Sennik Futro - SennikOnline.pl

Sennik Futro

Nasze interpretacje snu futro sprawdzają się w 40%

Znaczenie snu futro

  9 10
 • Interpretacja:

  pomyślność i szacunek

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

 • Interpretacja:

  Futro - Wkładanie futra oznacza obawę przed przeziębieniem się: trzeba nosić się ciepło, by zachować sprawność fizyczną. Noszenie kosztownych futer wyraża chęć zachowania do­brego samopoczucia także w „lodowatym" otoczeniu i prze­bicia się dzięki własnym umiejętnościom.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 50% Nie 50%

 • Interpretacja:

  Niespodziewany wielki spadek lub pomyślność i szacunek; Kupować - choroba lub daleka podróż; Sprzedawać straty finansowe; Handlować - wkrótce czeka Cię dostatek i wielki majątek; Piękne i drogie - szczęśliwe pożycie małżeńskie; Zniszczone - jest zapowiedzią czekającej Cię biedy i ubóstwa.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 0% Nie 100%

 • Interpretacja:

  mieć - poważanie i szczęśscie

  kupować - uszczerbki na zdrowiu

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

15 5

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. moniasronia 22 maja 2011

  Gonił mnie duży pająk, który miał futro jak tygrys. Był szybszy ode mnie. Potem wsiadłam do samochodu ze znajomymi, zapomniałam się ubrać i pojechałam w piżamie.

 2. Larysa (Gość) 1 lutego 2011

  Sen wieloczęściowy

  Byłam z wizytą u rodziców. Moja córka też tam była, ale okazywała mi wrogość. Znajomy z dawnych lat przysyłał nawiedzone esemesy. Chciałam się z kimś podzielić moimi odczuciami, ale nie było nikogo takiego.
  Później byłam z moją córką w luksusowej restauracji prowadzonej przez osobę, która w rzeczywistości prowadzi prosperujący salon fryzjerski. Moja córka tam pracowała, była już pora zamknięcia lokalu, córka stwierdziła, że właścicielka "ma chyba elektrolizę w palcach": właścicielka lokalu zanurzyła palec w wodzie, przeniosła go do rzadkiego ciasta. Ciasto okręciło się wokół jej palca tworząc ściśle przylegającą rurkę. Po chwili okazało się, że ja też mam takie właściwości. Stwierdziłam wtedy: "to niemożliwe".
  Później nastąpiło kilka scen, które rozgrywały się w moim miejscu pracy. Do mojej wspólniczki przyszła klientka, która chciała zwrócić wypożyczone buty, mówiąc: "zwracam te jubileuszówki". Wspólniczka przetarła je szmatką i wystawiła do ponownej sprzedaży (!), następnie wyciągnęła inne, mówiąc: "a te są już dla ciebie na stałe". Były to potworne koturny o wysokości około 40 centymetrów, w kolorze sałatkowym. Z ciekawości ja też je przymierzyłam. Nie nadawały się do chodzenia, pomyślałam, że to jest parodia.
  W kolejnej scenie ta sama klientka ubrała futro i futrzaną czapkę, usiadła przed lustrem i zaczęła się wpatrywać w siebie. Wyglądała bardzo smutno i staro. Po dłuższej chwili stwierdziła: "ale staro w tym wyglądam", a ja potwierdziłam.
  Później znalazłam się w ogniu walki, którą toczyłam razem z moim ukochanym. Sceneria była nowoczesna, ale broń i wyposażenie - historyczne. Walczyliśmy po jednej stronie, byliśmy sprzymieżeńcami. Ukochany ubrany był w zbroję, będącą jednocześnie tarczą, która miała ażurowe wzory w kształcie arabesek, zawijasów, kwiatuszków, itp. Sympatia ludu była po naszej stronie, we dwoje wygraliśmy dwie "kampanie". Sama walka była bezkrwawa, przypominała jakąś grę. Pod koniec snu, tuż przed obudzeniem, czułam, że zwycięstwo jest blisko, została nam ostatnia bitwa.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny