Sennik Gałęzie - SennikOnline.pl

Sennik Gałęzie

Nasze interpretacje snu gałęzie sprawdzają się w 100%

Znaczenie snu gałęzie

  10 10
 • Interpretacja: Bożeny

  Gałęzie - Zielone i kwitnące wskazują na spełnienie życzeń. Jeżeli zwiędłe i bez liści, daremne są nadzieje na najbliższą przy­szłość, na zmianę w życiu. Zaleca się śniącemu wytrwałość i cierpliwość.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 100% Nie 0%

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. Mia (Gość) 29 lipca 2011

  Ucieczka

  Śniło mi się że mój były chłopak chciał mnie gdzieś zaprowadzić, powtarzał że chce mi coś pokazać. Wyszliśmy na skraj lasu a pod naszymi nogami zobaczyliśmy piękną dolinę, świeciło słońce,pośród zielonych traw były dwa jakby jeziora. Mój były chciał do jednego z nich wskoczyć ale ja mu nie pozwoliłam bo na dnie zobaczyłam wielkie kamienie. Nagle wszystko zrobiło się ciemne a z czarnej wody zaczeły wychodzić aligatory. Zaczeliśmy uciekać, on wspinał się bez problemu ja ciągle ześlizgiwałam się, łapałam wystających konarów, krzyczałam by mi pomógł ale tego nie zrobił. Po chwili dogoniłam go i razem z nieznajomą mi dziewczyną uciekaliśmy dalej, dostaliśmy się do starego domu i zamykaliśmy za sobą kolejne drzwi, przechodząc z pokoju do pokoju. Gdy już mieliśmy wyjść z niego ja powiedziałam że musze wrócić po telefon bo został w ostatnim pokoju.
  Rzuciły się na mnie dwa aligatory ale skręciłam im karki, wziełam telefon i wróciłam zamykając za sobą drzwi na zamek. Jednak ich już nie było, już miałam do nich wyjść bo byli przed tym domem jednak usłyszałam ich krzyki i już wiedziałam że nie żyją. Zabarykadowałam się w tym domu przerażona nie wiedząc co robić. I obudziłam się

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny