Sennik Fontanna - SennikOnline.pl

Sennik Fontanna

Nasze interpretacje snu fontanna sprawdzają się w 67%

Znaczenie snu fontanna

  9 10
 • Interpretacja:

  Fontanna - Źródło wiecznego życia; użyźniające wody życia; moc oczysz­czenia. Fontanny mają związek z życiodajnymi mocami Bogini Matki. Symbolizują także głębokie tajemnice i ukryte źródła we wnętrzu nieświadomości.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Widzisz mieniącą się w blasku księżyca - oznacza to rozległe posiadłości, ekstatyczną radość i wiele przyjemnych podróży

  Z mętną wodą - nieszczerość otaczających cię ludzi i niepowodzenia w sprawach zawodowych i miłosnych

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Wielka radość, jakieś tajemnice wyjdą na jaw; Wielka - szczęście i zdrowie; Wyschła - ubóstwo lub jakaś śmierć; Zniszczona - nieuchronna śmierć w rodzinie; Mętna woda - kłopoty i rozczarowania z otaczających Cię ludzi, jak również niepowodzenia i troski, zarówno w miłości, jak i w pracy zawodowej; Przejrzysta - wróży zamożność, szczęście i powodzenie oraz niespodziewane, dalekie podróże lub radość i zysk; Dla kobiety - ostrzeżenie przed niemoralnymi przyjemnościami, które przyniosą jej tylko rozczarowanie i smutek. Patrz też --> Wodotrysk.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

12 4

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. BlackRose (Gość) 27 września 2012

  Fontanna uczuć

  Dziś śniło mi się że biegałam między fontannami w śnie czas był zwolniony, słońce świeciło rozpromieniało każdą ich kropelkę, czułam się szczęśliwa ich widok był piękny choć wydawało mi się że w sercu mam jakiś smutek ale widok fonntanny sprawiał że prawie wogóle go nie odczuwałam ..

 2. jacksonowaa (Gość) 22 lipca 2012

  fontanna

  Była już noc, byłam u siebie w domu rodziców nie było bo poszli gdzieś na imprezę a ja zaczęłam ćwiczyć szpagat, w końcu mi się udał i taka szczęśliwa wyszłam na balkon, gdzie stał mój ex i jego kolega. Zaś za balkonem na innych blokach pojawiły się gejzery z wodą, było to wszystko tak ułożone, że tworzyło piękną fontanne

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny