Sennik Gangrena (choroba) - SennikOnline.pl

Sennik Gangrena (choroba)

Znaczenie snu gangrena (choroba)

  8 10
 • Interpretacja:

  Strata przyjaciół; Widzieć siebie - zapowiedź utraty zdrowia; Inne osoby - zwiastun ciężkiej choroby lub śmierci w rodzinie; Pomagać komuś choremu - niedługo otrzymasz wiele próśb o pomoc, których nie będziesz mógł zrealizować.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak Nie

6 2

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. tomekk44 11 października 2013

  choroba psychiczna

  Snilo mi sie, ze bylem w szpitalu u lekaza i tam spotkalem ciotke, ktorej lekarz dawal jakies tabletki psychotropowe. Ja tez bylem umowiony do tego lekarza i tez dostalem jakies tabletkiu

 2. lady_sun 15 stycznia 2011

  podróż

  Śniło mi się, że jestem chora... ciągle kaszlałam i raz zabrało mi tchu. Jedna część snu miała miejsce w domu, który w rzeczywistości nie jest mi znany ale we śnie należał do mojej rodziny. Znajdował się w nim pokój na półpiętrze w którym moja mama zgromadziła różne rzeczy po zmarłej babci (np. włóczki, torebki, buty). Chciałam to wszystko oglądać, ale bałam się tam przebywać sama a mamie nie chciałam mówić o tym że znalazłam ten pokój. W rzeczywistości babcia nie żyje od bardzo bardzo dawna, zmarła kiedy byłam bardzo małą dziewczynką. Druga część snu to był spacer/bieg... gdzieś dążyłam wspólnie z mamą i starszą siostrą. Podążałyśmy w kierunku samolotu, który wylądował. Po jego wylądowaniu na niebie rozbłysł pokaz ogni i to wskazywało nam drogę. To w tej części snu miałam kaszel i duszności.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny