Sennik Gimnazjum - SennikOnline.pl

Sennik Gimnazjum

Nasze interpretacje snu gimnazjum sprawdzają się w 45%

Znaczenie snu gimnazjum

  9 10
 • Interpretacja:

  Zdobędziesz wiedzę.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 80% Nie 20%

 • Interpretacja:

  Gimnazjum - Będziesz musiał odrobić to, co w życiu zmar­nowałeś.

  Czy znaczenie snu się spełniło? Tak Nie

  Tak 17% Nie 83%

9 3

Dodaj znaczenie snu

Sny

 1. sandrahk (Gość) 14 października 2012

  gimnazium w sobote

  śniło mi się że : mieliśmy całą moją klasą iść do gimnazjum (chodzę do 5 klasy sp) ale przyszłam tylko ja i moje 2 koleżanki i nikt więcej bardzo się dziwiłyśmy i po paru godzinach ja spojrzałam na telefon i okazało się że jest sobota .

 2. Aga2607 (Gość) 11 marca 2012

  ?

  To było dziwne. Byłam na hali sportowej w gimnazjum, gdzie odbywało się przedstawienie, najprawdopodobniej z okazji Dnia Kobiet. Śpiewał znajomy z klasy. Z tyłu mnie chłopak który mi się podoba wraz z kolegami dawali głone owacje. Przedstawienie dobiegło końca. Wychodząc w tłumie wpadłam na niego z koleżanką. Potem biegłam korytarzem i wbiegając w drzwi po prawo wpadłam do biblioteki. Przy biurku siedziała moja ulubiona bibliotekarka. Podeszłam do działu książek z fantastyką. Nagle obok mnie znalazł się ten sam chłopak. Powiedział coś, ale nie zrozumiałam go. Odsunęłam się nieznacznie i wpadłam na stolik i krzesło, ale nie przewróciłam się, straciłam jedynie równowagę. Odzyskałam ją. On na chwilę odwrócił twarz a kiedy znowu ją pokazał, zmienił się w znajomego tego chłopaka. Przestraszyłam się. On podszedł do biurka o bibliotekarka pokazała mu kartki w kratkę z jakimiś słowami. On powiedział jej, co znaczą te napisane słowa (była to jakaś książka przepisana/napisana przez niego). Bibliotekarka rzekła "Ale ty bazgrzesz!". Powiedział cos do mnie jeszcze trzykrotnie, ale nie zrozumiałam go. Potem wyszłam z biblioteki z koleżanką (która, notabene, cały czas stała przy bibliotekarce). Ale poczułam, że muszę wrócić. Weszłam więc i zastałam tam swoją drugą koleżankę. On cały czas stał tam i wyglądał, jakby chciał mi coś powiedzieć. Potem się stopniowo budziłam. Sen wzbudził we mnie niepokój, ponieważ od dawna nie miałam żadnych snów, a przynajmniej nie tak wyraźnych.

 3. marta (Gość) 5 listopada 2011

  gimnazjum i mafia

  byłam w moim gimnazjum aż schodziłam gdy zobaczyłam moje wroga który rozmawiał z moją koleżanką się póżniej dowiedziałam od koleżanki że mnie pobije .. Nagle się znalazłam na klatce weszła do jednych z mieszkań i okazało się że to mój dom jeszcze pózniej byłam z koleżanką nawet nie wiem jaką w dom też nie wiem jakim weszła mafia która zwiazała nas i powiedzieli że pięniądze albo życie , i dalej nie pamiętam nic . ! nie amm pojecia co ten sen znaczył

 4. Bianka (Gość) 15 października 2011

  Chłopak

  śniło mi się ;
  Jest chłopak z 1 gimnazjum który mi się podoba i on jakoś dowiedział się że ja się w nim zakochałam i on mi za to podziękował .

 5. !Anka! (Gość) 28 czerwca 2011

  Remont...

  Śniło mi się że remontowali moją szkołę.Przyjechałam do niej z moją zmarłą mamą.Jechałyśmy autobusem,ale ja chciałam wysiąść przystanek dalej żeby było bliżej do szkoły.Gdy wysiadłyśmy z autobusu szłyśmy przez jakąś uliczkę,następnie stwierdziłam że pomyliłam drogi,wtedy moja mama bez słowa wsiadła do jakiegoś innego autobusu,a ja błąkałam się po uliczkach.Trafiłam na inną szkołę,na której boisku grali chłopcy w piłkę,ale gdy przechodziłam obok rzucali we mnie kredkami i długopisami,zbluzgałam ich i poszłam dalej.

Opisz swój sen (nasz system zaproponuje Ci jego interpretację)

Zarejestruj się lub w 30 sekund, a będziesz mógł zapisywac wszystkie swoje sny