Sennik Fryzjer - SennikOnline.pl

Sennik Fryzjer

Nasze interpretacje snu fryzjer sprawdzają się w 44%

Znaczenie snu fryzjer

  9 10
 • Interpretacja:

  przyjemna zmiana

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 69% Nie 31%

 • Interpretacja:

  Fryzjer - Fryzurę w dużym nieładzie doprowadza się u niego do porządku. Potrzebny jest śniącemu bardziej cywilizowany wygląd zewnętrzny. Samo czesanie mówi często o dobrym samopoczuciu.
  Fryzjer: Tak lubisz mówić, że nie zdążysz wysłuchać samego siebie.
  Fryzjer, jeżeli kogoś goli lub namydlą: Czatują na ciebie oszuści.
  Fryzjer, jeżeli zaciął: Nie przejmuj się obmawianiem.
  Fryzurę, podziwiać: Nadaremnie będziesz się przymilać.
  Fryzurę, układać sobie: Spodziewaj się zaproszenia na wieczorek.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Ostrzeżenie, że należy okazywać więcej uprzejmości w życiu codziennym lub przyjemna zmiana; Być u niego - zamieszasz się w jakieś nieczyste sprawy; Być nim - zwiastun nieporozumień rodzinnych i zasłużonej krytyki; Ścinający włosy - ostrzega Cię przed plotkarzami; Czesze - najwyższy czas już zadbać o siebie.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 33% Nie 67%

 • Interpretacja:

  Nadejdzie wielki dzień smutku

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 18% Nie 82%

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Anna (Gość) 23 kwietnia 2013

  nzOKWLqpRSaFdVyG

  pisze:Ta sesja to jedna z lepszych jakie wdziiałem u Ciebie (no i jeszcze white chocolate). Ten mocny cień wymuszony pogodą robi fajny klimat. Szczegf3lnie fotki całej sylwetki przypadły mi do gusry (1 i 6).Jedyne co mi się nie podoba to ta kreska przedłużająca kontur oka.Ogf3lnie duży respect za całokształt portfolio.

 2. Annnaaa26 (Gość) 7 marca 2012

  Fryzjer

  Śnił mi się salon piękności w galerii. Na początku fryzjerka nałożyła mi jakis tłusty płyn na włosy a potem zaczeła mi je scinac. Potem gdzies poszła a jacys ludzie zaczeli komentowac ze sama bym sie mogła tak obciąć. Jak fryzjerka wróciła to mówie jej ze ludzie komentowali to strzyrzenie i zaczeła mnie jeszcze z taką drugą tak konkretnie obcinać ze wyszło dzieło sztuki :) byłam bardzo szczęśliwa bo wkońcu nie wyglądałam jak szara myszka tylko jak jakaś paniusia :)

 3. czekoladowa 24 stycznia 2011

  pedofil jako fryzjer

  To było straszne. Spałam , była już głęboka noc kiedy nagle na moich plecach ( spałam na brzuchu ; ) ) usiadł mężczyzna .. zaczął obcinać mi włosy. Mam je długie dlatego bardzo byłam przerażona . Miałam wrażenie że siedzi na mnie kilka godzin. To było straszne. Zapytałam się jego ' czy jest fryzjerem ' , a on na to ' nie , ale lubie to robic.' To vył straszny sen , byłam tak przerażona , bo był straszny - miał spojrzenia jak jakiś pedofil , okazało sie ze nim był . Po jakimś czasie skończył obcinać mi włosy i zszedł ze mnie . Bałam się go , chciałam zeby dał mi spokój , wiec zapytałam sie czy chce pieniędzy - oczywiście chcial. Dałam mu je i poszedł . Sen ten miałam 3 noce pod rząd. ; o

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny