

  Jechałam samochodem i nagle na jednym pasie zauwazyłam dziure wielkosci szafy , głeboką przynajmniej na metr, cudem, na jednym kole udało mi sie ominac ja. Potem jechalam winda na dół, chciałam wysiasc z niej, zeby przejsc schodami,jednak za kazdym razem kiedy chciałam wysiasc otwierała sie jakby zapadnia-mozliwośc była tylko powrotu do windy, cały czas wypadał mi telefon , jak gdyby był przyciągany przez dziure, takie wrazenie, ze jezeli ja nie wpadne, to moze moj telefon uda sie wciagnac w te dziure . Bo i za któryms razem wpadł

 11. kurt (Gość) 23 lutego 2011

  drzwi z dziurami

  śniły mi się drzwi od mojego pokoju miały dziury na wylot otworzył je mój ojciec siłą bo były zamknięte na klucz przy użyciu jakiegoś drutu a z pokoju zabrał mi pralkę i wstawił do łazienki.Bardzo się zdenerwowałem zabrałem swoją pralkę z powrotem i zamknąłem drzwi od swojego pokoju na klucz.

 12. jola (Gość) 27 stycznia 2011

  dziura

  wpadlam do dziury iniemoglam sie z niej wydostac,wygladalam czyjejs pomocy lecz jej nie uzyskalam,bylam bezsilna

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny