Sennik Fasola - SennikOnline.pl

Sennik Fasola

Nasze interpretacje snu fasola sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu fasola

  8 10
 • Interpretacja:

  kiedy ją zrywasz - oznacza to, że nadejdą nowiny;

  jeżeli ją łuskasz - wróży to Tobie rychłe zmiany

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  jeść - kłótnie i swary

  zrywać, a następnie przyrządzać - szczęście w interesach

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja: Maćka

  Fasola - Może oznaczać potrzeby seksualne (jako symbol jąder), zwłaszcza jeśli ziarna kiełkują. Oto inne interpretacje godne uwagi:
  - Widok ziaren (strąków) fasoli na krzaku może oznaczać, że nie uda nam się zrealizować swoich zamierzeń.
  - Zrywanie fasoli to zapowiedź rychłych sukcesów.
  - Gotowanie fasoli wskazuje, że czekają nas problemy i rezygnacja z czegoś, ale ostatecznie będą również korzyści.
  - Zjadanie fasoli może zapowiadać domowe niesnaski.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 43% Nie 57%

 • Interpretacja:

  choroba

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  W najbliższym czasie gwałtowny, niemożliwy do przewidzenia nastrój, również obmowa; Jeść - choroba przyjaciela i zmartwienia; Rosnąca - wróży zadowolenie z osób będących w otoczeniu; Uschnięta - zwiastuje troski i zmartwienia w sprawach materialnych; Obrana - Choroba.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  Fasola - Symbol materialistycznego myślenia (pełny brzuch). Sianie fasoli - zysk w ciągu roku, łamanie - zgarnianie zysku, go­towanie - pragnienie wytrwałości chwilowego szczęścia i nie­dostrzeganie jego ułudy.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 25% Nie 75%

21 7

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. katy 12 stycznia 2011

  przesyt symboli

  Dzisiejszej nocy miałam dziwny sen, o którym nie mogę zapomnieć. Śniło mi się wiele rzeczy, których nie zdołałam w całości zapamiętać, jednak kilka ważnych elementów żyje w mojej głowie do tego momentu. Opis zacznę od momentu, który wywarł na mnie największe wrażenie.
  Śniły mi się nieznane przestrzenie, w kolorystyce ciemnego bordo, granatów, ciemnych zieleni. Pomieszczenia były wysokie. Gdzieś w tej przestrzeni siedział człowiek piszący na maszynie. W pewnym momencie poczułam, że prawy kieł w górnej szczęce zaczyna się ruszać i wypada. Nie widziałam go, jednak po nim wypadły mi wszystkie zęby z górnej szczęki. Przestraszyłam się i w tym momencie ujrzałam, że to czerwona fasola. Zapytałam kogoś, kto był obok mnie, prawdopodobnie kobietę, czy to się da naprawić. Nie usłyszałam jednoznacznej odpowiedzi. Niedługo potem poczułam, że zęby zaczynają odrastać, jednak czułam, że nie są takie jak poprzednio. były krótsze. jednak wszystkie. ponownie zapytałam osobę stojącą obok mnie, czy to wszystko wróci do normy. Uzyskałam jakąś wymijającą odpowiedź.
  Nagle znalazłam się w innym pomieszczeniu. Ujrzałam moją przyjaciółkę, która miała twarz bez wyrazu. Była wśród ludzi, którzy stali w oczekiwaniu na rozpoczęcie czegoś. Wtedy dostrzegłam, że przyjaciółka ma na sobie czarną suknie, przypominającą habit księdza. Zaczęła tańczyć. Obserwowałam ją próbując coś do niej mówić, jednak ona tylko patrzyła na mnie, nie przerywając sobie swojego tańca. Nagle ujrzałam, że z tyłu jej sukienki jest biały materiał. powiewał delikatnie wraz z jej ruchami. kiedy zaczęła tańczyć materiał zaczął unosić się przeistaczając się w skrzydła. im bardziej energicznie się poruszała, tym materiał wyżej się unosił, aż w końcu zaczął wznosić się nad jej głową i wtedy dostrzegłam zarysowującą się postać ptaka. w końcu stał się wielkim białym gołębiem unoszącym się nad moją przyjaciółką. unosił się trochę jak balon napełniony helem, jednak widziałam, że jest z materiału, trochę przypominającym wełnę. śnieżno biały, wełniany gołąb przywiązany do niej na delikatnym sznurku.
  co to wszystko znaczy?

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny